lek. med. Karol Myszel

Audiolog, Foniatra

Lekarz niesamowicie sympatyczny. Robi dokładny wywiad z pacjentem, pyta się o wszystkie nawet błache sprawy. Opisuje leki i sposób leczenia. Polecam. Widać duże kompetencje.

Wspaniały lekarz! Nigdy wcześniej nie znałem takiego specjalisty z tak miłym podejściem do pacjenta. Wcześniejsze moje wizyty u innych lekarzy kończyły się przepisaniem zawsze tego samego antybiotyku o nazwie DUOMOX i tyle. Pan Karol podczas konsultacji wyjaśnia chorobę i metodę jej leczenia. Ponadto od samego początku wzbudza w pacjencie zaufanie i chęć niesienia pomocy!! Z całego serca polecam!!!

Wspaniały lekarz!

Z całego serca polecam!!!

Super podejście do dzieci. POLECAM!!!!!!!!!

Super podejście do dzieci. POLECAM!!!!!!!!!

Polecam bardzo kompetentny lekarz z super podejsciem do dzieciakow

Polecam bardzo kompetentny lekarz z super podejsciem do dzieciakow

Bardzo dobry lekarz, ma podejście do pacjenta. Byłam jego pacjentką, jak również moja 6 letnia córka. Jesteśmy bardzo zadowoleni usług tego lekarza.

Wspaniały człowiek,wspaniały lekarz.Godny zaufania.Polecam wszystkim,ponieważ bardzo dobrze zna się na tym co robi z tak wielkim poświęceniem.

Żaden lekarz nie podszedl tak profesjonalnie do choroby gardła. Od momentu wizyty u doktora nie mam problemów z anginami i stanem zapalnym gardła. PROFESJONALISTA!!!

Lekarz z niesamowitym podejściem do pacjenta.Kultura osobista na najwyższym poziomie.Uważnie wysłuchuje pacjenta,cierpliwie i dokładnie odpowiada na wszelkie pytania, nie bagatelizuje problemów.Doskonały fachowiec i przesympatyczny człowiek.Polecam.

Fantastyczny czlowiek! Profesjonalny, rzeczowy, dokladny, a przy tym cieply i nieludzko ludzki ;) Nasz dzieciak jest w nim zakochany, choc mial wszelkie prawo znielubic lekarzy, z ktorymi sie wczesniej stykal... POLECAM GORACO!

To wspaniały czlowiek. Pełen optymizmu i empatii. Z czystym sumieniem polecam! Beata

To wspaniały czlowiek. Pełen optymizmu i empatii. Z czystym sumieniem polecam!

Beata