lek. dent. Julia Kapłunowska - Nosowlek. dent. Julia Kapłunowska - Nosow - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. dent. Julia Kapłunowska - Nosow

Ortodonta

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!
 
Dodaj opinię

O mnie

Swoich Pacjentów obejmuje kompleksową opieką z zakresu periodontologii i ortodoncji. Wiedzę z zakresu ortodoncji poszerzyła na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu ...

Swoich Pacjentów obejmuje kompleksową opieką z zakresu periodontologii i ortodoncji. Wiedzę z zakresu ortodoncji poszerzyła na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu (Czechy).

Stosuje zaawansowane systemy samoligatorujące, które maksymalizują komfort Pacjenta i znacznie przyspieszają proces leczenia wad zgryzu. Przeprowadza skomplikowane zabiegi z zakresu plastyki tkanek miękkich i twardych, wykorzystując najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku.

Kwalifikacje zawodowe stale podnosi poprzez udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach z zakresu ortodoncji i chorób przyzębia.

Konsultantka specjalistycznej linii produktów do pielęgnacji jamy ustnej TOŁPA® PARODONTOSIS, która powstała we współpracy z Europejskim Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat