lekarz Jerzy Sikora

P.Dr Sikora jest miły i uprzejmy, ale jak pchasz w niego kasę, dla nie swoich pacjentek w szpitalu raczej niemiły, na pytania odpowiada opryskliwie, nie ma czasu na rozmowę z chorymi, choć nie mogę mu zarzucić braku wiedzy i dobrej diagnostyki, ale żeby być traktowaną jak człowiek, trzeba chodzić do doktora prywatnie, a i tu istna fabryka i brak czasu.........czyli "liczy się kasa"

Polecam tego lekarza,leczę się u niego 10 lat i nigdy nie zawiodłam się na nim.

Polecam tego lekarza,leczę się u niego 10 lat i nigdy nie zawiodłam się na nim.

fatastyczny lekarz, spokojny, zdecydowany godny zaufania. Przeprowadził mnie z powodzeniem przez całą ciże i pomógł bezpłatnie :) odebrać poród ;) polecam!

Ja mogę polecić tego lekarza. Prowadził moją 1 ciążę i był przy porodzie. Mogłam dzwonić do niego z każdym problemem. Nadal bede do niego chodzić.

DLA TEN LEKARZ TO CZŁOWIEK KTÓREMU BARDZO DUŻO ZAWDZIĘCZAM. ZAWSZE MIAŁ DLA MNIE CZAS NAWET JAK NIE BYŁAM UMÓWIONA NA WIZYTĘ TO ZAWSZE MNIE PRZYJĄŁ I WYSŁUCHAŁ.JEST CZŁOWIEKIEM GODNYM POLECENIA. DZIEKUJEMY PANIE DOKTORZE ZA WSZYSTKO. TO LEKARZ DO KTÓREGO ZAWSZE BĘDĘ CHODZIĆ.

mam 21 lat, jestem po zabiegu ginekologicznym, który wykonywał dr Sikora. nie zamierzam w przyszłości zmieniać ginekologa.zdecydowanie polecam.

super lekarz, można mu zaufać w 100% czasami nawet za wizytę ode mnie nie brał :)

super lekarz, można mu zaufać w 100%
czasami nawet za wizytę ode mnie nie brał :)

powinien wybudowac cmentarz-moje dziecko takze padlo jego ofiara. Hipokryta,obludnik omamia mlode ciezarne dziewczyny swoim urokiem osobistym.Obudzcie sie dziewczyny.Zdecydowanie odradzam.

wspanialy psycholog!!! spokojny,uprzejmy ,swietnie czujacy potrzeby kobiety

wspanialy psycholog!!! spokojny,uprzejmy ,swietnie czujacy potrzeby kobiety

Wspaniały człowiek, super lekarz same pozytywy.

Wspaniały człowiek, super lekarz same pozytywy.