lekarz Jerzy Przybycień

3,9
3,9

zgadzam się z tym poniżej mnie też straszył że mam duży problem itd.a naciągał mnie tym na in vitro.Po dwóch latach u niego-zmieniałam klinikę poniewż pierwsze IVC ciąża i poronienie a dwie kolejne stymulacje nie udane.Od miesiąca jestem w Novum Warszawa pierwsza stymulacja wlasnie się konczy 7 jajeczek.Nie jestem latwa do stymulowania ale trzeba mieć też głowę i kiedy trzeba zwiększać dawki leków itp.i tak mam w wawie a w Parensie doktor przepisywal tylko 150uj Menoupur+tyle samo Gonal i nic więcej a jak nie urosły to powiedzial że nie oplaca się pobierac tylko dwóch komórek...Dr.Lewandowki otworzył mi oczy, polecam nie traćcie czasu i pineiędzy na Parens, on nie ma wiedzy i labolatorium najlepsze jest w wawie i Białymstoku.Nie mówić juz o tym że gdy miałam w Parens dwie kolejne stymulacje to nawet nie powiedzial abym srobiła progesteron i tsh z 2dc.I już nie mówiąc o tym że jak poszłam na konsultację do dr.Kostyka (Kraków)wykrył że mam z mężem między soba przeciwciała i endometrioze.Więc po cholere było in vitro i stymulacje jak i tak by była lipa!?mam żal i cieszę się ze jeźdżę do wawy tu jestem w dobrych rękach.Tu nie idą jak w Parens na ilość tylko na jakość.Dziewczyny wydajcie na dojazdy do warszawy i tam jeździjcie szkoda Waszego czasu w KRk.

To fakt kiedyś pan doktor był naprawdę godny polecenia , ale te czasy minęły dawno chodziłam do niego z pierwszym dzieckiem potem miałam problemy robił mi mały zabieg w gabinecie po krótkim czasie sytuacja się powtórzyła więc podeszłam do niego z bólem zapytać co dalej mam robić i czy zrobi jeszcze raz jak spieprzył sprawę , a on bezczelnie wyrzucił mnie twierdząc , że zajmuje się tylko bezpłodnością tyle , że nie pamiętał , że ja chodziłam do niego w sumie 12lat . Zmienił się niesamowicie to nie ten doktor którego znałam teraz to cyniczny, bezczelny facet i chyba tak naprawdę to powinien zmienić zawód bo on do tego już się nie nadaje z takim podejściem , a nawiasem mówiąc to do cudotwórców i i pięknych słówek, które piszecie to mu naprawdę daleko , daleko . SZKODA CZASU ........

Bardzo sie ciesze ze trafilam na tak wspanialego lekarza! Pan doktor zna sie na rzeczy do tego jest delikatny i mily! Trafilam do niego gdyz staralam sie o dziecko od roku (po usunieciu jednego jajnika) nic z tego nie wychodzilo bo jak sie okazalo dopiero u niego mialam duze problemy, torbiel na jajniku, polip w macicy, zrosty i jak by tego bylo malo wukniaki w piersi i tarczyce. Czego moj poprzedni lekarz nie wykryl. Dzieki doktorowi Przybycieniowi jestem po zabiegach na terapi hormonalnej. Wkoncu ma jakis sens staranie sie o upragnione malenstwo!! Jestem dobrej mysli i szczerze polecam Pana doktora wszystkim dziewczynom ktore maja jakikolwiek problem z zajsciem w ciaze!!!!!

chodzę już do tego pana ponad 2 lata. Jest najlepszym lekarzem jakiego dotąd spotkałam na swojej drodze. Nie namawia na invitro -to bzdury co wypisują tutaj niektórzy! wiem, że dzięki niemu i mojej wierze uda się mieć upragnione dziecko! teraz po tylu wizytach u niego (niedrogich, czasem darmowych) na pewno nie weszłabym w kolejkę. czasem po receptę czekam godzinami, ale mam ogromny szacunek do dziewczyn, które też siedzą ze mną pod jego gabinetem. Wiem jak to jest. Nie życzę nikomu, aby miał problemy z upragnionym macierzyństwem, osoby, które tego nie doświadczyły nigdy nie zrozumieją... są ordynarne, nachalne i mściwe, co widać w takich komentarzach jak tu, niektóre.

