lekarz Jerzy Przybycień

dziwią mnie niektóre komętarze/to narzekanie!.Chodziłam do wielu lekarzy,ale wizyty trwaly 10-30min.bedąc w ciąrzy!!!! Byłam poprostu pacjętkom ktura przynosi pieniądze reguralnie,i co wizyte na zadane pytania slyszałam ,,wszystko jest w porzadku ,,SKONCZYŁO SIE TO PORONIENIEM,,NIE WIERZE INNYM LEKARZOM !!!!! dzięki dr.Przybycieniowi jestem w 8 mc. ciąży. Jestem pacjetka p.Przybycienia mogę powiedzieć ze jest perfekcjonistą w swoim zawodzie.Nie narzekajcie on jest tylko człowiekiem,zacytuje jego słowa: przyjmuje od rano 7 karzda osoba nie zajerestrowana przychodząc przedłuża mi czas pracy i jes tak że wychodze o 12 w nocy. nie ma drugiego takiego lekarza.

nie ma drugiego takiego lekarza.

Super lekarz!!! Jestem jego pacjentką od 10 lat i zawsze pomógł mi w kazdej sytuacji - polecam

To jest jedyny lekarz w Tarnowie, który tak szczegółowo i kompetentnie bada, tłumaczy każdy problem.

lekarz podchodzi do pacjentki kompleksowo, każda wizyta jest dokładna z wyczerpującym tłumaczeniem badań,polecam każdemu, lekarz na prawdę z powołania,ponadto rejestrując się na godzię wchodzi się praktycznie bez opóźnień, gdyz Pan Doktor nie przyjmuje osób nie zapisanych co wydłuza czas oczekiwania, stąd te komentarze, że wyprasza itd.

Jestem pacjentką od 8 lat. Wspaniały człowiek i lekarz.Dzięki niemu mam dwie śliczne, zdrowe córeczki, choć mój przypadek był beznadziejny.Jak czytam te negatywne opinie o nim to nie wierzę, że dotyczą tego lekarza. Czasami nawet mślę, że wypisuje je zazdrosna konkurencja.Polecam wszystkim z całą odpowiedzialnością.

zawiodłam sie potrzebowałam tak bardzo jego rady wyprosił mnie z gabinetu nawet niewysłuchał zmienił sie bardzo leczyłam sie u niego wiele lat....

Ten lekarz jest wspanialy;) Lepszy od wszystkich znanych mi lekarzy w Krakowie. Podejmuje sie "przypadkow beznadziejnych". Doglebnie wszystko analizuje, bardzo ostrozny, zyczliwy i skromny..., ale przede wszystkim posiada ogromna wiedze (zwlaszcza w dziedzinie leczenia bezplodnosci), z ktorej skorzystalo juz wiele pacjentek. Dzieki niemu znow mam po co zyc!!! Dziekuje

Przytoccze tu historię z przed trzech lat, ale jeżeli moge wyrazić swoja opinie to skorzystam z tej okazji.Byłam pacjetką tego Pana przez wiele lat, bylam jedna z pierwszych pacjetek, lekarz byl mily uprzejmy, grzeczny do czasu... poźniej jak przybywało mu kolejnych pacjetów i zrobił się problem z zarejestrowaniem lekarz zmienil także swoje grzeczne postepowanie. probowalam sie zarejstrować oprzez cztery miesiące bezskutecznie, wkoncu skończyly mi sie leki , więc podeszlam do lekarza z prośbą o wyznaczenie wizyty tłumacząc,ze zostałam bez leków, na moja prośbe lekarz zareagował grubiańsko wypraszając mnie z gabinetu. Gdy zapytałam co mam w tej sytuacji zrobić powiedział, że najwyższy czas zmienić sobie lekarza. (nadmienię, że chodziłam prywatnie do tego Pana, nikt kto płaci nie pozwoli sobie na takie traktowanie) Posluchałam i zmienilam lekarza na Pana Janosza, ktory jest świetnym specjalistĄ, GRZECZNY, UPRZEJMY, W RAZIE PROBLEMU ZE ZDROWIEM PODAJE POCJENTCE WŁASNY NUMER TELEFONU KOMÓRKOWEGO.Mozana sie zarejestrować co prawda ze sporym wyprzedzeniem ale mozna, wrazie potrzeby przyjmie natychmiast

Straszył, postawił złą diagnozę.Później wszystkiego się wyparł.Arogancki i złośliwy.Nabrałam się wierząc w internetowe komentarze.Radzę uważać.

To najwspanialszy lekarz i człowiek o ogromnym sercu! Jest bardzo ciepły, ma super poczucie humoru...bardzo solidny i kompetentny!!!Ma ogromną wiedzę... znam całe mnóstwo osób którym pomógł. Ja dzieki niemu mam 4 miesieczne dziecko. Dobrze i szybko zdiagnozował problem i w niecały rok byłam w ciazy. Na pewno nie jest zdzierca kasy... czasami nawet nic nie weźmie. To na prawde przekochany lekarz!!!