lekarz Krystyna Myszka-Bijak

Internista

Pani Doktor wyjaśniła mi bardzo dokładnie na czym polega mój problem oraz przedstawiła zalecenia , to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. Doktor Krystyna Myszka-Bijak jest szalenie dokładna . Warto bylo do niej przyjść żeby dowiedzieć się tylu szczegółw.

Jestem po pierwszej wizycie i szczerze mogę powiedzieć , że jest to lekarz godny polecenia. Pani dr fachowo oceniła mój stan zdrowia oraz szczegółowo wyjaśniłą mi z skąd się wziął i na czym polega problem.

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Potrafi wysłuchać, nie śpieszy się, a przy tym jest bardzo miła. Leki które zostały mi zapisane znacznie zmniejszyły moje dolegliwości, a to dopiero początek leczenia.

Bardzo wyczerpująca i profesjonalna wizyta. Pani Doktor bardzo dokładna, kontakt z pacjentem również był na wysokim poziomie. Efektem badań była diagnoza moich dolegliwości i początek leczenie. Dziękuję !

Pani Doktor przeprowadza dokładny wywiad, słucha, co pacjent ma do powiedzenia, potem dokładnie i starannie zbiera wszystko do kupy, niezwylke staranny i dociekliwy lekarz. polecam !!!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Lekarz bardzo konkretny, miły, szybko postawiła diagnozę i dokładnie wyjaśniła o co w tym wszystkim chodzi. - Marcin

Popieram przedmówców. Z czystym sumieniem mogę również polecić dr Myszkę -Bijak. Drogo nie jest. Dbam o siebie. Regularnie robię badania lekarskie. Ale widzę ze zły stan nerek ma wpływ na inne narządy. Bo przecież moje zdrowie jest moją wizytówką, dlatego wybrałem najlepszego lekarza !! Pozdrawiam

Jest lekarzem rewelacyjnym zawsze ma czas dla pacjenta Chodzę do niej od 5 lat. Jako lekarz jest też bardzo szanowana w środowisku swoich kolegów lekarzy. Bardzo ją cenię nie tylko za trafną diagnozę ale za to że to bardzo mądry człowiek.

Miałam poważne problemy z niewydolnością nerek. Leczyłam się przez długi czas w Medixie u dr Myszki-Bijak. Dziś jest naprawdę ogromna poprawa, czuję się lepiej i jest lepiej. W 100% ufam pani doktor i jestem wdzięczna, że pozwoliła mi żyć normalnie :-)

Pani doktor leczy mnie, gdyż choruję na nerki. Dzięki terapii, która stosuje czuję się lepiej i staram się żyć normalnie mimo choroby. Jest to specjalistka o niezwykłej kulturze osobistej i wielkim doświadczeniu. dlatego polecam wszystkim którzy mają problemy.

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław