Kontakt: 787020517
Sokołowska 9/327 Warszawa

Kontakt: 787020517
www.prywatnehistorie.pl
Sokołowska 9/327 Warszawa

Dyplomowany psycholog. Warsztat rozwijała przy merytorycznym wsparciu m.in. CBT, INTRA, CWI w Warszawie, CDiT w Trójmieście. Na co dzień wspiera rodziców w budowaniu relacji z dziećmi. Prowadzi wspomaganie rozwoju, terapię indywidualną, diagnozuje najmłodszych pacjentów. Promotor Rodzicielstwa Bliskości, NVC. Realizuje konsultacje w środowisku domowym dziecka na terenie Warszawy i okolic, Grodziska Mazowieckiego i okolic.

Dobre podejście pani Psycholog do pacjenta. Problem, który rósł został zatrzymany i pomału go niwelujemy. Pomoc pani Katarzyny jest bezcenna..

Dzięki Pani Kasi polubiłam własne dziecko, które doprowadzało mnie na skraj wytrzymałości. Znalezlismy przyczynę, porozumienie, odzyskaliśmy spokoj. Kosztowało nas to trochę czasu, wysiłku, ale było warto.

Pani Kasia to najlepsza pani psycholog od dzieci jaką do tej pory spotkaliśmy. Sympatyczna, miła, widać, że ma podejście do dzieci. Duża empatia. Bardzo nam pomogła w problemach z synkiem.

Psycholog GODNY POLECENIA,PROFESJONELNE PODEJSCIE DO DZIECKA BARDZO MILA OSOBA ,ODPOWIADA NA KAZDE PYTANIE,BARDZO SYMPATYCZNA

Pani psycholog zaangażowana, kompetentna, cierpliwa. Słucha dziecka i rodzica. Pomaga, a to najważniejsze. Z całego serca polecam.

Korzystałam z konsultacji jako mama trzylatka. Pani psycholog poświecila nam ogrom swojego czasu, moglam byc z nia w kontakcie takze po wizycie. Dostalam duzo narzędzi, które zadziałały. Trafiłam do niej po kilku innych "specjalistach", wiec bylam nastawiona dosc sceptycznie. Nie spodziewalam sie tak profesjonalnego podejscia. Moja córeczka od razu polubiła Panią Kasię. Ja zresztą też. Mogę spokojnie cieszyć się macierzyństwem, dziekujemy.

Psycholog zdecydowanie do polecenia. Pełne zaangażowanie w prace z dziećmi, profesjonalne podejście oraz duża wiedza merytoryczna jak i praktyczna.

Trafilam z synkiem do tego psychologa kierując się głownie tym, gdzie mamy najbliżej. Okazało się, ze był to dobry wybór. W samym gabinecie czułam sie bardzo swobodnie , mój Misiek też. Chyba najbardziej bałam się bardzo oficjalnego tonu wnętrza, służbowości pracowników, których tam spotkam. Czułam się jakbym wpadła na kawę do znajomych. Z wizyty wyszłam z planem działania, który od następnego dnia wdrożylam w życie. Po jakimś czasie zaobserwowałam widoczną poprawę zachowania u dziecka i ... poprawę samopoczucia u siebie :) otrzymałam tez kontakt w razie, gdyby trzeba było cos dojasnic - na szczecie nie bylo takiej potrzeby. Bardzo polecam :)

Psycholog godny polecenia. Oprócz profesjonalnej pomocy jaką udzieliła mojemu dziecku, wspierała także nas jako rodziców. Poświęca ogrom uwagi i czasu, a w postępowaniu nie czuć rutyny. Czas wizyty wykorzystany co do minuty - według mnie bardzo intensywnie i owocnie. Na pewno zostaniemy pod opieką Pani Psycholog. Wygodne było to, że w jednym miejscu można skorzystać także z usług innych specjalistów (np. logopedy).

Bardzo kompetentna osoba. Odpowiada na wszystkie pytania, wątpliwości, po wizycie można dopytać o "zapomniane" rzeczy mailowo. Podsumowanie z zaleceniami wysyła mailem! Czuję, że czas został wykorzystany w 100%, a ja wyszłam z tym po co przyszłam. Na początku dziwiło mnie czemu konsultacja trwa aż 1,5 godziny, teraz juz wiem ze był idealnie wymierzony. Sama atmosfera gabinetu jest bardzo domowa co dodatkowo działa na plus miejsca, o wiele łatwiej było mi otworzyć się w zaciszu pokoju niż sterylnej przychodni. Polecam!