Lekarze Kardiolog dziecięcy Warszawa

dr n. med. Elżbieta Szymaniak

Kardiolog dziecięcy

Kardiologia Dziecięca i Pediatria
00-634 Warszawa

Super lekarz profesjonalne podejście do pacjenta, wykonane kompleksowe badania, takich lekarzy jest mało, czułych i kompetentnych w swoim fachu
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Bożena Majewska-Siwiec

Puławska 240/1
02-670 Warszawa

Nie mam słów! Dr Majewska to znakomity specjalista, wspaniały człowiek, który nie liczy czasu poświęconego na pacjenta. Sprawdziła niezwykle wnikliwie wszystkie moje badania, wywiad, który ze mną przeprowadziła nie zdarzył mi się jeszcze nigdy w spotkaniu z lekarzem. Spojrzała na moje badania absolutnie całościowo i taką też wydała diagnozę. Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Dzięki Pani Doktor stwierdzono u mnie niebezpieczny bezdech senny i dalej już ...

lekarz Jacek Kądziela

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Pan doktor jest bardzo sympatyczny i kompetentny, czułam, że się naprawdę mną zainteresował, słuchał mnie uważnie, dużo pytał i odpowiadał wyczerpująco. Był bardzo miły, choć byłam dociekliwa i kilka razy pytałam o to samo. Naprawdę świetny kontakt, nie czułam się skrępowana, jak to bywa u innych lekarzy. Uśmiechnięty, życzliwy, polecam!!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Jakub Wójcicki

Warszawa

Znakomity specjalista, szanujący ludzi. zawsze na pierwszym miejscu dobro pacjenta.

dr n. med. Maciej Kostrubiec

Szpital Dzieciątka Jezus
Oczki 6
02-005 Warszawa

Wspaniałe podejście do pacjenta. Uprzejmy, rzeczowy człowiek, oczywiście godny polecenia. W jasny, rzetelny sposób odpowiada na zadawane pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Paweł Balsam

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

Pan Doktor przygotowywal mnie do zabiegu, ktory pozniej wykonal. Posiwecil mi duzo czasu na wyjasnienie wszelkich watpliwosci. Po zabiegu rowniez przeprowadzil szczegolowa rozmow na temat dalszego postepowania. Bardzo mily i kompetenty doktor.

dr n. med. Ewa Szufladowicz

Kardiolog, Internista

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Wspaniała lekarz. Przeznacza dużo czasu dla pacjenta; szczegółowo rozpytuje o dolegliwości. Zleca szereg badań, bo jak sama mówi: chce poznać przyczyny choroby, żeby pomóc, a nie skrzywdzić. Wszystko, jest dla Pani Doktor ważne, co się wiąże z pacjentem. Po zdiagnozowaniu choroby, nie pozostawia pacjenta samego - uczestniczy w procesie leczenia, stosowania się do Jej zaleceń. Bliską mi osobę, uratowała od zejścia, stosując kompetentne leczenie w postaci zabiegów i farmakologiczne. Teraz, ...
Opinia dodana przez: W.

dr n. med. Agata Popielarz

Szpital Bielański
Warszawa

Bardzo przyjemna Pani Doktor, szczegółowo przeprowadzony wywiad i jak sie okazało idealna diagnoza. Bardzo ciepła i miła. Usmiechnieta i przyjaznie nastawiona, jak zauwazyłem do kazdego. Z tego co wiem ceniona i bardzo lubiana w srodowisku.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Dyduszyński

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

leczę się u Pana Profesora już trzynasty rok, nigdy nie odmówił przyjęcia dodatkowego poza wyznaczonym terminem. jest zawsze punktualny i nie ogranicza czasu wizyty, zna inne problemy zdrowotne pacjenta. zawsze jest na bieżąco z "nowinkami" Służby Zdrowia i nigdy nie robił trudności np: z receptami itp. Polecam.

lekarz Piotr Ścisło

Grzybowska 5 lok. 1416
00-132 Warszawa

Rewelacyjny lekarz. Cierpiałam długo na depresję i stany lękowe. Lekarz przede wszystkim rozmawia, wyczuwa pacjeta, dogłębnie wnika w problem. Proponuje też inna alternatywe leczenia-jak rozmowa z psychologiem. Za każdym razem powtarza, że jeżeli poczuje się gorzej lub będę miała jakie kolwiek pytania mam od razu dzwonić. Cóż więcej powiedzieć-żeby tylko było więcej tak oddanych lekarzy...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Adam Jałocha

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Pan dr. cierpliwy , wyrozumiały ,mający czas dla pacjenta. Spokojnie ,cierpliwie wytłumaczy , nakieruje na dobre tory. Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

dr Jacek Kuśnierz

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Bardzo wysoko oceniam umiejętności i wiedzę Pana Doktora Jacka Kuśnierza. Wykonywał u mnie zabieg ablacji. Zabieg trwał bardzo krótko bo 1,5 godziny (łącznie z przygotowaniem). Już, 2 godziny po zabiegu poczułem znaczną poprawę pracy serducha i ogólnego samopoczucia. Wypis że szpitala otrzymałem następnego dnia. Szczerze polecam tego Fachowca i jego Zespół. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Małgorzata Setny

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
02-507 Warszawa

Lekarz godny polecenia, oddany pacjentowi, kompetentny i skuteczny, w pełni odpowiada oczekiwaniom chorego

lekarz Anna Bochowicz

Niegocińska 1/95
02-698 Warszawa

Gorąco polecam! Miła uprzejma kompetentna. Duża wiedza z zakresu medycyny żywienia i zastosowania diety w zapobieganiu oraz leczeniu chorób układu krążenia. Wege friendly ;-)
Opinia dodana przez: Michal

lekarz Jakub Przyłuski

Internista, Kardiolog

Poradnia dla osób z autyzmem dziecięcym
Gdańska 2/10
01-633 Warszawa

Świetny lekarz! Profesjonalista, empatyczny, wyjątkowo cierpliwy, świetnie tłumaczy. Pan Doktor Przyłuski jest też po ludzku życzliwy, a to cecha już zanikająca. Polecam wszystkim leczenie U Pana Doktora .
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Wiesława Pawłowska-Jenerowicz

ADESTE - Warszawskie Centrum Psychoterapii
Szekspira 3/21
01-913 Warszawa

Pani doktor jest bardzo przychylna i życzliwa pod każdym względem dla pacjęta poświęca bardzo dużo czasu pacjętiwi wysłuchuje zwielkim poświęceniem i zaangożaniem polecam Panią doktor z całego serca i z całą odpowiedzialnością pozdrawiam Elżbieta Szadkowska Warszawa -Wawrzyszew
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Iwonna Grzywanowska-Łaniewska

Żeromskiego 66/72/49
01-846 Warszawa

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i jestem bardzo zadowolona z jej pracy jaką wkłada podczas opieki nad pacjentem, jest bardzo ciepłą i miłą, sympatyczną i cierpliwą osobą służąca pomocą w każdej sprawie. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i opiekę nad moim mężem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maciej Siński

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Profesjonalista - dogłębnie i szczegółowo analizuje wszystkie dolegliwości , cierpliwie i z empatią słuchający pacjenta.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Jarosław Rzezak

MSWiA
Wołoska 137
Warszawa

Trzynaście lat wstecz "naprawił moje serce " , chodzi jak szwajcarski zegareczek. Wielkie wyrazy uznania .
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Marcin Demkow

Szpital
Marcina Kasprzaka 17
01-211 Warszawa

Szanowny Panie prof. Marcin Demkow Mam zaszczyt i ogromną przyjemność złożyć Panu najserdeczniejsze podziękowanie za uratowanie mi życia. Byłam operowana w Szpitalu specjalistycznym w Ostrołęce w dniu 6 maja 2017 r. Operacja szczęśliwie się udała i czuję się szczęśliwa dzięki Pana umiejętnościom złotym rękom i dobremu sercu. Życzę Panu, Panie Profesorze, aby tak do końca praca przebiegała a Pan uszczęśliwiał chorych ludzi jako dobry specjalista i wspaniały człowiek. Z szacunkiem ...
Opinia dodana przez: Teresa