Lekarze Kraśnik

mgr Magdalena Tarnawska

Neurologopeda, Logopeda

Kraśnik

Bardzo kompetentna i profesjonalna - neurologopeda kliniczny. Świetne podejście do dzieci. Badała dwie moje córki, bardzo rzeczowo omawia problem wysłała zalecenia i kieruje do specjalistów od podcinania wędzidełka. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Piotr Motyka

ul. Chopina 4/1
23-200 Kraśnik

Godny polecenia stomatolog,w moim trudniejszym przypadku przyjął bez zapisu, bez robienia łaski, fachowe podejście, tłumaczenie co się dzieje z zębem, co robić po zabiegu itp. Nie mam słów aby wyrazić tu jak życzliwym, miłym jest człowiekiem, z uśmiechem na twarzy, dodam że była to moja pierwsza wizyta u Pana Piotra Motyki w Krasniku.Nie spotkałam nigdy czy to lekarza czy stomatologa z takim podejściem do ludzi. Za samą kulturę i życzliwość ...

lekarz Iwona Skwara

Dermatolog

Gabinet Dermatologiczny
Jagiellońska 46
23-200 Kraśnik

Pani doktor jest kompetentna, widać że zna się na rzeczy ale jest niemiła. Nastawienie pani doktor do pacjenta pozostawia trochę do życzenia

lekarz Feliks Maciejewski

Piaskowa 61 (Radian)
Kraśnik

Super. Wizyta przebiegła przyjemnie, Pan doktor usiadł na przeciwko i wysłuchał dokładnie jaki jest problem,wszystko kompleksowo wyjaśnił. Polecam jak najbardziej
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Sławomir Choma

23-210 Kraśnik

Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem zaczełam chodzić od niedawna mam problemy z miesiączkami przy badaniu jest delikatny wszystko wytłumaczy jak trzeba to pokieruje dalej na badania takich lekarzy nam trzeba jak Pan którzy wiedzą co robią pomagają a nie odmawiają pomocy jak inni polecam pana doktora z całego serca po prostu jest się w dobrych rękach i nigdy się bez pomocy nie zostaję

lekarz Witold Zawół

23-200 Kraśnik

Wg mnie bardzo dobry lekarz. Miły i znający się na tym co robi. Chodziłam do niego z ogromną przyjemnością, a nie tak jak do innych lekarzy... ;) Polecam bardzo.

lekarz Czesław Stefaniak

Piaskowa 61
23-200 Kraśnik

Przez tego Pana doktora osiwiałam w pół dnia , postawił bez badania na podstawie USG diagnoze -zmiana onkologiczna. Tego samego dnia udałam się jeszcze na wizytę do innego lekarza bo bardzo się przejęłam. Okazało się , że to nie była zadna sprawa onkologiczna. Ale tyle człowiek ojadł się strachu że szok. Nie wiem dlaczego ten Pan bez potwierdzenia odrazu straszy chyba to jego hobby. I co najlepsze mój przypadek jest ...

lekarz Wojciech Mazur

lublin
Sądowa 12
23-200 Kraśnik

Polecam Pana Doktora. Osobiście nie odczułam w żaden sposób arogancji ani chamskiego zachowania. Wręcz przeciwnie . Dr Mazur uratował moja ciążę podczas gdy inni lekarze (dużo bardziej polecani) w szpitalu mieli mnie gdzieś. Uważam że ma swoje zasady i wie co robi.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Barbara Bratko

Dekutowskiego 5/13
23-210 Kraśnik

W ŻADNYM WYPADKU NIE POLECAM !!! WIELKA PANI DOKTOR ZERO SZACUNKU DO PACJENTA TRAKTUJE Z GÓRY NIE ZALEŻY JEJ NA PACJENCIE AROGANCKA DROŻY SIĘ JAK W PAŁACU KRÓLEWSKIM ŁASKĘ ROBI, ZE KTOŚ DO NIEJ PRZYSZEDŁ ROBOTĘ ODWALA W 5 MINUT I WOŁA SOBIE BÓG WIE JAKIE PIENIĄDZE BRAK MOŻLIWOŚCI GRZECZNOŚCIOWEJ ROZMOWY O PRZEBIEGU LECZENIA BO PANI DOKTOR JEST NAJMĄDRZEJSZA I OPRYSKLIWA
Opinia dodana przez: anonim

