Pomimo tego, że byliśmy dopiero na jednej wizycie jesteśmy przekonani o profesjonalnym i indywidualnym podejściu oraz dbałości o pacjenta. Ze względu na problemy zdrowotne dziecka, miałam okazję odwiedzić paru innych lekarzy ale chętnie wrócę z dzieckiem pod opiekę właśnie tej lekarki.

Świetny lekarz, bardzo miła i bardzo lubiąca dzieci. Zawsze ma dobre słowo i uśmiech, choćby była bardzo zmęczona. Z synkiem chodzimy do Medixu już ok półtora roku, jesteśmy po usunięciu trzeciego migdałka i jest lepiej, doktor stara się unikać antybiotyków i wyleczyć małego pacjenta wszelkimi innymi metodami za co jestem jej wdzięczna, bo moje dziecko do wycięcia migdałka już się całkiem sporo antybiotyków wybrało. Polecam każdemu kto szuka dobrego lekarza zarówno dla dziecka jak i dla osoby dorosłej. Jeden z niewielu lekarzy, którym ufam.

Bardzo sympatyczna, ma podejście do pacjenta. W swojej rzeczowości wytłumaczy wszystko przejrzyście. Bardzo dobry lekarz :) I choć z natury nie lubię lekarzy tej lekarce wiem że mogłabym zaufać.

Nie wiem czy jest najlepszym lekarzem laryngologiem, ale z pewnością jest bardzo dobra. Wiele zawdzięczam pani doktor - miałam zupełnie niedrożne przewody zatok przynosowych i szczękowych - to ona zajęła się mną przeprowadziła zabieg oczyszczenia zatok i skierowała mnie do Szpitala gdzie miałam operację udrażniającą moje zatoki. Teraz czuję się jak nowonarodzona. Dziękuję Pani dr bo już nie wiedziałam co mam z tym robić.

Byłam u Pani doktor w Centrum MEDIX na pl. Hirszfelda 17. Pani doktor to bardzo mądry lekarz, szybko stawia dobre diagnozy i skutecznie leczy. Ostatnio miałam problem z uchem, Pani doktor ma chyba rentgen w oczach, bo wystarczy ,że spojrzy i już wie co dolega. Po 2 dniach wróciłam do zdrowia

Duża wiedza oraz uprzejmość, wnikliwość i autentyczna troska o dobór właściwej terapii dla pacjenta. Po wielu miesiącach lecznia u różnych specjalistów, nareszcie zostałem prawidłowo zdiagnozowany i wyleczony. Polecem. Andrzej K.

Polecem.
Andrzej K.

co wiecej dodac? w pytaniach zawarte najwazniejsze informacje o lekarzu, swietny specjalista - POLECAM

Wysokiej klasy specjalista. Jako lekarz wysłuchałam wykładu Panoi Doktor na temat szumów usznych. Gratuluje wiedzy i umijetnosci jej przekazania. Maria Tokarska

Maria Tokarska

super lekarz, z tego co sie dowiadywalam jest tez pediatra, dlatego tym bardziej nalezaloby udac sie do pani dr z dzieciatkiem :)

co wiecej napisac, jestem bardzo zadowolana z wizyty u pani doktor.

co wiecej napisac, jestem bardzo zadowolana z wizyty u pani doktor.