Lekarze Kardiolog dziecięcy Warszawa

Dariusz Siwik

Laboratorium BiologiI Molekularnej
Dzika 4
00-194 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, bez kolejki przyjął mnie na konsultacje, wszystko wytłumaczył i jestem bardzo zadowolny z terapii chelatowej.

lekarz Beata Gałęza-Obrępalska

Szpital Grochowski im. dr Rafała Masztaka
ul. Grenadierów 51/59
Warszawa

Lekarka słuchająca pacjenta, patrząca holistyczne. Zlecająca i analizująca badania i stawiająca na ich podstawie trafne diagnozy. Empatyczna i wnikliwa. Nie spotkałam się dotąd u lekarzy w Sulejówku z tak profesjonalnym i ludzkim podejściem podczas wizyt. Ogromne podziękowania za czas jaki Pani pracowała w przychodni nr 1.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Hanna Rymuza

Instytut Kardiologii
Spartańska 1

jestem pod jej opieką od 6 lat - wie czego chce

lekarz Hanna Puchalska-Krotki

Miklaszewskiego 6/31
02-776 Warszawa

Bardzo fajna i uprzejma osoba.Z całego serce polecam. Godna polecenia i zaufania.***************************
Przyszłam z (najprawdopodobniej) drobnym problemem ale nie zostałam potraktowana pobłażliwie. Lekarz zlecił dodatkowe badanie, by wykluczyć poważniejsze dolegliwości. Zebrał obszerny wywiad. Nie był pośpieszny jak wielu lekarzy, raczej metodyczny i staranny. Wizyta odbyła się w kulturalnej i rzeczowej atmosferze.

dr n. med. Marian Pieniak

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

TO WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK ZARAZEM ,NIGDY NIE ZOSTWI NIKOGO BEZ UDZIELENIA POMOCY .ŻYCZYŁABYM WSZYSTKIM I SOBIE ABY WSZYSCY LEKARZE TACY BYLI JAK PAN DR PIENIAK JESTEM POD JEGO OPIEKĄ 32 LATA I NIE WYOBRAŻAM SOBIE CO BY ZE MNĄ BYŁO GDYBY NIE JEGO DIAGNOZA SPRZED 32 LATY.

dr n. med. Krzysztof Rell

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A
00-363 Warszawa

Jako wieloletni pacjent Doktora leczony z pozytywnym skutkiem czuję się upoważniony do wystawienia powyższych najwyższych opinii. Wynikają one z wysokiej wiedzy, kompetencji i kultury lekarza.
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Katarzyna Sural

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ośrodek Pomocy Zdrowiu"
Bellottiego 1/10/11
01-022 Warszawa

Pani doktor jest godna polecenia. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi. Po przeprowadzonym wywiadzie na temat chorób współistniejących otacza serdeczną, troskliwą i umiejętną opieką. Kompetentne i skrupulatne wyjaśnienia działają uspokajająco.
Opinia dodana przez: Bozena

dr n. med. Alicja Solik-Tomassi

Kardiolog

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Myślę, że wysokie kompetencje i zainteresowanie pacjentem dr Solik rekompensuje długi czas oczekiwania przed gabinetem. Zawsze, gdy wychodziliśmy od dr mieliśmy poczucie pewności, że wszystko będzie dobrze. Konkretna i zdecydowana w zaleceniach co w przypadku trudnych sytuacji (a w ciągu 26 lat ze sztuczną zastawką mitralną było ich kilka) było dla nas bardzo ważne. Polecam.
Opinia dodana przez: Jagoda
Trafiłam do Pani Doktor po badaniu ekg, które wskazywało na podejrzenie zawału. Pani Doktor dokładnie przyjrzała się wynikom, wyjaśniła mi szczegółowo jak się je czyta czego nie zrobił wcześniej żaden lekarz. Dzięki temu wiem już na co zwracać uwagę. Skonsultowała te wyniki również z 2 innymi lekarzami, którzy potwierdzili jej diagnozę- wykluczyła zawał, ale nie zakończyła na tym wizyty. Przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad pod katem ewentualnych chorób serca i nie ...
Opinia dodana przez: Chorowitka

dr n. med. Zbigniew Tomik

NEWMED. LECZNICA SPECJALISTYCZNA
Gwiaździsta 5b
01-651 Warszawa

Pan Doktor podczas mojej niedawnej wizyty (Luxmed - ul. Postępu 21 C) sprawiał wrażenie aroganckiego, obojętnego biurokraty, dla którego najwyższym priorytetem było jak najszybsze pozbycie się mnie z gabinetu - bez większego wnikania w moje dolegliwości. Zapisał mi lek o wielu skutkach ubocznych bez dokonania dodatkowych badań, które mogłyby zmodyfikować sposób leczenia. Szczerze odradzam wizyty u Pana Doktora - szkoda zdrowia... i czasu!
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Barbara Jędrzejczyk

