Lekarze Kardiolog dziecięcy Warszawa

dr n. med. Paweł Derejko

Kardiolog, Internista

04-628 Warszawa

Profesor dr hab. Paweł Derejko jest osobą wykazującą się niezwykłym zaangażowaniem w swojej pracy. Rzekłbym, że jest Hipokratesem naszych czasów, bowiem leczy duszę i ciało pacjenta. Nie szczędzi czasu dla chorego, jestem spoza Warszawy, więc nawet telefonicznie udzielał mi rad, czyniąc to osobiście wieczorem po pracy lub za pośrednictwem przemiłej Pani koordynator, a w szpitalu na oddziale , miedzy zabiegami, miał zawsze choćby chwilę na rozmowę ze mną. Szczególnie zasługuje ...
Opinia dodana przez: Joachim
Pani Doktor jest zdecydowanie w ścisłej czołówce lekarzy na świecie. W moim przypadku w czasie jednej wizyty zdziałała więcej niż dziesiątki lekarzy w ciągu 10 lat. Przez lata miałem problemy ze stawami, i z tego powodu odwiedziłem wielu lekarzy reumatologów. Ze względu że, chorować zacząłem na początku szkoły średniej uznano że, moje problemy spowodowane są zbyt szybkim wzrostem, tzw. "bóle wzrostowe". Dolegliwości te miały przejść po kilku latach. Niestety mój ...
Wspaniały lekarz! Dla Pana Doktora pacjent to nie przypadek czy jednostka chorobowa a przede wszystkim człowiek. Bardzo zaangazowany, cierpliwy,. Dokładnie ,informuje pacjenta o rodzaju choroby. Ma się poczucie całkowitego zaopiekowania. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Grzegorz Chrapkiewicz

dr n. med. Maciej Zarębiński

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

04-501 Warszawa

Super fachowiec z pewną ręką, profesjonalista w dziedzinie kardiologii, bez obaw powierzyłem mu swoje życie. Miły a zarazem konkretny, z wielkim szacunkiem dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Jan Sz.
Wspaniały Lekarz i Człowiek . Zajął się moim mężem ,mimo,że skończył dyżur ,.Dzięki Niemu mój Mąż żyje. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Krysia
Nie mogłam mieć większego szczęścia jak to, że trafiłam do profesora Dąbrowskiego. Niesamowicie opiekuńczy, z ogromną kulturą osobistą i wiedzą. Nie spotkałam wcześniej takiego lekarza jak również człowieka. Anioły są też na ziemi !
Opinia dodana przez: Coffee31

dr Andrzej Hasiec

04-628 Warszawa

Za mała skala oceny,ponieważ ten człowiek zasługuje na co najmniej 10 punktów we wszystkim!Bardzo dobry lekarz to za mało powiedziane. Niesamowity młody człowiek, bardzo kompetentny, otwarty na pomoc pacjentom, troskliwy i wyposażony w ogromną wiedzę. Już jest świetnym kardiologiem a rokuje na wybitnego elektrofizjologa! Na swojej drodze nie spotkałam jeszcze bardziej kompetentnego lekarza. Swoim poziomem wykształcenia i komunikacji z pacjentem dorównuje profesorowi Szumowskiemu. Ablacja przeprowadzona przez doktora to sama przyjemność...zero ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Katarzyna Pieńkowska

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13
01-157 Warszawa

Szkoda, że nie ma skali do 10. Ja bym dała 10. Wspaniały lekarz, niezwykle kompetentny. Dokładnie wszystko tłumaczy, jest przewidująca, dociekliwa i dokładna. Poza tym to wyjątkowo miła osoba, pełna empatii i zrozumienia. Tylko życzyć wszystkim by, gdy zajdzie potrzeba trafili na takiego lekarza. Tak trzymać Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Anna Rieger-Kaczanowska

Centrum Medyczne Gamma
01-785 Warszawa

Pani doktor to profesjonlistka w swojej dziedzinie wspaniały człowiek i lekarz dziękujemy za opiekę żona pacjenta po wylewie
Opinia dodana przez: Ela

dr hab. n. med. Katarzyna Bieganowska

Kardiolog dziecięcy

04-501 Warszawa

Super kardiolog, zdecydowanie polecam. Byłem z 5 miesięcznym dzieckiem, pełna profeska i podejście do dziecka. Bardzo miła i uśmiechnięta. Pani doktor zbadała córkę i wszystko dokładnie wyjaśniła i tego samego dnia udało się zrobić ekg. Naprawdę wspaniały lekarz. Polecam.

