Lekarze Krasnystaw

dr n. med. Jacek Tomaszewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

22-300 Krasnystaw

Przyszłam do Pana doktora na zwykłe rutynowe badanie. Fakt, miałam spóźniająca się miesiączkę (możliwe że przez stres). I gdy tylko wspomniałam o tym lekarzowi od razu zostało mi wytknięte, że przy takim wskaźniku BMI to on się wcale nie dziwi. Powiedział, że ciągle będę miała choroby z tym związane i trudno będzie zajść w ciąże(mimo że 2 lata temu bezproblemowo zaszłam w ciążę i urodziłam zdrowe dziecko). Zaczął wymieniać wszelkie ...

lekarz Teresa Sawa

Pediatra

ulica Tokarzewskiego 43/28
22-300 Krasnystaw

Bardzo dobry lekarz, polecam każdemu! Rozpoznanie problemu, leczenie, miła. Moja ulubiona pani lekarz

lek. dent. Franciszka Barwińska

ulica Kościuszki 3
22-300 Krasnystaw

Pani stomatolog jest osobą niemiłą , wręcz odpychjającą . Moje dziecko przed każda wizyta strasznie się bało , chociaż były to wizyty ortodontyczne i nic syna nie bolało , czasami Pani doktor udawało sie skutecznie doprowadzic dziecko do łez na fotelu. Jest ponura , mrukowata , a wręcz nie wychowana - co dziwi biorąc pod uwagę wykształcenie wyższe i wykonywanie4 zawodu społecznegpo zaufania - nigdy w swoim zycie nie spotkałam ...

lekarz Krystyna Ściepko

Krasnystaw

Zdecydowanie nie polecam. Wizyta na NFZ. Pani Doktor badała moje 3 letnie dziecko. Zero podejścia do dziecka. Krzyki "nie biegaj oczami" (trzylatek nie wie nawet co to znaczy), zapuszczanie kropli na siłę. TRAGEDIA. Pierwsza wizyta trwała około 5-8 min przerwana, gdyż Pani Doktor nie miała już czasu bo spieszyła się na praktykę prywatną. Badanie zrobione „na szybko”. Druga wizyta tylko po to, żeby Szanowna Pani Doktor wypisała receptę, którą nie ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Roman Gałan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KRADENT
ulica Okrzei 25
22-300 Krasnystaw

Świetny lekarz, najważniejsze dla Niego dobro pacjenta. Mam całkowite zaufanie do Pana doktora. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Tomasz Silezin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ProfMed"
ulica Żurka 7
22-300 Krasnystaw

Dr. Tomasz Silezin to swietny specjalista, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, dokładnie wszystko wyjaśni oraz fachowo zoperuje. Trafiłem do Dr. Tomasza z zespołem kanalu nerwu lokciowego. Po operacji doktor przekazał wskazówki dotyczące dalszej rekonwalescencji oraz opis zabiegu w formie papierowej, więc nie musiałem się martwić, że o czymś zapomnę. Bardzo się cieszę, że trafiłem do Dr. Tomasza, jestem mu bardzo wdzięczny i szczerze go polecam innym!
Opinia dodana przez: Piotr S

lekarz Anna Kaczorowska-Antoniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie
ulica Browarna 6
22-300 Krasnystaw

FAKT POMIMO WYZNACZONEJ GODZINY WESZŁĄM DWIE GODZINY PÓŹNIEJ-ALE TO ZAPEWNE DLATEGO ZE NFZ NA KAZDEGO PACJENTA PRZYPISUJE 15 MIN A PANI DOKTOR METODYCZNIE I Z DOKŁADNOŚCIA PODCHODZI DO KAŻDEGO PACJENTA I PRZEZNAACZA NA WIZYTE TYLE CZASU ILE TRZEBA.PRZEMIŁA UPRZEJMA ZYCZLIWA I CIEPŁA
ORAZ PEŁEN PROFESJONALIZM
DZIEKUJE
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Ryszard Domański

Internista, Gastroenterolog

ulica Kościuszki 3
22-300 Krasnystaw

Świetny lekarza.To specjalista,którego naprawdę można polecać,pomógł mi wrócić do zdrowia a inni lekarze zbywali mnie tylko głupimi poradami.Jak już wcześniej ktoś napisał pan doktor wykracza swoją wiedzą po za specjalizacje,co jest wielką zaletą.

lekarz Paweł Jóźwiakowski

Chirurg naczyniowy

Krasnystaw

moją wysoką ocenę tego doktora cichłbym umotywować przykładem mojej mamy. Zgłosiła się ona do dr Jóźwiakowksiego z uporczywymi żylakami. Był to dla niej problem nie tylko natury medycznej ale również estetyczny. Pan doktor wypisał leki i zaproponował pończochy bez uciskowe. Mama od pół roku jest pod jego kontrolą a efekt leczenia można zmierzyć "gołym okiem". Naprawdę fachowiec!

lekarz Tomasz Pyter

Psychiatra

ulica Sobieskiego 7A
22-300 Krasnystaw

Polecam każdemu!!!. Bardzo dobry specjalista. Odpowiednio dobiera leki pozwalające normalnie funkcjonować( nie otumaniają). Miły i profesjonalny. Ma olbrzymi szacunek do pacjenta. Jeszcze z tak dobrym lekarzem nie spotkałam się. Będę zawsze polecała innym.
Opinia dodana przez: Grażyna