lek. med. Karol Myszel

Audiolog, Foniatra

Najlepszy, najbardziej fachowy laryngolog, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia, a ja z racji swojego zdrowia poznałam ich już wielu. Doskonale wykształcony, dokładny, uważny, a przy tym delikatny, otwarty i wprost przesympatyczny. Nareszcie czuję, że u Pana Doktora jestem w dobrych rękach!!!!! A Pani Agnieszka, która robiła mi inhalacje, to anioł w ludzkiej skórze! Przemiła, kochana i kompetentna!!!!

Polecam! Aż ciężko uwierzyć, że w " Koninie" przyjmuje tak kompetentny lekarz. Posiada sprzęt jak nikt inny. Laryngolog - tylko Dr Myszel!

Świetny lekarz! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Miła atmosfera. Pan doktor dokładnie mnie zbadał, przeprowadził szczegółowy wywiad, wszystko dokładnie wytłumaczył. Dawno nie trafiłam na tak kompetentna osobę. Panie w rejestracji przecudowne! Polecam szczerze i uczciwie!!!

Szczerze polecam. Lekarz przepełniony wielką empatią do drugiej osoby. Syn miał wycinany migdał w klinice w Kajetanach gdzie trafilismy z polecenia lekarza. Polecam zarówno Pana Doktora jak i zabieg w klinice w Kajetanach.

Miałem kontakt tylko raz w Kajetanach. Niestety tylko raz, przy kolejnej wizycie niestety okazało się, że już tam nie pracuje. Dr. Myszel przyjął nas bardzo ciepło i cieszyliśmy się, że trafiliśmy pod Jego opiekę. Przy kolejnej wizycie nie było już tak miło z Kajetan zrobiła się hurtownia gdzie liczy się ilość a nie jakość. O wszystko trzeba tam "walczyć", można się tam poczuć jak za PRL'u pomimo nowoczesnego budownictwa i systemu obsługi pacjentów. Teraz mamy możliwość wizyty u doktora "na miejscu" bez wycieczek pod Warszawę co bardzo nas cieszy. Pomimo jednej wizyty jesteśmy przekonani o profesjonalnym i indywidualnym podejściu oraz dbałości o pacjenta. Ze względu na problemy zdrowotne dziecka, miałem okazję odwiedzić paru "specjalistów" i chętnie wrócę z dzieckiem pod opiekę doktora Myszela.

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Wszystko zostało bardzo dobrze wytłumaczone.

Wspaniały lekarz i człowiek odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku nie ma drugiego lekarza w tym rejonie jak on inni do pięt mu nie dorastają godny polecenia na 100% a nawet na 200%

Serdecznie polecam! Bardzo empatyczny lekarz traktujący swoich pacjentów ze zrozumieniem i szacunkiem. Problem z którym borykałem się kilka lat rozwiązany w trakcie jednej wizyty.

Super polecam w 100% syn stwierdził ze to najfajniejszy lekarz jakiego do tej pory spotkał bardzo kompetentny i komunikatywny

Niesamowicie cieply czlowiek, rewelacyjne podejscie do dzieci. Pelna profeska i swietna atmosfera. Doktor ma czas i wszytsko dokladnie wyjasnia. Polecam polecam!