miła i konkretna lekarka, dokładnie bada, dokładnie wytłumaczyła mi przebieg leczenia, który był czasochłonny bo miałam bardzo chore zatoki ale na szczęście mam już to za sobą. polecam

przesympatyczna lekarka, mój synek od razu ją polubił :) szybko postawiła dobrą diagnozę i wprowadziła trafne leki dzięki czemu Jaś nie cierpiał długo, polecamy i pozdrawiamy

Wspaniała kobieta, ma świetne podejście do dzieci, moja córeczka bardzo ją lubi. Całujemy Panią Doktor :)

Bardzo sympatyczna kobieta, ma świetne podejście do dzieci i bardzo dobrze sobie z nimi radzi chociaż mój syn zawsze się wierci i nie daje sobie zajżeć do nosa :)) Pani dr zawsze ma na niego sposób

Świetna specjalistka, kompetentna wszystko wytłumaczy laikowi aż chce się wrócić do zdrowia! Polecam

Bardzo dobry lekarz, chodzę do niej do Medixu i jestem bardzo zadowolona. Mojego syna wyleczyła mi w ciągu tygodnia, zawsze jak coś się dzieje to doskonale trafia w leki. Bardzo miła i uprzejma. POLECAM!!

Bardzo dobry specjalista a przy tym fajna osoba, której widać, że zależy na pacjentach. Bardzo miła wizyta. Polecam z całego serca.

Miałem zabieg prostowania przegrody nosowej i dzięki Pani dr Krystynie Frączkowskiej już nie chrapię! Świetny lekarz i bardzo dobrze, że na nią trafiłem.

Doskonały lekarz! szybka diagnoza: bakteria w gardle, następnie dobre leczenie i wszystko już ok. Oprócz tego pani doktor jest inteligentna i z poczuciem humoru. Polecam!

Do CDM Medix trafiłem z polecenia i jestem już spokojny o moje zdrowie. Doktor Frączkowska jest laryngologiem godnym polecenia!!! Pozdrowienia dla Pani Krystyny , której ręce dosłownie leczą :).