lekarz Krystyna Myszka-Bijak

Lekarz kompetentny, rzeczowy,sympatyczny, mogę tak wymieniać i wymieniać. Z czystym sumieniem polecam, otwara na pacjenta...

po nie najlepszych doświadczeniach z innymi lekarzami wreszcie trafiłam na prawdziwą lekarkę i życzliwą osobę która zajęła się mną kompleksowo.Pełne empatii podejście do pacjenta, pani dr zadziwia dociekliwością i dbałością o szczegóły. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania, nawet te głupie, chociaż niby nie ma głupich pytań :) , wizyta odbyła się bez pośpiechu.Oby więcej takich lekarzy!!! Zdecydowanie polecam panią dr z medixu!!!!

Pani Doktor przeprowadza dokładny wywiad, słucha, co pacjent ma do powiedzenia, potem dokładnie i starannie zbiera wszystko do kupy, niezwylke staranny i dociekliwy lekarz. polecam !!!

Pani Doktor wyjaśniła mi bardzo dokładnie na czym polega mój problem oraz przedstawiła zalecenia , to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. Doktor Krystyna Myszka-Bijak jest szalenie dokładna . Warto bylo do niej przyjść żeby dowiedzieć się tylu szczegółw.

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Potrafi wysłuchać, nie śpieszy się, a przy tym jest bardzo miła. Leki które zostały mi zapisane znacznie zmniejszyły moje dolegliwości, a to dopiero początek leczenia.

Jestem po pierwszej wizycie i szczerze mogę powiedzieć , że jest to lekarz godny polecenia. Pani dr fachowo oceniła mój stan zdrowia oraz szczegółowo wyjaśniłą mi z skąd się wziął i na czym polega problem.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Lekarz bardzo konkretny, miły, szybko postawiła diagnozę i dokładnie wyjaśniła o co w tym wszystkim chodzi. - Marcin

Bardzo wyczerpująca i profesjonalna wizyta. Pani Doktor bardzo dokładna, kontakt z pacjentem również był na wysokim poziomie. Efektem badań była diagnoza moich dolegliwości i początek leczenie. Dziękuję !

Świetny Nefrolog. Profesjnonalne podejście od początku do końca. Ponadto bardzo indywidualnie traktuje przypadek każdego pacjenta. Osobiście bardzo polecam :)

Lubię korzystać z usług fachowców w swojej dziedzinie!!! W gabinecie Pni doktor znalaazłem profesjonalizm i szczere zaangazowanie . Dziękuje!!!