lek. med. Karol Myszel

Audiolog, Foniatra

Fenomenalny lekarz. Z nieprzeciętnym podejsciem do młodziutkich pacjentów jak również do dorosłych. Godny polecenia profesjonalny i kompetentny. Uprzjmy pomocny i konkretny

Taki powinien byc kazdy lekarz pod każdym względem - podejścia, traktowania i wiedzy merytorycznej

Jesteśmy po dzisiejszej wizycie u doktora Myszela w placówce na Tarachominie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Niezwykle ciepła i miła osoba, przy tym kompetentna i fachowa. Szczególnie ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta. Rozwiał wszelkie wątpliwości, odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Naprawdę bardzo polecamy.

Jesteśmy po dzisiejszej wizycie u doktora Myszela w placówce na Tarachominie.
Szczególnie ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta.

Kompetentny,bardzo sympatyczny lekarz.Poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi,szuka przyczyny choroby, tłumaczy i dobiera leczenie.Wykonuje niezbędne badania(bardzo dobrze wyposażony gabinet),dodatkowe w razie potrzeby zleca. Na prawdę polecam!!!

Na prawdę polecam!!!

Przemiły człowiek, świetny fachowiec, gabinet znakomicie wyposażony,a przy tym cena bardzo umiarkowana. Polecam!

Dobrze, że są jeszcze tacy lekarze. Wspaniałe podjeście do dzieci, szczegółowy wywiad i w końcu dobrze postawiona diagnoza.

Po wielu konsultacjach z różnymi lekarzami NARESZCIE prawidłowa diagnoza, właściwy dobór leków czyli pełen Profesjonalizm. Polecam Pana Doktora!!!

budzi zaufanie u dzieci i jest bardzo uprzejmy

budzi zaufanie u dzieci i jest bardzo uprzejmy

Profesjonalizm na najwyzszym poziomie. Za duzo plusów żeby wymieniać wszystkie. Polecam wszystkim, a Panu Doktorowi życzę wszystkiego najlepszego.

Świetny, profesjonalny lekarz. Bardzo sympatyczny.

Świetny, profesjonalny lekarz. Bardzo sympatyczny.