lek. med. Karol Myszel

Audiolog, Foniatra

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz zarówno w gabinecie prywatnym, jak i podczas wizyty w ramach NFZ.

Kompetentny,bardzo sympatyczny lekarz.Poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi,szuka przyczyny choroby, tłumaczy i dobiera leczenie.Wykonuje niezbędne badania(bardzo dobrze wyposażony gabinet),dodatkowe w razie potrzeby zleca. Na prawdę polecam!!!

Na prawdę polecam!!!

Fenomenalny lekarz. Z nieprzeciętnym podejsciem do młodziutkich pacjentów jak również do dorosłych. Godny polecenia profesjonalny i kompetentny. Uprzjmy pomocny i konkretny

Taki powinien byc kazdy lekarz pod każdym względem - podejścia, traktowania i wiedzy merytorycznej

Lekarz z niesamowitym podejściem do pacjenta.Kultura osobista na najwyższym poziomie.Uważnie wysłuchuje pacjenta,cierpliwie i dokładnie odpowiada na wszelkie pytania, nie bagatelizuje problemów.Doskonały fachowiec i przesympatyczny człowiek.Polecam.

Przemiły człowiek, świetny fachowiec, gabinet znakomicie wyposażony,a przy tym cena bardzo umiarkowana. Polecam!

Żaden lekarz nie podszedl tak profesjonalnie do choroby gardła. Od momentu wizyty u doktora nie mam problemów z anginami i stanem zapalnym gardła. PROFESJONALISTA!!!

Lekarz niesamowicie sympatyczny. Robi dokładny wywiad z pacjentem, pyta się o wszystkie nawet błache sprawy. Opisuje leki i sposób leczenia. Polecam. Widać duże kompetencje.

Bardzo dobry lekarz, ma podejście do pacjenta. Byłam jego pacjentką, jak również moja 6 letnia córka. Jesteśmy bardzo zadowoleni usług tego lekarza.

Dobrze, że są jeszcze tacy lekarze. Wspaniałe podjeście do dzieci, szczegółowy wywiad i w końcu dobrze postawiona diagnoza.