Kardiolog Dziecięcy Warszawa

Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon
aleja Jerozolimskie 123 A

Diagmed
Narbutta 41/43 m.2

Cudowna! Opiekowała się mną w ciąży kiedy pojawiły się komplikacje z rytmem serca u dziecka. Bardzo profesjonalna, dokładna, konkretna i przede wszystkim bardzo życzliwa. po porodzie dalej się o nas bardzo troszczyła i pomagała.

Opinia dodana przez: Paulina

dr Piotr Perdeus

EKG, Kardiolog dziecięcy

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109

Bardzo uprzejmy, a przy tym kompetentny lekarz. Znakomity kontakt z małoletnią, ale wygadaną pacjentką.

Opinia dodana przez: Beata

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37

Super kardiolog, zdecydowanie polecam. Byłem z 5 miesięcznym dzieckiem, pełna profeska i podejście do dziecka. Bardzo miła i uśmiechnięta. Pani doktor zbadała córkę i wszystko dokładnie wyjaśniła i tego samego dnia udało się zrobić ekg. Naprawdę wspaniały lekarz. Polecam.

lekarz Joanna Biegajło

Aleje Jerozolimskie 123a Budynek Millenium Plaza

Bardzo kompetentna Pani dr. z doskonałym podejsciem do pacjenta. Zdiagnozowala u mnie chorobe wiencowa i od 4 lat kontynuuje u niej leczenie. Zdecydowanie lekarz z powolania, polecam.

Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Róża Kacprzak

Internista, Kardiolog

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Bardzo dobra lekarka , wie co robi i ma ogromne doświadczenie, zdecydowanie polecam Klaudia

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18

Nieuprzejma, niemiła i do niej na pewno już nie pójdziemy. Czytałam przed wizytą opinie zamieszczone powyżej i nie chciałam wierzyć, ale faktycznie jest okropna teksty typu "nie musisz się przytulać masz już trzy lata", "nie oddychaj na mnie", "uspokój się w tej chwili". Podejście do dziecka tragiczne, oschła, zero uśmiechu. Kompetencji nie oceniam, ale ogólne wrażenie bardzo bardzo fatalne.

lekarz Maria Kasznicka

lekarz Michał Zabłocki