lekarz Janusz Stasiak

Gastroenterolog, Gastrolog, Internista, Lekarz rodzinny

Pan Doktor nie pasuje do stereotypu polskiego lekarza. Jego podejście do pacjenta jest nietypowe jak na nasze krajowe realia. Profesjonalizm pod każdą postacią. Jego styl przyjmowania pacjentów dla niektórych może wydać się kontrowersyjny - jak dla mnie wielki pozytyw. Można zauważyć duszę artysty. Bardzo dziękuję.

Doktor Janusz Stasiak jest nie tylko świetnym fachowcem w swojej dziedzinie ale także super człowiekiem. Kilka razy byłem u niego na wizycie, choć odległość jaka jest pomiędzy moja miejscowością a Opolem to prawie 200 km. Jest mi nawet czasami głupio, że lekarze w moim mieście w poważnych sprawach zdrowotnych odsyłają mnie "od Gawła do Pawła". W ciągu ostatnich czterech lat doktor Janusz Stasiak przyczynił się do tego, że dzisiaj mogę tą opinię o nim napisać. Wcale się nie dziwię, że niektórzy pacjenci przylatują do niego nawet z Irlandii. Bardzo żałuję, że w moim rodzinnym mieście nie ma choć jednego takiego lekarza. Wieli szacunek dla Pana Doktora. Pozdrawiam, wierny pacjent

Znakomity Lekarz.. Posiada bogata wiedzę..Trafnie stawia diagnozę..W połączeniu z znakomitym wyposażeniem gabinetu , jak dla mnie.. Simply The Best!! Polecam w 100%

Bardzo uprzejmy , kontaktowy , z wizyty jestem bardzo zadowolony jedynie co to długo trzeba czekać :) super lekarz polecam 10/10

Wiedza ,wiedza +praktyka i doświadczenie.Urodzony lekarz. Na dzień dobry wywołuje uśmiech i zaufanie !

Nie znam lepszego lekarza....trafne diagnozy, krótkie i skuteczne leczenie....inni powinni się uczyć jak leczyć!

JEZELI WYDALES MILIONY NA LEKARZY W EUROPIE ORAZ USA,NIKT NIE POTRAFIL CI POMOC I MOZNA POWIEDZIEC,ZE UMIERASZ,PO PROSTU UMOW SIE NA WIZYTE U DR STASIAKA. TO JEST TEN LEKARZ,KTORY CI POMOZE!

TO JEST TEN LEKARZ,KTORY CI POMOZE!

Genialny z sercem i otwartą głową podchodzi do człowieka jako do całości. Godny polecam bardzo, bardzo. Kontakt z nim to przeżycie niemal mistyczne.

POLECAM kazdemu!!! Bylem leczony w Holandii na wrzodziejace jelito ze skutkiem raczej slabym ... Pan Stasiak tchnal we mnie nowe zycie!

POLECAM kazdemu!!!

Co tu dużo pisać. Facet godny polecenia. Zarówno jego wiedza jak i sprzęt medyczny jest na najwyższym poziomie.

Co tu dużo pisać.

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog "?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin