Lekarze Kardiolog dziecięcy Warszawa

dr n. med. Bartosz Symonides

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Z Panem doktorem spotkałam się na SOR ul. Wołoska , gdzie zostałam przywieziona karetką pogotowia z rozpoznaniem tachikardii , wysokim ciśnieniem tętniczym , nie uregulowanym tętnem . Pan doktor podszedł do mnie z ogromnym zaangażowaniem , udzielił niezbędnej pomocy , dal wskazówki do dalszego postępowania . Wykazał się ogromnym profesjonalizmem , przy czym rozładowywał napięcie swoim spokojnym zachowaniem i humorem. Ponieważ moje dolegliwości powtarzają się , czasem mam trudność z ...
Opinia dodana przez: Jadwiga
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Tomasz Kulawik

dr n. med. Tomasz Kulawik

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Bardzo dobry lekarz godny polecenia Chciala bym pojsc na wizyte ale Pan dr nie wiem gdzie teraz przyjmuje bylam na wizycie 3 mies temu naUniwersyteckiej

dr n. med. Joanna Syska-Sumińska

Akermańska 7/2
02-760 Warszawa

Wspaniały kardiolok.Miła i bezpośredia wkontakcie z pacjentem.

dr n. med. Magdalena Makowiecka-Cieśla

Kardiolog, Internista

Baśniowa 3 (Cemko)
02-349 Warszawa

Wspaniały lekarz i człowiek.wzór godny do naśladowania przez całą resztę lekarzy

dr Piotr Perdeus

EKG, Kardiolog dziecięcy

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109
02-626 Warszawa

Bardzo uprzejmy, a przy tym kompetentny lekarz. Znakomity kontakt z małoletnią, ale wygadaną pacjentką.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz William Fisher

Wilanów
Warszawa

Mimo bardzo młodego wieku(25lata)jest nad wyraz dobrym specjalistą. Pewnie dzięki temu,że studiował w USA(Amerykanin polskiego pochodzenia - matka Polka). Od kilku tygodni przyjmuje w domu swojej babci na Lisińcu. Wilhelm Rybak - spolszczone imię i nazwisko - to pierwszy prywatny-socjalny lekarz w Częstochowie. Jest tylko jeden minus z nim, mówi bardzo amerykańskim akcentem, więc niektóre jego słowa wypowiadane po polsku brzmią dość "dziwnie".

lekarz Ewa Opalińska-Ciszek

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Cudowna Pani doktor, ogromna wiedzą przekazana w sposób dla mnie zrozumiały. Bardzo długi wywiad, dokładne zalecenia. Lekarz z prawdziwego powołania. Oby więcej takich z sercem na dłoni. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Marek Kiliszek

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Dr Kiliszek zajął się mną jak żaden inny kardiolog. Szczegółowy wywiad, zlecony komplet badań, finalnie skierowanie na ablacje, którą sam przeprowadził. Tydzień po zabiegu i zegarek nie wykrył ani jednego migotania przedsionka, wcześniej kilkanaście-kilkadziesiąt dziennie. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Przemysław F.

dr n. med. Agnieszka Kaźmierczak

Miła 27/10
01-033 Warszawa

Pani Doktor jest znakomitym kardiologiem i hipertensjologiem. Jako pacjent przychodni Gabinety Lucka poswiecila mi godzine robiac EKG, zbierajac wywiad i dokladnie tlumaczac przyczyny mojego nadcisnienia oraz co mam robic aby nie trafiac co chwile na SOR, jak wazne jest prawidlowe leczenie oraz ze moge zyc normalnie. Zaden z lekarzy wczesniej nie przekazal mi takiej wiedzy jak Pani Doktor i nie tlumaczyl tylko przepisywal leki. Cisnienie mam teraz unormowane i zyje ...
Opinia dodana przez: Jacek

lek. med. Patrycjusz Stokłosa

Gabinet
Warszawa

Lekarz o wielkim sercu,z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Dzięki dużemu zaangażowaniu Pana doktora możliwe było moje wyzdrowienie,za co jestem i będę Panu bezgranicznie wdzięczny.Dziękuję za udzieloną pomoc i wsparcie. wdzięczny pacjent Ryszard Protacki
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Joanna Barczyńska