Instytut Kardiologii
Spartańska 1
Warszawa

Pani doktor jest bardzo nie sympatyczna nie uprzejmą, zadufaną w sobie, do pacjenta podchodzi lekceważąco. Po każdej wizycie pacjenta zamyka drzwi na klucz, jakby miała coś do ukrycia. Z niechęcią zagląda do dokumentacji, nie wysłuchuje pacjenta do końca. Zdecydowanie odradzam i nie polecam.

lekarz Marek Odrobiński

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA
Warszawa

Ten rzekomy kardiolog nr 6177061 orzeka w MZN w Warszawie ul.. Andersa 5. Odpychające wrażenie, nie schludny wygląd, człowiek przemęczony, który już nie reaguje na pacjenta ale jedzie na tym czego go w młodym wieku nauczono, nie przychylny dla pacjenta, patrzy w komputer czasami unosi wzrok z pod okularów aby zapytać o dowód osobisty. Szumna nazwa Komisja Lekarska, KOMISJĘ nie interesuje pacjent i jego schorzenia, nie wypytują pacjenta o jego ...
Opinia dodana przez: Bogusława

lekarz Sławomir Brajczewski

Poznańska 21 lok. 29
00-685 Warszawa

Jest to lekarz, jakich juz chyba prawie nie ma. Zalezy mu na pacjencie, poswieca mu tyle uwagi i zainteresowania. Ma duze doswiadczenie i czlowiek ma wrazenie, ze zrobi wszystko, zeby pomoc w cierpieniu i chorobie. Polecam kazdemu.

dr n. med. Robert Ryczek

Ośrodek Leczenia Specjalistycznego Szpital Nowowiejski
Nowowiejska 27
00-665 Warszawa

W podejsciu dr Ryczka do pacjenta czuć ogromne doświadczenie szpitalne. Tu nie ma dywagacji, zastanawiania się, jest konkret. Fachowo, uprzejmie, precyzyjnie. Poza tym nie oczekujcie głaskania po głowie, dr Ryczek pracuje na codzień w szpitalu 'wojskowym' jest wiec punktualny, skoncentrowany na pracy, stawia pewne diagnozy, zwraca uwagę na szczegóły. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Artur Biedroń

dr n. med. Wojciech Marciniak

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

Polecam gorąco. Pan doktor traktuje pacjenta jak człowiek , któremu trzeba pomóc a nie tylko przedmiotowo. Usilnie będę zabiegać , aby być stałym pacjente pana doktora.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Barbara Skolimowska-Heine

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Rzetelna Pani doktor z powołania. Dokładnie przebadała i wzięła pod uwagę wszystkie możliwe ewentualności, które pasują do obiawów zanim zastosowała leczenie. Z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Anna
Trafiłam do Pani doktor przypadkiem, jako szukająca pomocy u kolejnego internisty. Od razu wzbudziła moje zaufanie swoją wnikliwością z jaką przeprowadzała wywiad. Jako jedyna wysłuchała moich problemów ze zdrowiem i nie zrzuciła ich na karb zaawansowanej ciąży tylko zleciła natychmiastowe, wnikliwe badania. Po jej zaleceniach moje ciągnące się dolegliwości wreszcie ustąpiły i po wielu miesiącach mogę powiedzieć, że dr Brizińska zwróciła mi zdrowie! Jest wielu sympatycznych, miłych, uśmiechniętych lekarzy, którym ...
Opinia dodana przez: eve

dr n. med. Piotr Kokowicz

Szpital Grochowski
Warszawa

Trafiłem przypadkiem (z ulicy) do Pana Piotra Kokowicza. Lekarz był bardzo uprzejmy, wyjaśnił przyczyny, sposoby leczenia mojej choroby, oczywiście bez dokonania dokładniejszego badania echa serca się nie obędzie, EKG to nie wszystko. Czytając wcześniejsze komentarze może lekarz miał gorszy dzień? Nie wiem, Ja jestem bardzo zadowolony, czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Marek R.

dr n. med. Róża Kacprzak

Pediatra, Kardiolog

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Bardzo dobra lekarka , wie co robi i ma ogromne doświadczenie, zdecydowanie polecam Klaudia