Pani doktor jest bardzo dobrym laryngologiem. Leczę u Niej swoje bliźniaki. Jestem bardzo zadowolona,Moje dzieci również.Z czystym sumieniem mogę polecić.

Najlepsza pani dr laryngolog z Medixu to pani dr Frączkowska. Uwielbiam tą panią, jest miła i dobrze leczy. Poza tym sam gabinet wygląda świetnie. Polecam!

Bardzo dobry specjalista. Polecam. Ma niesamowity kontakt z dziećmi. Byłam bardzo zadowolona kiedy zakończyliśmy leczenie z dużym sukcesem. Marta

Pani dr jest konkretna, fachowa, bardzo serdecznie polecam wszystkim rodzicom, bo ja jestem zachwycona efektami leczenia mojej córki. POLECAM

Rewelacyjne podejście do dzieci. Terapia przeprowadzana w sposób nowatorski, i profesjonalny. POLECAM.

Bardzo fachowa i rzeczowa lekarka. Po badaniu szybko postawiła diagnozę i zaleciła dalsze postępowanie. Naprawdę polecam!!!

Profesjonalizm i bardzo szeroka wiedza........ Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim rodzicom i ich dzieciom :) przesympatyczną Panią dr Krystynę Frączkowską :))

Cudowna Laryngolog. Wspaniały, pełen profesjonalizmu lekarz. Wizyta u Pani Doktor to przyjemność zarówno dla dziecka jak rodziców. Gdybyśmy mieli więcej takich specjalistów świat byłby lepszy

super lekarz, bardzo sympatyczna, kompetentna, jeden z lepszych lekarzy laryngologów, z którymi miałam jakikolwiek kontakt

Dr Frączkowska jest według mnie (i nie tylko.....) wspaniałym lekarzem, lekarzem z powołania. Zawsze pamięta pacjenta a jej sposób leczenia jest skuteczny i efektywny. Polecam z całego serca !!!