Centrum Medyczne LIM
ulica Aleje Jana Pawła II 78
00-175 Warszawa

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Wszystko wytłumaczy, i odpowie na każde pytanie. Najlepsza z lekarzy, u których byłam. Poświęca pacjentowi na prawdę tyle czasu ile potrzeba. Polecam.

lekarz Katarzyna Sadkowska-Smit

Sieciechowska 1/22
01-928 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, uwaznie słucha pacjenta, tłumaczy, jest cierpliwa. Dba o dobór odpowiedniego dla pacjenta lekarstwa
Opinia dodana przez: AP

lekarz Hubert Gurba

Widok 22/62
00-023 Warszawa

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Łukasz Hawryluk

Lux Med
Warszawa

Byłam u doktora Łukasza Hawryluka po długim omdleniu i zapaści. Badanie przebiegło w bardzo profesjonalny a jednocześnie empatyczny sposób. Pan doktor jest bardzo miły i uprzejmy a atmosfera w gabinecie jest przyjazna i serdeczna, jest się dokładnie wysłuchanym i wszystko jest wyjaśnione w sposób bardzo spokojny i zrozumiały. Z gabinetu wyszłam z uśmiechem na twarzy pomimo mojego lęku przed lekarzami, przez co bardzo rzadko korzystam z wizyt lekarskich (tylko jak ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Karol Wrzosek

Białobrzeska 22/213
02-365 Warszawa

25 maja przywieziony byłem o 3 nocy do szpitala na ul. Hożej w Warszawie. Miałem zawał STEMI. Zapchana w 100 % PTW pozostałe zapchane na 90%. Doktor Wrzosek wybiegł na sale operacyjną z głębokiego snu albo przy udziale potwornego zmęczenia - ale to tylko subiektywna opinia, był w 150% cały czas zaangażowany ! W oka mgnieniu przystąpił do opowiadania co się dzieje i co będzie najlepszym dla mnie rozwiązaniem. Zaufałem ...
Opinia dodana przez: Bartek
Ogromna wiedza , doświadczenie i inteligencja, uprzejmość , nic więcej nie trzeba żeby pomagać ludziom bardzo chorym. To słowa opisujące dr Kowala , zajmuje się moim tatą od wielu lat , tak naprawdę tata żyje dzięki skutecznemu leczeniu dr Kowala. Szkoda , że jest tak mało takich prawdziwych lekarzy. Polecam.

dr n. med. Lidia Greszata

Kardiolog, USG

Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)
00-697 Warszawa

Pani Doktor to wspaniały specjalista! miałam dzisiaj robione echo serca i jestem przeszczęśliwa, że trafiłam do Pani! Pani Lidia, oprócz tego, że szczegółowo wyjaśniła badanie i odpowiedziała na każde moje pytanie, jest po prostu "ludzka" i potrafi porozmawiać z pacjentem. Pani Doktor, cieszę się, że do Pani trafilam, w dzisiejszych czasach rzadko spotkać można takich specjalistów! Pozdrawiam serdecznie!
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Jerzy Kraskowski

Logos
Rumiana 2
02-956 Warszawa

Pan doktor jest świetnym profesjonalista w swoim fachu. Do pacjenta podchodzi z serca . Jest bardzo sympatyczny. Polecam z czystym sercem. ponieważ w końcu trafiłam na prawdziwego fachowca. Pozdrawiam serdecznie .
Opinia dodana przez: Sara

lekarz Jarosław Wiśniewski

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

Znakomity lekarz,jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak wyczerpującymi i profesjonalnymi objaśnieniami dotyczącymi mego stanu zdrowia,zabiegu i przyjętego leczenia. Dziękuję za opiekę. Polecam oddział Kardiologii Luxmed ul. Fieldorfa.Pan doktor jest bardzo kulturalny i wprowadza atmosferę przyjazna,co przed zabiegiem jest dla pacjenta niezwykle ważne
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Tomasz Pasierski

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

profesjonalny , ludzki , kompetentny , rozumiejący , tłumaczący , prawdomówny , realistyczny , z niezachwianymi zasadami pomocy człowiekowi , człowiek dla człowieka i to jeszcze chorego.Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Zbigniew