Dyplomowany psycholog. Warsztat rozwijała przy merytorycznym wsparciu m.in. CBT, INTRA, CWI w Warszawie, CDiT w Trójmieście. Na co dzień wspiera rodziców w budowaniu relacji z dziećmi. Prowadzi wspomaganie rozwoju, terapię indywidualną, diagnozuje najmłodszych pacjentów. Promotor Rodzicielstwa Bliskości, NVC. Realizuje konsultacje w środowisku domowym dziecka na terenie Warszawy i okolic, Grodziska Mazowieckiego i okolic.

Duże zrozumienie, wsparcie dla rodzica. Poczułam w końcu, że ktoś wie o czym mowię, gdzie leży problem. W koncu poczułam się mamą, która cieszy się z macierzyństwa. Moje dziecko tez polubiło pania psycholog. Podczas wizyty omowilismy doslownie wszystkie wątlpliwosci, dostalam konkretny plan dzialania. Jest dużo lepiej. Na pewno będę polecać.

Korzystałam z konsultacji jako mama trzylatka. Pani psycholog poświecila nam ogrom swojego czasu, moglam byc z nia w kontakcie takze po wizycie. Dostalam duzo narzędzi, które zadziałały. Trafiłam do niej po kilku innych "specjalistach", wiec bylam nastawiona dosc sceptycznie. Nie spodziewalam sie tak profesjonalnego podejscia. Moja córeczka od razu polubiła Panią Kasię. Ja zresztą też. Mogę spokojnie cieszyć się macierzyństwem, dziekujemy.

Bardzo duza elastyczność względem dziecka – dogodne terminy, kontakt. Gdyby nie wizyta domowa ciężko byłoby przyjechać z dzieckiem. Syn od razu przekonal się do pani psycholog. Kontakt z rodzicami bez zastrzezen. Pierwsza konsultacja bardzo dluga (ponad dwie godziny), dokladna. Kwestie niezrozumiale bylly omawiane do skutku po kilka razy. Jestesmy zadowoleni, polecamy.

Świetny kontakt z dzieckiem, rodzicami. Zmieniłem punkt widzenia, zrozumiałem wiele spraw, które wydawały mi się dość mało istotne. Wprowadzilismy pewne zmiany w naszej rodzinie - na plus. Moja córka jest spokojniejsza, my też. Po konsultacji otrzymaliśmy podsumowanie mailowe z dokładnymi wskazówkami, zaleceniami. Trafna diagnoza, nie traciliśmy czasu. Będę polecać dalej.

Pelen profesjonalizm połączony z zyciowym podejściem do rodziny. Zamiast suchego wykładu pelne zrozumienie sytuacji rodzinnej. Czułam się bardzo indywidualnie potraktowana. Moje dziecko od razu złapało kontakt co bardzo mnie zaszokowało, oczywiscie pozytywnie. Podsumowanie mailowe spotkania tez dużo ulatwilo. Na chwiile obecna widzimy poprawe po wdrożeniu zaleceń.

Trafilam z synkiem do tego psychologa kierując się głownie tym, gdzie mamy najbliżej. Okazało się, ze był to dobry wybór. W samym gabinecie czułam sie bardzo swobodnie , mój Misiek też. Chyba najbardziej bałam się bardzo oficjalnego tonu wnętrza, służbowości pracowników, których tam spotkam. Czułam się jakbym wpadła na kawę do znajomych. Z wizyty wyszłam z planem działania, który od następnego dnia wdrożylam w życie. Po jakimś czasie zaobserwowałam widoczną poprawę zachowania u dziecka i ... poprawę samopoczucia u siebie :) otrzymałam tez kontakt w razie, gdyby trzeba było cos dojasnic - na szczecie nie bylo takiej potrzeby. Bardzo polecam :)

Pani Kasia to najlepsza pani psycholog od dzieci jaką do tej pory spotkaliśmy. Sympatyczna, miła, widać, że ma podejście do dzieci. Duża empatia. Bardzo nam pomogła w problemach z synkiem.

Dzięki Pani Kasi polubiłam własne dziecko, które doprowadzało mnie na skraj wytrzymałości. Znalezlismy przyczynę, porozumienie, odzyskaliśmy spokoj. Kosztowało nas to trochę czasu, wysiłku, ale było warto.

Pani psycholog zaangażowana, kompetentna, cierpliwa. Słucha dziecka i rodzica. Pomaga, a to najważniejsze. Z całego serca polecam.

Psycholog GODNY POLECENIA,PROFESJONELNE PODEJSCIE DO DZIECKA BARDZO MILA OSOBA ,ODPOWIADA NA KAZDE PYTANIE,BARDZO SYMPATYCZNA