lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Chcę podziękowac Pani dr.za leczenie mojego malucha ( mieliśmy od trzech miesięcy duży problem z wysypką) naprawde znakomite leczenie.

Bardzo dobry pediatra. Trafnie diagnozuje i prowadzi leczenie. Ma świetne podejście do dzieci. Mam zawsze pewność , że każda diagnoza Pani doktor jest poparta doświadczeniem i ogromną wiedzą. Monika

Wizyta przebiegła bez stresu i zakłopotania. Pani Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do dzieci. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Serdecznie plecam w 100%

Świetne podejście do dzieci, duża wiedza, uważna lekarka. Mieliśmy problem z alergią u syna, dusił się w nocy. Dzięki lekom przepisanym przez panią dr juz jest lepiej. Mogę tylko polecić. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na takiego lekarza.

Polecam wszystkim, którym zależy na lekarzu, który jest prawdziwym fachowcem i umie wyprowadzić na prostą nawet bardzo skomplikowane przypadki. Mam ogromne zaufanie do Pani doktor i jestem szczęśliwa, że moje dzieci trafiły pod jej opiekę. Nic dodać, nic ująć.

Nigdy nie odmawia pomocy, "nie zepsuta" przez system zdrowotny i pacjentów, bardzo dokładnie informuje o chorobie dziecka i przepisanych lekach, dobiera leki do możliwości finansowych rodzica. Gorąco polecam Panią doktor

JA NIE NARZEKAM NA PANIĄ DOKTOR LIPOWSKĄ, LECZY MOJE DZIECI OD 5 LAT. JEST SUPER PEDIATRĄ I ALERGOLOGIEM. NIGDY JESZCZE NIE BYŁO TAK, ŻEBY POSTAWIŁA MOIM DZIECIOM BŁĘDNĄ DIAGNOZĘ. ZAWSZE CELNIE DOBIERA LEKI. BARDZO GORĄCO JĄ POLECAM !!!

Doktor Lipowska jest naszym lekarzem prowadzącym. Trzymamy się jej bo zajmuje się nami bardzo dobrze. Zauważyłam, że wśród pacjentów również cieszy się dużym uznaniem i szacunkiem. Bardzo dobry lekarz! Możemy Ją z czystym sumieniem polecić :)

Mam pełne zaufanie do Pani Doktor. Na pewno jest super fachowcem i ma podejście do dzieci. Pełen szacunek. Nigdy nie kazała mi kupować lekarstw na zapas. Serdecznie polecam :)

Bardzo dobra lekarka :) Chodzę do Niej z dziećmi i zarówno one jak i my zawsze jesteśmy zadowoleni. Pani doktor interesuje się nie tylko alergią syna czy astmą, ale nie raz zdarzało się, że przy okazji leczyła przeziębienie. Muszę przyznać, że lekarz z powołania. Polecam Każdemu kto szuka dobrego alergologa.