wspaniały lekarz z poczuciem humoru,cierpliwy,z ogromną wiedzą,pomógł mojej siostrze po 6 latach starania się o dziecko,niestety ja mam ten sam problem!zawsze pamięta historie mojej choroby co mnie dziwi bo ma mnóstwo pacjentek zarówno w Tarnowie jak i w Krakowie!oczywiście polecam i tez nie rozumie ludzi którzy piszą o nim źle!!!każdy jest tylko człowiekiem i zdarzają się złe dni tym bardziej po tylu godzinach tak odpowiedzialnej pracy!!nie ma takiego drugiego lekarza-ginekolog a zarazem psycholog:)bardzo delikatny podczas badania,bardzo się cieszę że do niego trafiłam:)

Przytoccze tu historię z przed trzech lat, ale jeżeli moge wyrazić swoja opinie to skorzystam z tej okazji.Byłam pacjetką tego Pana przez wiele lat, bylam jedna z pierwszych pacjetek, lekarz byl mily uprzejmy, grzeczny do czasu... poźniej jak przybywało mu kolejnych pacjetów i zrobił się problem z zarejestrowaniem lekarz zmienil także swoje grzeczne postepowanie. probowalam sie zarejstrować oprzez cztery miesiące bezskutecznie, wkoncu skończyly mi sie leki , więc podeszlam do lekarza z prośbą o wyznaczenie wizyty tłumacząc,ze zostałam bez leków, na moja prośbe lekarz zareagował grubiańsko wypraszając mnie z gabinetu. Gdy zapytałam co mam w tej sytuacji zrobić powiedział, że najwyższy czas zmienić sobie lekarza. (nadmienię, że chodziłam prywatnie do tego Pana, nikt kto płaci nie pozwoli sobie na takie traktowanie) Posluchałam i zmienilam lekarza na Pana Janosza, ktory jest świetnym specjalistĄ, GRZECZNY, UPRZEJMY, W RAZIE PROBLEMU ZE ZDROWIEM PODAJE POCJENTCE WŁASNY NUMER TELEFONU KOMÓRKOWEGO.Mozana sie zarejestrować co prawda ze sporym wyprzedzeniem ale mozna, wrazie potrzeby przyjmie natychmiast

Chociaż na pierwsza wizytę czekałam prawie miesiąc, to na kolejne umawiam się co tydzień bez żadnych problemów (monitoring). Pan doktor jest b. miły, kompetentny, wszytko tłumaczy i wyjaśnia na przykładach. Wzbudza moją nadzieję, że wreszcie się uda.

dziwią mnie niektóre komętarze/to narzekanie!.Chodziłam do wielu lekarzy,ale wizyty trwaly 10-30min.bedąc w ciąrzy!!!! Byłam poprostu pacjętkom ktura przynosi pieniądze reguralnie,i co wizyte na zadane pytania slyszałam ,,wszystko jest w porzadku ,,SKONCZYŁO SIE TO PORONIENIEM,,NIE WIERZE INNYM LEKARZOM !!!!! dzięki dr.Przybycieniowi jestem w 8 mc. ciąży. Jestem pacjetka p.Przybycienia mogę powiedzieć ze jest perfekcjonistą w swoim zawodzie.Nie narzekajcie on jest tylko człowiekiem,zacytuje jego słowa: przyjmuje od rano 7 karzda osoba nie zajerestrowana przychodząc przedłuża mi czas pracy i jes tak że wychodze o 12 w nocy. nie ma drugiego takiego lekarza.

nie ma drugiego takiego lekarza.

Jestem pacjetka dr.Przybycienia od roku.Pan doktor jest zawsze miły i uprzejmy ma doskonale podejście do pacjentki,jak trzeba to pocieszy w trudnych chwilach,parę razy nie wziął pieniędzy za wizytę,pamięta imię i nazwisko,jestem po dwóch inseminacjach za dwa tygodnie mam robić test...Polecam tego lekarza wszystkim dziewczyna starając się o dziecko.Pozdrawiam

jest to najlepszy lekarz jaki tylko może być pan doktor jest bardzo miły bardzo delikatny przy badaniu zawsze ma dla pacjentki czas jest to jeden z najlepszych lekarzy w polsce i dzięki niemu wieże w to że za niedługi czas zostanę mamą polecam