Lekarze Kardiolog dziecięcy Warszawa

dr n. med. Barbara Nurowska - Wrzosek

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Dziś w nocy przyjęła mojego teścia na oddział w szpitalu ul. Banacha. Środek nocy... Facet wyrzucony z izby przyjęć w innym szpitalu... Ogromny szacunek dla p. Doktor za zaangażowanie w wywiad lekarski i troskę o dalszą diagnostykę i badania zlecone pacjentowi... Szpital państwowy A zaangażowanie bardzo osobiste... po prostu LEKARZ...
Opinia dodana przez: Tomek
Zacznę od samej konsultacji medycznej - profesjonalnie, treściwie i bez zbędnego "baroku". Wyjaśniono mi jakie mam możliwości leczenia mojej arytmii (nadkomorowej), jak również przedstawiono korzyści z badania EPS oraz ew. ablacji. Dużo mi dało wyjaśnienie odnośnie do samego badania EPS, korzyści na przyszłość z takiego badania oraz przewagi EPS jako metody diagnostycznej nad zwykłym holterem. Po badaniu EPS zespół (co należy podkreślić złożony z 3 lekarzy) podjął decyzję że miejsce ...
Opinia dodana przez: Zadowolony pacjent

lekarz Irmina Pniewska-Laskowska

Gabinet Warszawa ul. Nowogrodzka40m60
Warszawa

Rzetelne traktowanie pacjenta, wnikliwy wywiad z pacjentem i badanie, ciepłe podejście, gruntowna wiedza poparta ogromnym doświadczeniem klinicznym.
Opinia dodana przez: Sławomir

Agnieszka Lech

lux-med
Warszawa

Pani dr niezwykle uprzejma i kompetentna. Prowadzi pacjenta bardzo prawidłowo. Dokładnie bada i zleca właściwe badania. Za wszelką cenę dąży do postawienia prawidłowej diagnozy. Zła opinia poprzedniej osoby to w żaden sposób nieprawdziwa. Nie wierzcie tej osobie. Zarówno ja jak i mój mąż jesteśmy jej pacjentami. Polecam znakomitą panią dr bez wahania
Opinia dodana przez: Aurelia

lekarz Artur Jędrusiak

Kardiolog, Internista

Tamka 19/23 lok. 8
00-385 Warszawa

chyba najlepszy lekarz z jakim miałem kontakt. Niejednokrotnie wystarczyła mi tylko wizyta u Pana doktora abym się poczuł lepiej. Moim zdaniem potrafi leczyć nie tylko ciało.
Opinia dodana przez: robert

lekarz Jolanta Majewska-Kałużyńska

NZOZ Lux Med Centrum
ulica Świętej Barbary 6/8
00-686 Warszawa

Tak wyjątkowo kompetentnej,pełnej empatii doktor która zajmuje się pacjentem kompleksowo rzadko się spotyka w tym świecie komercji.Z całego serca polecam i życzę Pani doktor zdrowia i dziękuję za wszystkie celne diagnozy i wyjątkowe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Iwona
WYBITNA INTUICJA.CHARYZMA I UPRZEJMOŚĆ I DBAŁOŚĆ O PACJENTA

lekarz Tomasz Rywik

Potocka 6/55
01-639 Warszawa

świetny lekarz, a co ważne wspaniały człowiek co często nie idzie w parze w tej profesji......polecam
Opinia dodana przez: jarek

lekarz Jarosław Kosior

Centrum Perynatologii
Kasprzaka 17 A
01-211 Warszawa

Polecam wspaniały lekarz wart zaufania Wykonuje koronografie wszpitalu na Józefowie w Radomiu bardzo dobry lekarz

lekarz Joanna Biegajło

dr n. med. Aldona Browarek

Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Aldona Browarek
lok 806, Polna 3
00-622 Warszawa

Bardzo spokojna, kompetentna ,i wnikliwa Pani Doktor, szczerze polecam, potrafi cierpliwie wysłuchac Pacjenta, dokładnie zbadać i wytłumaczyć zawiłości medyczne oraz sposób leczenia
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Małgorzata Niska

