lekarz Jerzy Przybycień

Jestem pacjentką dr Przybycienia od niedawna. Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Wspaniały człowiek. Nie wyobrażam sobie teraz chodzić do innego lekarza. A wcześniej chodziłam do różnych. Nie rozumiem negatywnych opini. w jednym zdaniu: Jest to Lekarz z powołania. A takich jest w Tarnowie mało, albo w ogóle nie ma!!!

w dziedzinie nieplodnosci-lekarz cudotworca. nie ma drugiego tak kompetentnego.lekarz z powolania.jako czlowiek-bardzo empatyczny.POLECAM POLECAM POLECAM. WARTO "ODSTAC SWOJE" DO REJESTRACJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chodziłam do niego jak byłam w ciąży z poprzednim dzieckiem, teraz po roku próbowałam się zarejestrowac, ale terminy to 6-7 tygodni, podeszłam do gabinetu zapytać czy jest szansa wcześniej, ale doktor tak mnie zwyzywał i wydarł się na mnie, że żałuję że wogóle tam się pojawiłam, poszłam do innego lekarza i od razu inny świat, miło z zainteresowaniem, chyba wszyscy za bardzo przyzwyczailiśmy się, że to najlepszy specjalista, ale te czasy mięły, nadęty i prostacki, odradzam!

To lekarz godny polecenia.Choć było ciężko dzięki niemu jestem w ciąży z drugim dzieckiem! Dzięki niemu wiem co to być matką! Nie wyobrażam sobie chodzić do innego lekarza.

Staramy się z mężem o dziecko i nie wychodzi. Polecono nam tego lekarza jako cudotwórcę, no i porażka. Zamiast wysłac na badania, to od razu pyta czy chcemy in vitro, poza tym wyglądał jakby z imprezy wrócił i trochę chyba było czuć od niego. Jak zapytaliśmy czemu nie zaczniemy od leczenia to sie oburzył i zaczął mówić że to on jest lekarzem i wie co trzeba robić jak sami wiemy lepiej to po co przyszliśmy, nie polecam

Uwaga mezowie Ten facet nie ma hamulcow + moja zone uwiodl i byc moze wasze tez Uwazajcie na niego Panowie jak chcecie miec szczesliwe zycie inaczej wsza zone tez zaliczy

nie zaluje ze zglsilam sie na leczenie nikt wczesniej nie potraktowal moich obaw powaznie , jesli ktoras z was ma dylemat czy probowac dostac sie do dr WARTO SPROBOWAC spelnic swoje marzenia jest to mily i sympatyczny czlowiek z poczuciem humoru :):) ODDANY SWOJEJ PRACY !!!!!!!!!!!!!!

Cudowny lekarz i Człowiek.Polecam wszystkim Osobą które mają problemy z zajściem w ciąże.

cudowny człowiek i super fachowiec bardzo polecam . człowiek godny polecenia

cudowny człowiek i super fachowiec bardzo polecam . człowiek godny polecenia

Profesjonalista pod każdym względem!!! Godny zaufania. Wszystko tłumaczy,rzeczowy, poświęca odpowiednią ilość czasu. Bardzo uprzejmy i miły. Najlepszy lekarz w Tarnowie!!!!