lek. med. Karol Myszel

Audiolog, Foniatra

Serdecznie polecam! Bardzo empatyczny lekarz traktujący swoich pacjentów ze zrozumieniem i szacunkiem. Problem z którym borykałem się kilka lat rozwiązany w trakcie jednej wizyty.

Super polecam w 100% syn stwierdził ze to najfajniejszy lekarz jakiego do tej pory spotkał bardzo kompetentny i komunikatywny

Lekarz miły owszem, ale pośpiech i rutyna wyczuwalna w gabinecie, a także w trakcie wykonywanego badania. Z tego względu nie polecam.

Niesamowicie cieply czlowiek, rewelacyjne podejscie do dzieci. Pelna profeska i swietna atmosfera. Doktor ma czas i wszytsko dokladnie wyjasnia. Polecam polecam!

Super lekarz i człowiek z właściwym podejściem - ma wyczucie estetyczne i gdy upierałam się, teraz wiem, na za duże usta - rzeczowo poukładał mi w głowie - i całe szczęście bo teraz jestem zachwycona jak patrzę w lustro. Nie przytakuje bo Klient ma zawsze rację, jeśli ten chce przekombinować - jasno to mówi!

Super lekarz i człowiek z właściwym podejściem - ma wyczucie estetyczne i
gdy upierałam się, teraz wiem, na za duże usta - rzeczowo poukładał mi w
głowie - i całe szczęście bo teraz jestem zachwycona jak patrzę w lustro.
Nie przytakuje bo Klient ma zawsze rację, jeśli ten chce przekombinować -
jasno to mówi!

Trudno napisać coś oryginalnego o Panu Doktorze, po tych wszystkich podobnych do siebie opiniach. Wiem jedno: jest Aniołem w ludzkiej postaci - bezinteresowny, niezwykle wrażliwy i bardzo dobry. Raz jeszcze dziękujemy za pomoc jakiej udzielił Pan naszemu synowi. Gdyby nie Pan nie wiem jak długo jeszcze tułalibyśmy się szukając rozwiązania.

Miałam przyjemność poznać Pana Doktora przy diagnozowaniu 3 letniego synka. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się że trafiliśmy właśnie pod opiekę tego lekarza. Potrafił przy nieprzyjemnych badaniach tak zająć mojego synka że nie było płaczu a jedynie zaciekawienie i śmiech, wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć, a przy tym uśmiechnięty, pogodny i nie "spieszący się" co teraz jest najczęstrze. Jest to lekarz w 150% godny polecenia!!! Dziękuję Panie Doktorze :)

Wspaniały lekarz! Nigdy wcześniej nie znałem takiego specjalisty z tak miłym podejściem do pacjenta. Wcześniejsze moje wizyty u innych lekarzy kończyły się przepisaniem zawsze tego samego antybiotyku o nazwie DUOMOX i tyle. Pan Karol podczas konsultacji wyjaśnia chorobę i metodę jej leczenia. Ponadto od samego początku wzbudza w pacjencie zaufanie i chęć niesienia pomocy!! Z całego serca polecam!!!

Wspaniały lekarz!

Z całego serca polecam!!!

Jesteśmy po dzisiejszej wizycie u doktora Myszela w placówce na Tarachominie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Niezwykle ciepła i miła osoba, przy tym kompetentna i fachowa. Szczególnie ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta. Rozwiał wszelkie wątpliwości, odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Naprawdę bardzo polecamy.

Jesteśmy po dzisiejszej wizycie u doktora Myszela w placówce na Tarachominie.
Szczególnie ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta.

Lepszego lekarza nie znałam wcześniej! Szkoda,że wszyscy nasi lekarze nie podchodzą tak do choroby i swoich pacjentów.