Lekarze Poznań

byl bardzo dobrym lekarzem W dzisiejszych czasach malo takich lekarzy sie spotyka . Zal tylko ze brak go wsrod nas. Zawsze bede go milo wspominac bo wiem ze niejedno zycie uratowal. I niejedno przyja na swiat.Bedziesz nazawsze w naszych sercach

dr n. med. Andrzej Dryjas

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Dr. Dryjas wykonywał u mnie balonikowe poszerzenie przełyku nareście mogę wszystko jeść a przed operacją nawet herbata nie przechodziła. Wspaniały lekarz i dobry człowiek Polecam !!!
Opinia dodana przez: Henryk S.

lekarz Piotr Czerwiński-Mazur

IATER Praktyka Lekarska
Poznań

Bezpośredni. Skuteczny. Mówi prawdę w sposób który nie boli. Młody lekarz ze starej szkoły medycyny - kompetentny i oddany swojej pracy. Mojej Mamie przedłużył życie o ponad rok choć inni dawali jej tylko kilka tygodni. Prowadził Ją do ostatnich chwil i sprawił, że się tak nie bała, a mnie bolało spokojniej. Można mu zaufać. Jestem Mu wdzięczna. Grażyna Mikulicz

Maria Lempe

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
62-002 Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

dr n. med. Waldemar Turkowski

gabinet ginekologiczny
Starowiejska 1A/1
Poznań

Bardzo dobry lekarz, a przy tym fajny facet!

Krzysztof Lamch

RTG, Radiolog

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

Bardzo miły lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Bezstresowa atmosfera i profesjonalizm. Gabinet bardzo ładnie urządzony.
Opinia dodana przez: Weronika

lek. dent. Christos Allecou

Chirurg szczękowo twarzowy

ulica Głogowska 107/109
60-266 Poznań

Bardzo miły i rzeczowy stomatolog. Poleciła mi go moja szwagierka i lepiej trafić nie mogłam. U dr Allecou miałam leczenie kanałowe i wstawiany implant i naprawdę złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko miałam wyjaśnione, zawsze znałam cenę, nigdy nie było żadnego nieporozumienia. Mogę polecić.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Elżbieta Bręborowicz

Internista, Onkolog

Marcelińska 62/4 i 20
60-354 Poznań

Wspaniały lekarz, a przed wszystkim wspaniały człowiek. Pani Doktor jest miła, sympatyczna, kompetentna i empatyczna.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Izabela Liweń

Lekarz rodzinny

Zakład Diagnostyki Medycznej
ul. Dobra 38 a
60-595 Poznań

Najlepszy lekarz że wszystkich do jakich chodzę. Posiada rozległą wiedzę, empatyczna i bardzo miła osoba i do tego przyjmująca na NFZ.
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Jarosław Cwaliński

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

Znakomity lekarz, jestem b.b.wdzieczny za przeprowadzona operacje.Polecam wszystkim.Poswieca duzo czasu na rozmowe z pacjetem i stara sie wytlumaczyc ,a przy tym b.grzeczny i uprzejmy w kontakcie z pacjetem.Mam wielki szacunek do Pana Dr.
Opinia dodana przez: wladek

lekarz Karolina Balawajder

MEDICOR Sp. z o.o.
pl. Władysława Andersa 5
61-894 Poznań

Niezykle miła i kompetentna osoba, wykazująca bardzo duże zainteresowanie pacjentem. 5 gwiazdek pod każdym względem.
Opinia dodana przez: Agata

lek. med. Piotr Broda

Pro Life Clinic
Antoniego Kosińskiego 14/1
61-519 Poznań

Do tej pory przez żadnego lekarza nie czułam się tak otoczona wszechstronną opieką, jak przez Pana Doktora. Jest osobą bardzo kompetentną, podczas pierwszej wizyty poświęcił mi bardzo dużo czasu, wykraczając daleko poza ramy zwykłej wizyty. Wsłuchuje się w pacjentkę, wnikliwie analizuje usłyszane informacje. Cenię pana doktora za holistyczne spojrzenie na moje przypadłości, bardzo duży szacunek, sympatię i wysoką kulturę osobistą, która z niego emanuje w stosunku do ludzi. Wspaniały Fachowiec, ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Joanna Bilska-Stokłosa

