Jarosław Schab

Chirurg stomatolog

DR.SCHAB TO ISTNY GENIUSZ!! WCZORAJ USUNĄŁ MI ÓSEMKĘ BEZ ŻADNEGO BÓLU,NIC NIE POCZUŁAM,ŻADNEGO SZARPNIĘCIA ANI ŁAMANIA SIE ZĘBA:)A DZIS JESTEM JAK NOWO NARODZONA:) ŻADNEGO BÓLU ANI OPUCHLIZNY:) PRZY TYM PEŁNA KULTURA,SPOKÓJ I UPRZEJMOŚĆ:) POLECAM WSZYSTKIM BOJAZLIWYM:)

Dr Schab wyrywał mi korzeń, cały ząb miałam wyłamany. Cała wizyta trwała jakieś 15 minut, z czego jakieś 10 to oczekiwanie na działanie znieczulenia. Pan doktor zrobił to szybko i sprawnie. Nie spodziewałam się, że tak szybko pójdzie:) Bardzo polecam!

Polecam!!! Fachowiec, spokojny i do tego bez bólu.

Polecam!!! Fachowiec, spokojny i do tego bez bólu.

Bardzo dobry dentysta w zakresie usuwania trudnych zębów.

Bardzo dobry dentysta w zakresie usuwania trudnych zębów.

Człowiek jest nestorem w swoim zawodzie,kiedy inni dentysci rozkładali bezradnie ręce,on po prostu profesjonalnie mi pomógł(skomplikowane usunięcie).Zawsze profesjonalnie!!!!

Super chirurg,wizyta profesjonalna,całkowicie bezbolesna,fachowiec pierwsza klasa,polecam!!

Fachowiec , fachowiec jeszcze raz fachowiec !

Fachowiec , fachowiec jeszcze raz fachowiec !

Szczerze polecam Dr Jarosława Schaba! Jeszcze nigdy żaden zabieg dentystyczny nie był wykonany tak szybko i sprawnie. Mimo głębokiej interwencji praktycznie bez bólu. Wysoce profesjonalne podejście i budowanie wiedzy o przypadku.

Szczerze polecam Dr Jarosława Schaba!
Wysoce profesjonalne podejście i budowanie wiedzy o przypadku.

Polecam Dr. Schaba!!! generalnie mam awersję do dentystów, ale Dr Schab jest genialny!!!

Fachowiec najwyższej klasy.Usuwał ma 2 zęby stałe z którymi był duży problem z powodu skręconych korzeni.Polecam.