lekarz Krystyna Myszka-Bijak

Internista

po nie najlepszych doświadczeniach z innymi lekarzami wreszcie trafiłam na prawdziwą lekarkę i życzliwą osobę która zajęła się mną kompleksowo.Pełne empatii podejście do pacjenta, pani dr zadziwia dociekliwością i dbałością o szczegóły. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania, nawet te głupie, chociaż niby nie ma głupich pytań :) , wizyta odbyła się bez pośpiechu.Oby więcej takich lekarzy!!! Zdecydowanie polecam panią dr z medixu!!!!

Lekarz ma dobre podejście do pacjenta. Nie traktuje pacjenta z góry. Jeśli jest coś nie tak w sposób klarowny tłumaczy. Pacjent jest w gabinecie najważniejszy. Polecam

Świetny Specjalista! Trafna diagnoza, rzetelna opinia oraz zalecenia i plan leczenia. Doskonały kontakt z Lekarzem, wszystko elegancko i profesjonalnie, widać ogromne zaangażowanie. Serdecznie polecam!

Pani Doktor wyjaśniła mi bardzo dokładnie na czym polega mój problem oraz przedstawiła zalecenia , to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. Doktor Krystyna Myszka-Bijak jest szalenie dokładna . Warto bylo do niej przyjść żeby dowiedzieć się tylu szczegółw.

Jestem po pierwszej wizycie i szczerze mogę powiedzieć , że jest to lekarz godny polecenia. Pani dr fachowo oceniła mój stan zdrowia oraz szczegółowo wyjaśniłą mi z skąd się wziął i na czym polega problem.

Lekarz kompetentny, rzeczowy,sympatyczny, mogę tak wymieniać i wymieniać. Z czystym sumieniem polecam, otwara na pacjenta...

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Potrafi wysłuchać, nie śpieszy się, a przy tym jest bardzo miła. Leki które zostały mi zapisane znacznie zmniejszyły moje dolegliwości, a to dopiero początek leczenia.

Bardzo wyczerpująca i profesjonalna wizyta. Pani Doktor bardzo dokładna, kontakt z pacjentem również był na wysokim poziomie. Efektem badań była diagnoza moich dolegliwości i początek leczenie. Dziękuję !

Pani Doktor przeprowadza dokładny wywiad, słucha, co pacjent ma do powiedzenia, potem dokładnie i starannie zbiera wszystko do kupy, niezwylke staranny i dociekliwy lekarz. polecam !!!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Lekarz bardzo konkretny, miły, szybko postawiła diagnozę i dokładnie wyjaśniła o co w tym wszystkim chodzi. - Marcin