mgr Joanna Grabowska-Osypiuk

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Gorąco polecam Panią Joannę, moje problemy już nie ciążą mi jak dawniej, nie wiem jak Pani Joanna to robi, ale może życie nabrało sensu. Dziękuje Pani Joanno.

Uzyskaliśmy pomoc zarówno dla naszego dzeicka jak też i dla nas samych. Nie wiedzieliśmy jak bardzo nasze własne problemy wpływają na nasze życie rodzinne. Wreszcie ktoś nam to pokazał i wytłumaczył. Pani Asia pokazała nam tez wiele technik, z których mogliśmy korzystać w sytuacjach dla nas trudnych. Polecam. Żałuję, że czekaliśmy tak długo ;)

Naprawdę wspaniała pani. Kompetentna i przemiła. Bardzo pomogła mojemu synkowi, a inni nie umieli. Podczas wizyty poświęca się cała problemowi i pacjentowi, mój synek wręcz ją pokochał

Miałam duży problem z relacjami z moim mężem. Po kilku wizytach u Pani Joanny powoli zaczyna rozmawiać o problemach. Nie wierzyłam że to możliwe, a jednak. Szczerze polecam !!!

Bardzo miła i przyjemna Pani psycholog. Jako jedyna pomogła rozwiązać nasze problemy z dzieckiem. Szczerze polecam.