dr n. med. Barbara Zdanowska

Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy Izis Lecznica Nr 10
Marszałkowska 55/73
00-678 Warszawa

Bardzo dobry kardiolog. Empatycznie podchodzi do pacjenta. Dokładnie bada, wypytuje o objawy i stara się mu pomóc.
Opinia dodana przez: Elżbieta
Jestem pacjentką Pana Doktora od wielu,wielu lat. Najlepszy Lekarz. Niesamowita wiedza i intuicja medyczna. Lekarz z powołania. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Konrad Tkaczewski

WIM, Hemodynamika, Kardiologia
Warszawa

Podchodzi kompleksowao do stanu zdrowia pacjęta. Zwraca uwagę na inne niepokojące objawy - spostrzegawczy. Spokojny, rozważny w decyzjach.

dr n. med. Łukasz Mazurkiewicz

04-628 Warszawa

Podzielam poprzednie opinie - wspaniałe podejście do pacjenta, wyrozumiałość i umiejętność leczenia. Spokojny i skromny - ale fachowy i profesjonalny. Zarówno dla starszych, jak i młodszych (reprezentuję tę drugą grupę). Wzór!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Katarzyna Paschalis-Purtak

04-501 Warszawa

Przed kilkoma laty stwierdzono u mnie nadciśnienie. Leczyło mnie dwóch lekarzy, jednak bez skutku. Z polecenia trafiłem do pani doktor. Nie jest łatwo u niej u termin wizyty, ale to tylko potwierdza jej wysoką jakość. Zleciła kompleksowe badania, przeprowadziła pogłębiony wywiad i zaproponowała leczenie. Już po dwóch miesiącach ciśnienie się unormowało, ciągłe zmęczenie ustąpiło. To, co wyróżnia dr Purtak, to jej poświęcenie. Zleca raz w roku badania krwi i badanie ...
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Sławomir Langner

Kardiolog, Wizyty domowe

Warszawa

POLECAM! Bardzo rozsądny lekarz. Opiekuje się moją mamą od wielu miesięcy. Wcześniej zmieniano mamie wielokrotnie leki i za każdym razem było coś nie tak. Dopiero doktor ustalił co się dzieje i dał dobre pigułki.
Opinia dodana przez: Basia

dr Aldona Piotrowska-Wichłacz

Kardiolog dziecięcy

Diagmed
Narbutta 41/43 m.2
02-536 Warszawa

Pani doktor jest nie tylko wspaniałym kompetentnym lekarzem ale również cudownym człowiekiem niezwykle otwartym dla i na pacjentów. Mój syn został zdiagnozowany prenatalnie przez p. dr a potem prowadzony aż do momentu operacji. Każde echo serca trwało tyle ile tego potrzebowaliśmy, bez pośpiechu, zawsze był czas na uspokojenie dziecka i rodziców:) Każdy etap leczenia był dokładnie omawiany co pozwoliło nam oswoić się z sytuacją, leczenie obyło się bez nerwowego stania ...

lekarz Andrzej Stawiarski

NZOZ Collagena, BotoXeXpress
aleja Jerozolimskie 11/19
00-508 Warszawa

Takich lekarzy już normalnie nie ma, bardzo życzliwy i z dużą fachowością podchodzi do problemu, bardzo wnikliwie czyta dokumentację medyczną szukając zasadniczej przyczyny dolegliwości, poświęca tyle czasu ile trzeba, wszystko dobrze tłumaczy, dokładnie bada chorego bardzo wszechstronnie, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły. A stałym pacjentom udziela porad przez telefon. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Magdalena Pierścińska-Jędra

CSK AM W-wa Banacha 1
Warszawa

Pozdrawiam Panią, Pani Magdo (Marto). Pani dawny pacjent i nadal fan ... Marek z czasów, kiedy Pani przyjmowała na ul. Dobra w Warszawie.
Opinia dodana przez: Marek
Pani doktor to bardzo dobry lekarz ,kompetentny ,dokładny , sumienny , jest to ponadto przemiła ,delikatna , wrażliwa osoba godna polecenia
Opinia dodana przez: GRAŻYNA