Janusz Stefanek

Kraśnik

Dla mnie jest to lekarz który ma bardzo duża wiedzę medyczną jednak jego osobowość i podejście do pacjenta jest dla mnie szokujące jest to osoba bardzo niemiła odnosząca się z wielka wyższością i arogancją ciężko uzyskać informacje o chorobie i jej leczeniu osobiście nie polecam
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Irena Spasiewicz-Buczyńska

23-200 Kraśnik

Zdecydowanie nie polecam. Dla tej pani liczą się tylko pieniadze. Straszy rakiem mózgu, ciągle wydzwania żeby w trybie pilnym przyjeżdżać na wizytę prywatną. Nie potrafi odróżnić podstawowych chorób oczu.
Opinia dodana przez: Marlena

lek. dent. Paweł Buczkowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii Uzależnień
Kościuszki 26
23-200 Kraśnik

Polecam jak najbardziej mega podejscie do pacjenta jak to sie mowi rachu ciachu i po strachu 😉😀 jeszcze raz polecam
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Wioletta Kudła

23-200 Kraśnik

Zacząć muszę od tego, że gdy potrzebowałem umówić się na wizytę do przychodni w Koszarach to zawsze przebiegało to sprawnie co w Kraśniku nie jest takie oczywiste. Również przesiadywanie godzinami pod drzwiami chyba się tu nie zdarza. U Pani Kudły obszerny wywiad, przebadanie, konkretne wytyczne i skierowania na dalsze badania. Potem wizyta z wykonanymi badaniami i wyjaśnienie leczenia. Wszystko po prostu tak jak powinno wyglądać, bez fajerwerków ale konkretnie.

lekarz Przemysław Wójcicki

Neurolog

ulica Grunwaldzka 6
23-200 Kraśnik

Brak jakiejkolwiek reakcji gdy pacjent opowiada swoje objawy. Zero tłumaczenia choroby, działania leku. Nawet nie spytał jaki lek przeciwbólowy używam i ile tego biorę. Wizyta w ramach NFZ.

lekarz Agnieszka Wolak

23-200 Kraśnik

Lekarka, która nie ma czasu dla pacjenta w czasie wizyty. Nie plecam w czasie wizyty myśli tylko o prywatnych sprawach i jak najszybciej pozbyć się pacjenta.

lek. dent. Teresa Munir

Stomatolog, Ortodonta

aleja Niepodlegości 48/10
23-210 Kraśnik

Po roku nieskutecznego leczenia u dr Munir - zdecydowałem się na kontynuacje leczenia u innego ortodonty. Stan zębów uległ pogorszeniu, a siekacze znaczącemu starciu. ODRADZAM! Wiele osób na facebooku informuje o usuwaniu komentarzy.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Urszula Bryczek

Internista, Lekarz rodzinny

Aleja Młodości 159
23-210 Kraśnik

Przyszłam na umówioną godzinę (12:15), ale było opóźnienie, że jeszcze były osoby z g. 10:00, bo okazało się, że przyszła z 2h opóźnieniem do pracy. Jestem w ciąży, więc czuję się różnie i nie mogłam tyle czekać, a więc z łaską przyjęła poza kolejnością (ale musiałam przepuścic jeszcze 2 inne osoby bez pierwszeństwa), jednak i tak musiałam się wciskać. Wizyta przebiegła w ciszy, powierzchowne badanie, zero pytań, wywiadu lekarskiego, na ...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Beata Sarnicka-Wysokińska

Alergolog, Pediatra

Kraśnik filia nr 5
Narutowicza 1/10
23-200 Kraśnik

Pani dr nie wzbudziła w nas zaufania. Ogólnie olała stan zdrowia dziecka. Podejście do małego pacjenta fatalne.

lekarz Iwona Królik

Pulmonolog, Internista

ulica Grunwaldzka 6
23-200 Kraśnik

Mama trafiła na oddział dr Królik z powodu opuchnięcia i zmian skórnych, których nie dało się wyleczyć w domu. Pani doktor od początku zachowywała się opryskliwie i traktowała nas, czyli córki, z wyższością. Od początku nie mogłyśmy liczyć na pomoc dr Królik, a tylko na nie mające nic wspólnego z prawdą uwagi, że nie dbamy o mamę i jej higienę. Mama ma 70 lat i nie porusza się samodzielnie. Nasza ...

lekarz Alina Krowicka-Sagan

Pulmonolog, Internista

23-200 Kraśnik

Pani Alina Krowicka-Sagan lekarz kraśnickiego SOR , przychodzi do pracy bo nikt inny nie chce , złe podejście do chorych , lekceważy pacjeta , wszystko stawia na przetrzymanie .
Opinia dodana przez: Mirosław