lekarz Krystyna Myszka-Bijak

Polecam Panią dr Krystynę Myszkę-Bijak każdemu,kto ma złożone problemy zdrowotne. Zawsze można liczyć na pomoc. Zajmuje się pacjentem kompleksowo. Pomaga w każdym innym problemie ewentualnie skieruje dalej. Czuję się w pełni załatwiona.

SZYBKA I SKUTECZNA POMOC !!!!!!!, PANI DR MYSZKA JEST NIEZWYKLE DOKŁADNA W PRACY I NIE PRZEGAPIA NICZEGO. TEGO MOŻNA BYĆ PEWNYM :))

Witam polecam gabinet Pani Krystyny z CDM MEDIX na Hirszfelda 17- jest kompetentną osoba jej metody leczenia sa świetne dużo mi pomogła. Mój organizm funkcjonuje prawidlowo .Bardzo dziękuję i polecam wszystkim Panią nefrolog.

Popieram przedmówców. Z czystym sumieniem mogę również polecić dr Myszkę -Bijak. Drogo nie jest. Dbam o siebie. Regularnie robię badania lekarskie. Ale widzę ze zły stan nerek ma wpływ na inne narządy. Bo przecież moje zdrowie jest moją wizytówką, dlatego wybrałem najlepszego lekarza !! Pozdrawiam

Polecam tego nefrologa, jest super lekarzem długo szukałam zaczym trafiłam Pani Krysia jest ciepła miła serdeczna a równocześnie profesjonalna ja jestem zachwycona tą osobą, szczerze polecam

świetna kobieta, zaangażowana w swoją prace, żaden niepokojący symptom jej nie umknie. Polecam ja gorąco:))

dobry lekarz. pomógł mi wyleczyć nawracające stany zapalne pęcherza. odkąd trafiłam do doktor Myszki-Bijak dolegliwości całkowicie ustały. od tamtej pory chodzę do niej kontrolnie i wszystko jest ok

Bardzo Dobry Nefrolog, Fajny Człowiek. Zawsze Kompleksowo Bada i Nigdy Niczego Nie Robi Na Chybił Tafił.

Dr Myszka-Bijak to najlepszy nefrolog jaki pracuje we Wrocławiu (w Medixie). Otwarta kobieta, z dużym zainteresowaniem podchodzi do pacjenta, da się z nią profesjonalnie porozmawiać. Polecam

Kolejny raz byłem pacjentem w gabinecie Pani Doktor i kolejny raz się nie zawiodłem. Zostałem dokładnie przebadany , stosuję się do zaleceń Pani dr Krystyny i stosuję przepisane leki. Narazie jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia, cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze.