lekarz Krystyna Myszka-Bijak

Pani Krystyna podjęła się mojego leczenia od A do Z, odpowiedzialnie i fachowo. Do lekarza trzeba mieć zaufanie, a Pani dr Krystyna wzbudza je i nie zawodzi.

Dr Bijak to najlepszy lekarz ktorego poznałam w najgorszych chwilach mojego zycia to ona uratowała moje zdrowie wspaniały człowiek i wspaniały lekarz dziekuje Pani dr. ....Aldona

Panią doktor Myszkę-Bijak cechuje wysoka kultura osobista. Kazdego pacjenta bada naprawdę b dobrze.Jestem jej pacjentką od 10 lat i jestem b. zadowolane z jej leczenia

Pani doktor leczy mnie, gdyż choruję na nerki. Dzięki terapii, która stosuje czuję się lepiej i staram się żyć normalnie mimo choroby. Jest to specjalistka o niezwykłej kulturze osobistej i wielkim doświadczeniu. dlatego polecam wszystkim którzy mają problemy.

Ciepła, serdeczna pani doktor. Jestem jej pacjentką w Medixie , pani doktor traktuje mnie bardzo fachowo, wszystko wyjaśniała. Miałam wielkie szczęście trafić na takiego lekarza prowadzącego.

Miałam poważne problemy z niewydolnością nerek. Leczyłam się przez długi czas w Medixie u dr Myszki-Bijak. Dziś jest naprawdę ogromna poprawa, czuję się lepiej i jest lepiej. W 100% ufam pani doktor i jestem wdzięczna, że pozwoliła mi żyć normalnie :-)

Pani Krystyna jest godna polecenia i w pełni profesjonalna. Rozmowa z Panią jest niezmiernie wielką przyjemnością . Zawsze będę polecał . Pozdrawiam

Jest lekarzem rewelacyjnym zawsze ma czas dla pacjenta Chodzę do niej od 5 lat. Jako lekarz jest też bardzo szanowana w środowisku swoich kolegów lekarzy. Bardzo ją cenię nie tylko za trafną diagnozę ale za to że to bardzo mądry człowiek.

Bardzo dobry nefrolog. Dzięki Pani Krystynie Myszka-Bijak nie mam dziś poważnych komplikacji z pęcherzem i układem moczowym. Co najważniejsze jest to lekarz z powołania :) Poleciła mi znajoma - jestem wdzięczna.Polecam

Nie bagatelizuje i na równo traktuje swoich pacjentów . Polecam JĄ każdemu. Skutecznie leczy moje problemy. Dziękuje Pani doktor!