lek. med. Karol Myszel

Audiolog, Foniatra

Wspaniały lekarz i człowiek odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku nie ma drugiego lekarza w tym rejonie jak on inni do pięt mu nie dorastają godny polecenia na 100% a nawet na 200%

Serdecznie polecam! Bardzo empatyczny lekarz traktujący swoich pacjentów ze zrozumieniem i szacunkiem. Problem z którym borykałem się kilka lat rozwiązany w trakcie jednej wizyty.

Super polecam w 100% syn stwierdził ze to najfajniejszy lekarz jakiego do tej pory spotkał bardzo kompetentny i komunikatywny

Niesamowicie cieply czlowiek, rewelacyjne podejscie do dzieci. Pelna profeska i swietna atmosfera. Doktor ma czas i wszytsko dokladnie wyjasnia. Polecam polecam!

Trudno napisać coś oryginalnego o Panu Doktorze, po tych wszystkich podobnych do siebie opiniach. Wiem jedno: jest Aniołem w ludzkiej postaci - bezinteresowny, niezwykle wrażliwy i bardzo dobry. Raz jeszcze dziękujemy za pomoc jakiej udzielił Pan naszemu synowi. Gdyby nie Pan nie wiem jak długo jeszcze tułalibyśmy się szukając rozwiązania.

Super lekarz i człowiek z właściwym podejściem - ma wyczucie estetyczne i gdy upierałam się, teraz wiem, na za duże usta - rzeczowo poukładał mi w głowie - i całe szczęście bo teraz jestem zachwycona jak patrzę w lustro. Nie przytakuje bo Klient ma zawsze rację, jeśli ten chce przekombinować - jasno to mówi!

Super lekarz i człowiek z właściwym podejściem - ma wyczucie estetyczne i
gdy upierałam się, teraz wiem, na za duże usta - rzeczowo poukładał mi w
głowie - i całe szczęście bo teraz jestem zachwycona jak patrzę w lustro.
Nie przytakuje bo Klient ma zawsze rację, jeśli ten chce przekombinować -
jasno to mówi!

Miałem kontakt tylko raz w Kajetanach. Niestety tylko raz, przy kolejnej wizycie niestety okazało się, że już tam nie pracuje. Dr. Myszel przyjął nas bardzo ciepło i cieszyliśmy się, że trafiliśmy pod Jego opiekę. Przy kolejnej wizycie nie było już tak miło z Kajetan zrobiła się hurtownia gdzie liczy się ilość a nie jakość. O wszystko trzeba tam "walczyć", można się tam poczuć jak za PRL'u pomimo nowoczesnego budownictwa i systemu obsługi pacjentów. Teraz mamy możliwość wizyty u doktora "na miejscu" bez wycieczek pod Warszawę co bardzo nas cieszy. Pomimo jednej wizyty jesteśmy przekonani o profesjonalnym i indywidualnym podejściu oraz dbałości o pacjenta. Ze względu na problemy zdrowotne dziecka, miałem okazję odwiedzić paru "specjalistów" i chętnie wrócę z dzieckiem pod opiekę doktora Myszela.

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz zarówno w gabinecie prywatnym, jak i podczas wizyty w ramach NFZ.

Lepszego lekarza nie znałam wcześniej! Szkoda,że wszyscy nasi lekarze nie podchodzą tak do choroby i swoich pacjentów.

Miałam przyjemność poznać Pana Doktora przy diagnozowaniu 3 letniego synka. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się że trafiliśmy właśnie pod opiekę tego lekarza. Potrafił przy nieprzyjemnych badaniach tak zająć mojego synka że nie było płaczu a jedynie zaciekawienie i śmiech, wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć, a przy tym uśmiechnięty, pogodny i nie "spieszący się" co teraz jest najczęstrze. Jest to lekarz w 150% godny polecenia!!! Dziękuję Panie Doktorze :)