Wiedza, fachowość, komunikatywność, kompetencja, kultura - oceniam wizytę na 6+ czyli bez zarzutu. Polecam panią dr

Po mojej infekcji nie ma już śladu, dr Frączkowska to b.dobry lekarz, mila, dobra komunikacja z pacjentem dobre wyniki leczenia polecam

Obsługa w przychodni na naprawdę wysokim poziomie. Lekarz szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na wszystkie pytania. Wszystkie badania wykonywane na miejscu w szybkim czasie. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Recepcja bardzo miła, gabinet laryngologiczny posiada wszystko to co powinien posiadać każdy gabinet-jest bardzo nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt, a dr Frączkowska jest bardzo profesjonalna, miła i walczy z problemem chronicznego chrapania u mojego męża, na razie z dobrym skutkiem. Polecam !!!!

PANI DOKTOR BARDZO KOMPETENTNA, SYMPATYCZNA I DELIKATNA (CO DLA MNIE BYŁO BARDZO WAŻNE BO SPOTKAŁAM SIĘ JUŻ NIE RZA Z INNYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA). POLECAM SKORZYSTANIE Z WIZYTY.

Jeden z najfajniejszych lekarzy, jakich miałam okazję spotkać, miła i kompetentna. Wykonuje swoją pracę najlepiej, jak potrafi. Chciałam tylko dodać, że płukanie uszu pomogło. D Z I Ę K U J Ę.

Cenię Panią Doktor za wysoką kulturę osobistą. Nigdy nie odmawia pomocy, bardzo dokładnie informuje pacjenta o chorobie i przepisanych lekach, dobiera leki do możliwości finansowych pacjenta. Gorąco polecam

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani doktor. Ogromnie przyjazny człowiek, otwarta, miła - po prostu i ludzka. Polecam gorąco.

BARDZO DOBRA SPECJALISTKA,BYŁAM TAM Z DZIECKIEM I WSZYSTKO ODBYŁO SIĘ MIŁO I WESOŁO. U DZIECKA PANI DOKTOR SZYBKO ZDJAGNOZOWAŁA PROBLEM. A MĄŻ PRAWDOPODOBNIE BĘDZIE NASTĘPNYM PACJENTEM. BARDZO MIŁA OBSŁUGA W RECEPCJI. POZDRAWIAM WSZYSTKICH - WŁADYSZEWSCY.

Dla młodych i starych, dla małych i dużych. Dzieci się Jej nie boją - bynajmniej moje. Dorośli mają zaufanie - bynajmniej ja. Lekarz, który pomaga na wszystko!