lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Pani doktor jest wspaniałą, ciepłą osobą, która z pełnym profesjonalizmem podchodzi do każdego dziecka. Cierpliwie tłumaczy rodzicom proces leczenia, zleca od razu potrzebne badania, nie bagatelizuje objawów.

b.dobry alergolog, dla nas pani doktor Krystyna była przysłowiową deską ratunku po leczeniu u innych lekarzy - trafione leczenie córki.Polecam.

Każda mama wie jaki to stres gdy dziecko choruje, nam na szczęście udało się trafić na wspaniałą lekarkę z cudownym podejściem do dzieci i ogromną wiedzą dzięki której nasza córeczka wraca do zdrowia. Bardzo dziękujemy Pani Doktor!!

Wyjątkowo miła a oprócz tego bardzo kompetentna lekarka. Poświęca dziecku bardzo dużo uwagi, nie bagatelizuje i wczuwa się w jego położenie. Pierwszy raz spotkałam taką miłą lekarkę; zna się na swojej pracy. Wszystko wytłumaczy. Uspokaja rodzica. Polecam, naprawdę "złota kobieta" !!!

Jesteśmy bardzo zadowoleni,chodzimy z córką od pół roku i widać efekty. Super podejście pani doktor do dzieci.

Bardzo sympatyczna i ciepła lekarka zarówno w stosunku do dziecka jak i do matki, zero rutyny, dokładny wywiad. polecam

Specjalista pediatra i alergolog wysokiej klasy! Posiada ogromną wiedzę i jeszcze większe umiejętności, bardzo dokładna. Polecam!

Z Panią dr Krystyną Lipowską miałam pierwszy kontakt w Centrum Diagnostyki Medix . Moje dziecko miało zapalenie oskrzeli . Jestem bardzo zadowolona z podejścia, zainteresowania i ludzkiej chęci pomocy. Polecam - bardzo miła osoba

Wspaniała doktor. Najlepsza w przychodni wrocławskiej Medix na Grabiszyńskiej. Wyleczyła moje dziecko po raz pierwszy bez antybiotyku. Moje dziecko ją uwielbia :))Bardzo dziękuję.

Polecam w 100% i z czystym sumieniem...Pełny profesjonalizm. Pani doktor Krystyna Lipowska z Centrum Diagnostyki Medycznej Medix na Hirszfelda 17 jest bardzo kontaktowa i przyjemna. Od razu czuć, że ma ogromne doświadczenie jako pediatra i alergolog. Korzystamy z jej usług od dawna i jesteśmy jej wierni od lat. Pozdrawiamy-stali pacjenci :)))