Kontakt: 787020517
Sokołowska 9/327 Warszawa

Kontakt: 787020517
www.prywatnehistorie.pl
Sokołowska 9/327 Warszawa

Dyplomowany psycholog. Warsztat rozwijała przy merytorycznym wsparciu m.in. CBT, INTRA, CWI w Warszawie, CDiT w Trójmieście. Na co dzień wspiera rodziców w budowaniu relacji z dziećmi. Prowadzi wspomaganie rozwoju, terapię indywidualną, diagnozuje najmłodszych pacjentów. Promotor Rodzicielstwa Bliskości, NVC. Realizuje konsultacje w środowisku domowym dziecka na terenie Warszawy i okolic, Grodziska Mazowieckiego i okolic.

Nasz syn był diagnozowany przez Panią Katarzynę zanim trafiliśmy do państwowego ośrodka. Dzięki temu mogliśmy zacząć terapię dużo wcześniej. na diagnozę NFZ przyszliśmy już przygotowani psychicznie i widząc, że dziecko szybko "łapie kolejne rzeczy"- nagle zaczal bawic sie klockami, zaczepiac nas, domagac sie ksiazeczek. Największym plusem jest chyba to, że oprócz pisemnej opinii na temat dziecka dostaliśmy dodatkowo wyróżnioną listę objawów i dalszego postępowania (uszczegółowionego do liczb godzin konkretnych terapii, zalecanych badań medycznych). Terapie indywidualna kontynuujemy u p.Sucajtys.

Profesjonalista. Jako rodzic także mogłam liczyć na wsparcie. Czuję i widzę, że moje dziecko trafiło w najlepsze ręce jakie mogło trafić.

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak indywidualnym podejściem do dziecka, rodzica. Pani Katarzyna jeśli trzeba zostaje po godzinach, przedłuża wizyty. Dodzwonić się czasami trudno, ale na maile odpisuje szybko po godzinach pracy (jak sądzę po wyświetlanej w mailu godzinie). Dała mi także "awaryjnie" numer prywatny. Trafna diagnoza, dobra terapia i są efekty w postaci postępów mojego dziecka. No i bardzo duzy plus - wizyty domowe. Bieganie z maluszkiem po gabinetach jest na pewno bardziej stresujące niż rozmowa w bezpiecznym i znanym miejscu. Oby było więcej takich specjalistów!

Przyszłam z problemem i po kilku wizytach udało mi się poradzić sobie. Polecam zdecydowanie.

Moja córka w wieku 2 lat nie mówiła. Odsyłani od lekarza do lekarza trafiliśmy na Panią Sucajtys. Właśnie pojawiają się pierwsze słówka :) Dużym plusem jest, że możliwe są wizyty domowe. Wspaniała osoba, pracująca z sercem i z pasją.

Kompetentna, empatyczna psycholog z powołania. Córka pokonała przy jej wsparciu mutyzm. Zamiast czekać i powtarzać, że dziecko z tego wyrośnie Pani psycholog rozpoczęła działanie zakończone pełnym sukcesem.

Jestem zachwycona współpracą,bardzo mądra,cierpliwa,profesjonalna osoba!

Jestem zachwycona współpracą,bardzo mądra,cierpliwa,profesjonalna osoba!

Moje dziecko zrobiło duże postepy:-)I co jest piekne zaczęło mówić:-)Polecam,bardzo polecam!!!...Psycholog bardzo kompetentny.

Zdecydowanie polecam.Osoba młoda lecz bardzo kompetentna.

Zdecydowanie polecam.Osoba młoda lecz bardzo kompetentna.

Pani psycholog jest bardzo cierpliwą, kompetentną osobą, a mój syn pod jej opieką zrobił bardzo duże postępy.