lekarz Jerzy Przybycień

jest to najlepszy lekarz jaki tylko może być pan doktor jest bardzo miły bardzo delikatny przy badaniu zawsze ma dla pacjentki czas jest to jeden z najlepszych lekarzy w polsce i dzięki niemu wieże w to że za niedługi czas zostanę mamą polecam

Jako lekarz bardzo słaby: ponad 2 lata leczenia i żadnego skutku (zmiana lekarza i kliniki na profesjonalną: od razu ciąża) a po ponad dwóch latach nieskutecznego leczenia wyrzuca z gabinetu jak śmiecia i mówi, że nie chce mieć do czynienia z "takimi" ludźmi - więc jaki jest jako człowiek odpowiedzcie sobie sami.

Bardzo sie ciesze ze trafilam na tak wspanialego lekarza! Pan doktor zna sie na rzeczy do tego jest delikatny i mily! Trafilam do niego gdyz staralam sie o dziecko od roku (po usunieciu jednego jajnika) nic z tego nie wychodzilo bo jak sie okazalo dopiero u niego mialam duze problemy, torbiel na jajniku, polip w macicy, zrosty i jak by tego bylo malo wukniaki w piersi i tarczyce. Czego moj poprzedni lekarz nie wykryl. Dzieki doktorowi Przybycieniowi jestem po zabiegach na terapi hormonalnej. Wkoncu ma jakis sens staranie sie o upragnione malenstwo!! Jestem dobrej mysli i szczerze polecam Pana doktora wszystkim dziewczynom ktore maja jakikolwiek problem z zajsciem w ciaze!!!!!

Jestem pacjetka dr.Przybycienia od roku.Pan doktor jest zawsze miły i uprzejmy ma doskonale podejście do pacjentki,jak trzeba to pocieszy w trudnych chwilach,parę razy nie wziął pieniędzy za wizytę,pamięta imię i nazwisko,jestem po dwóch inseminacjach za dwa tygodnie mam robić test...Polecam tego lekarza wszystkim dziewczyna starając się o dziecko.Pozdrawiam

Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów. Dziwny jest zachwyt nad tym lekarzem. Każdy ma prawo do wyboru i ja zdecydowanie polecam innych lekarzy, bo ten jest po prostu słaby, a to że udaje zainteresowanie i opowiada dużo nie znaczy, ze dobrze leczy. Wszystkie osoby są dokładnie tak samo traktowane, jakby z tym samym problemem przyszły. A im późniejsza godzina wizyty tym doktor bardziej niemiły, no i mam wrażenie że czasem czuć ...., że jest noieswieży.

wspaniały lekarz z poczuciem humoru,cierpliwy,z ogromną wiedzą,pomógł mojej siostrze po 6 latach starania się o dziecko,niestety ja mam ten sam problem!zawsze pamięta historie mojej choroby co mnie dziwi bo ma mnóstwo pacjentek zarówno w Tarnowie jak i w Krakowie!oczywiście polecam i tez nie rozumie ludzi którzy piszą o nim źle!!!każdy jest tylko człowiekiem i zdarzają się złe dni tym bardziej po tylu godzinach tak odpowiedzialnej pracy!!nie ma takiego drugiego lekarza-ginekolog a zarazem psycholog:)bardzo delikatny podczas badania,bardzo się cieszę że do niego trafiłam:)

Wspaniały człowiek!!! Bardzo się cieszę, że trafiłam do niego, wierze że mi pomoże ponieważ jest świetnym specjalistą! Od razu można to poznać że zna się na rzeczy!!!

Jestem pacjentką doktora od ponad 3 lat, dzięki niemu mam synka. Jest bardzo symaptycznym i empatycznym człowiekiem, wszystko cierpliwie wytłumaczy, przedstawi materiały, wykresy. Opowiada jak chce leczyć i co jeszcze można zrobić... Umie pocieszyć, zawsze nawet w trudnych momentach ma ciepłe słowo! Wiem, że ciężko się do niego dostać i terminy są odległe, ale jeżeli będę się starać o drugie dziecko, to tylko u niego!!!

chodzę już do tego pana ponad 2 lata. Jest najlepszym lekarzem jakiego dotąd spotkałam na swojej drodze. Nie namawia na invitro -to bzdury co wypisują tutaj niektórzy! wiem, że dzięki niemu i mojej wierze uda się mieć upragnione dziecko! teraz po tylu wizytach u niego (niedrogich, czasem darmowych) na pewno nie weszłabym w kolejkę. czasem po receptę czekam godzinami, ale mam ogromny szacunek do dziewczyn, które też siedzą ze mną pod jego gabinetem. Wiem jak to jest. Nie życzę nikomu, aby miał problemy z upragnionym macierzyństwem, osoby, które tego nie doświadczyły nigdy nie zrozumieją... są ordynarne, nachalne i mściwe, co widać w takich komentarzach jak tu, niektóre.

Dr Przybycień naprawdę jest fantastyczny, godny zaufania, mądry specjalista.Wyleczył mi moją nadżerkę, poza tym szereg innych infekcji, ma ogromną wiedzę i do każdego pacjenta podchodzi z dużą troską.Panie Doktorze, niech Pan nie zważa na jakieś głupie komentarze, dziś świat jest bardzo złośliwy a konkurencja duża.Pozostanie Pan moim ginekologiem już na zawsze.