ul. 28 Czerwca 1956 r. 299
61-469 Poznań

Pani Doktor to znakomity chirurg szczękowo-twarzowy. Dokonała dla mnie cudu i to dwukrotnie. Nie ma takich słów, które będą wystarczająco dobre, aby wyrazić moją wdzięczność. Wykonuje swoją pracę z pasją i oddaniem. Do tego jest osobą życzliwą i pełną zrozumienia dla problemu pacjenta, cierpliwie odpowiada na pytania, wyjaśnia wątpliwości, tłumaczy, co ma niebagatelny wpływ na samopoczucie, a tym zdrowie pacjenta. Serdecznie dziękuję, Pani Doktor za pomoc.
Opinia dodana przez: Wioletta

Teresa Dzikowska

Logopeda

Piękna 47
60-589 Poznań

Na forum -Dobry lekarz-chcialabym wypromować logopedę Pania Elżbietę Dzikowską,która swoim profesjonalizmem i kompetencją oraz miłym obyciem pomogła mi w krótkim czasie pozbyć się z problemu nękajacy mnie od bardzo długich lat.Aktualnie mam 57 lat i pozbyłam się wady wymowy w przeciągu 5 miesiecy.Nieprawidlowe wymawianie takich głosek jak ś,s,ć,c,sz,cz i ich dźwięcznych odpowiedników przysparzało mi nie lada kłopotu.Bardzo dobry aparat słuchowy,który noszę nie ułatwił innym ekspertom w tej dziedzinie w pozbyciu ...

lekarz Małgorzata Chudobiecka

Os. Winiary 48/6
60-665 Poznań

Pani doktor prowadzi wszystkie moje dzieci, jest niezwykle troskliwa i bardzo dokładnie przeprowadza badania. Zawsze mogę zadać pytanie i nie zostanę bez odpowiedzi. Rozwiewa moje wątpliwości i w razie niepokoju zleca badania dodatkowe. Zna każde dziecko, nawet jak często nie choruje. Super lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta!!!

dr n. med. Agnieszka Bujnowska

Med-Polonia Sp. z o.o.
ulica Obornicka 262
60-406 Poznań

Gorąco polecam Panią Doktor Agnieszkę Bujnowską. Bardzo dobry lekarz,wspaniały człowiek. Podejście do małego pacjenta cudowne. Diagnoza i leki zawsze trafione. Jesteśmy pod opieką Pani Doktor już 11 lat. Wszystkim serdecznie polecamy Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Martyna

mgr Klaudia Łochocka

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Polecam! Bardzo profesjonalne podejście, przemiła atmosfera, a przede wszystkim skuteczne efekty. Schudłam już 12 kg, co przy moich schorzeniach było konieczne. Widać, że Pani Klaudia oprócz wiedzy ma też doświadczenie. Pozdrawiam!

lekarz Anna Biczysko-Murawa

Nad Seganką 8
Poznań

Amazing! I needed urgent root canal treatment and she was very responsive and made it possible for me to get a quick appointment. Her approach was careful, kind, and confident, and I felt - from beginning to end - in the safest dentist hands I've ever been. Excellent consultation, atmosphere, treatment. I have another endo coming up and I put my trust in Dr. Biczysko-Murawa.
Opinia dodana przez: Nadine

lekarz Leonard Kraśnik

Internista, Kardiolog

ulica Gerberowa 67
60-175 Poznań

Od ponad 20 lat choruję na serce. Jednak od ponad 10 lat jedynym Kardiologiem, któremu ufam jest Dr. Leonard Kraśnik. dzięki jego podejściu do pacjenta, oraz doborowi leków funkcjonuję bez większych problemów. Pozdrawiam, polecam wszystkim takich Medyków.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Ilona Długiewicz

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ Poradnia Neurologiczna
ulica Szylinga 1
60-787 Poznań

Super-babka ! Ostra ale konkretna i co najważniejsze zna bardzo dobrze swój fach i naprawdę potrafi pomóc pacjentowi. Stanowi niedościgniony wzór dla wielu innych lekarzy !
Opinia dodana przez: Jan Kar.