Jerzy Dziel

Do pana Jurka trafiłam już jako dziecko, po 5 nieudanych wizytach u innych stomatologów znalazłam prawdziwego, godnego polecenia specjalistę. Jak słyszę od innych ludzi o bólu, komplikacjach jakiś problemach brzmi to dla mnie jak jakaś abstrakcja. Namówiłam już całą rodzinę i część znajomych na zmianę stomatologa a teraz dziękują mi za to ;)

Bardzo profesjonalny lekarz. Przyjął mnie, pomimo kontuzji nogi, za co serdecznie dziękuję. Usługa na super poziomie, polecam

Po nacięciu sie na wielu dentystów-hochsztaplerów muszę powiedzieć, że Pan Jerzy Dziel zmienił moją opinię o stomatologach.Szybki, pewny, potrafi wszystko wytłumaczyć, a przede wszystkim ceny nie są jak z kosmosu.Leczę się od kilku dobrych lat i gorąco polecam

Chodzę do pana Dziela od 5 lat i przyznam szczerze, że dzięki jego podejściu, umiejętnością i miłym usposobieniu, wizyty u dentysty przestały byc horrorem :) Zdecydowanie polecam!

Leczylam sie u niego kilkanascie lat temu,jak dotad nie dorownuje mu zaden inny.Jest swietny w tym co robi ma doswiadczenie i pewnosc, po za tym jest ludzki a nie sadysta.

chodzę do niego praktycznie od początku istnienia gabinetu i jestem bardzo zadowolona. Nie chciałabym musieć go zmieniać.

nie bez powodu zaznaczylem wszystkie pola na najwyzszym stopniu,pan Jerzy Dziel jest bez watpienia dla mnie najlepszym stomatologiem i polecam Go kazdemu kto chce miec dobrze zrobione i zdrowe zeby. Maciej Fras.

Maciej Fras.