Jarosław Schab

Chirurg stomatolog

doktor kompetentny, miły ale nierozmowny i skąpo udziela odpowiedzi na pytania pacjenta, młodych zgoła ignoruje

Pierwszy raz byłem u dr Schaba. Jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem. Przede wszystkim świetnie znieczulił, nic nie czułem (tylko słyszałem ;-) ). No i wizyta u niego trwała jakieś 10 minut (razem z oczekiwaniem na znieczulenie) raz-dwa i po wszystkim. No i generalnie było miło.

Nic dodać ,nic ująć.Wysoka kultura osobista,spokój, punktualność,schludność,bezbolesne i szybkie rozwiązanie problemu.Polecam.Może z tym nestorem z jednej z opinii to przesada-jeżeli już to wysokiej klasy specjalista.

Zdecydowanie polecam! Jeśli wyrywać ósemki to tylko u Pana Schaba. Wizyta trwała najwyżej 10 minut. Szybko, fachowo i bezboleśnie. Polecam!

Miałam robioną resekcję zęba. Jestem straszną panikarą, ale wizytę przeżyłam i jestem bardzo zadowolona. Nic nie bolało a sam zabieg trwał może z 5 minut. Gorąco polecam dr Schaba wszystkim, którzy panicznie boją się dentystów tak jak ja. SZYBKO, BEZBOLEŚNIE I SKUTECZNIE!!!!!!!

Miałam usuwane dwa korzenie u doktora Adamusa który przyjmuje razem z doktorem Schabem bardzo szybko i sprawnie i co najważniejsze bez żadnego bólu czy szarpania.Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Doktora polecam wszystkim!!!!!!!

Przeszłam zabieg usunięcia mukoceli, bezboleśnie, fachowo, sprawnie, jestem bardzo zadowolona, lekarz bardzo miły, polecam w 100%.

Świetny chirurg!Byłam u niego na usunięciu ósemki i jestem bardzo zadowolona. Jestem kompetentny i przy tym niesamowicie uprzejmy. Ma podejście do pacjenta godne naśladowania. Polecam każdemu!!!!

Polecam, zbieg wyrywania ósemki trwal ok 10 min z czego 9,5 to czekanie na znieczulenie:]]]bezboleśnie:]]]]]

Miałam wyrywany korzeń i miałam zabieg czyszczenia dziąsła. Na prawdę wspaniały lekarz. Chodzenie do pana Schba to sama przyjemność, znieczulenie jest po prostu super, nic nie czuć. Pozdrawiam i polecam.