Sana S.C.
Batorego 31 A
02-982 Warszawa

Bardzo dobry lekarz kardiolog. Leczyłem się u Niej od 2013 r. Bardzo miła i kompetentna osoba. Nie żałowała skierowań na różne badania kardiologiczne. Wczoraj chciałem zapisać się w Sanie na Batorego na kolejną wizytę u Dr Niskiej i zostałem powalony informacją o Jej śmierci w dniu 9 września 2019 r. A była taka młoda. Proszę o modlitwę za Jej duszę.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Alina Skorykow-Sapińska

Widok 10 (Terapia)
00-023 Warszawa

Dziękuję serdecznie Pani doktor za rozpoznanie zawału serca i natychmiastowe wysłanie mnie do Szpitala Bielańskiego gdzie wykonano skuteczne leczenie. Jestem wdzięczny za opiekę i życzę Pani Doktor wiele radości, szczęścia i zadowolenia z wykonywanego zawodu lekarza.
Opinia dodana przez: ANTONI

lekarz Jolanta Hewelke-Pałko

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

dogodna lokalizacja, dogodne godziny przyjęć lekarza, miła, uprzejma, fachowiec w swojej dziedzinie.

dr n. med. Piotr Gryglas

Hipertensjolog, Kardiolog

Miedzynarodowa 48/51
03-922 Warszawa

Polecam Doktora Piotra , to była moja pierwsza wizyta ,ale napewno nie ostatnia, Doktor poświęcił bardzo dużo czasu odpowiadając na moje pytania,bardzo zaangażowany,empatyczny,wszystko dokładnie wytłumaczył,poszłam z problemem kardiologicznym a zostałam zbadana kompleksowo Doktor dał mi dużo praktycznych porad i wskazówek co do innych dolegliwości .Jestem mega zadowolona że właśnie trafiłam na Takiego lekarza.Polecam raz jeszcze :)
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Zofia Dzielińska

Ekodent Dominika Mączewska
Baśniowa 3 lok.5
02-349 Warszawa

Lekarz o wybitnych zdolnościach medycznych.Pani dr.Zofia Dzielińska prowadzi mnie od ponad 10 lat jest opiekuńcza, wiarygodna - lekarz o wysokiej kulturze zawodowej.

dr hab. n. med. Mirosław Dziuk

Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
Szaserów 128
04-349 Warszawa

Niewielka wrażliwość. Nie polecam. Kariera dzięki koneksjom. Szkoda, że tak to wygląda. Bardzo mało serca.

lekarz Marcin Krupa

Kardiolog, EKG

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus
02-005 Warszawa

Dr.Marcin Krupa to wspaniały lekarz o dużej wiedzy medycznej,cierpliwy,wyrozumiały i b.dobry człowiek .Pomaga chorym ludziom z wielkim poświęceniem .Dzięki wielkie P.dr.za wszystko!

dr Bartosz Duda

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Trafiłem do Instytutu Kardiologii na ablację w trybie przyspieszonym parę tygodni temu i doktór Duda był moim lekarzem prowadzącym. Byłem bardzo zaskoczony opieką ze strony pana doktora, wydał mi się aż tak wspaniały, że aż niemożliwym dla mnie było by taki lekarz istniał. Jest bardzo miły i sprawia wrazenie, że zależy mu na swoich pacjentach. Właściwie nie ma za bardzo do czego się przyczepić, może tylko to, że zapomniał, że ...
Opinia dodana przez: Witold

lek. med. Rafał Lesiak

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Pan Doktor Lesiak to wyjątkowy człowiek I wspaniały specjalista. Zajął się moim tatą, który miał zamknięcie uszka lewego serca. Już przy pierwszym kontakcie mamy wrażenie, że jest kompetentny, rzeczowy. Analizuje wszystkie badania pacjenta z cierpliwością tłumaczy wszystko co planuje robić. Jesteśmy bardzo wdzięczni za taką opiekę i skuteczne leczenie. Taki specjalista, z taką serdecznością i empatią to perła wśród lekarzy.
Opinia dodana przez: Antoni