Krzysztof Czapla

3,6
3,9
3,6

Ja tam jestem zadowolona. Poszlam z polecenia swojej kolezanki i nie zaluje. Polecam kazdej, ktorej zalezy na profesjonalizmie i na wlasnym zdrowiu

Jak jedna z poprzedniczek muzę napisac, że rzeczywiście Pan doktor bardzo lubi wyciągac od pacjentek pieniądze. Trzeba się liczyc z tym , ze jezeli trzeba będzie zrobic USG więcej niż 3 razy, bo np. ciąża jest zagrożona trzba za to zapłacic, za wydanie zaświadczenia , że jest się w ciąży też. Gdy pojecghalam do porodu bardzo się w szpiatlu zdziwili,że podczas ciąży nie byłam ani razu u tego Pana badana ginekologicznie. zresztą poszłam do niego na kontrole po porodzie i też mnie nie zbadał. nie wiem, może ma "rentgen" w oczach i wie co sie dzieje z pacjentką.
Jeżeli bierzecie tabletki antykoncepcyjne, nawet regularnie to i tak trzeba swoje odstac w kolejce po recepte, położna nie wystawi. Co dziwne, bo w wielu gabinetach czy to ginekologicznych czy teżinnych jeżeli pacjent bierze regularnie jakieś leki recepte można otrzymac bez czekania w kolejkach.
Są też pozytywne strony, w sumie Pan doktor jest miły i spokojny, ma dużo czasu dla pacjentki i wszystko wjasni. No co ważne w ciąży nie robi problemów przy wystawianu L4.

Byłam u dr Czapli kilka razy z polecenia znajomych i wiem, że nigdy więcej tam nie wrócę. Przy badaniu usg próbował mi wmówić ciąże i jeszcze kazał przyjść z testem, aby potwierdzić czy jest czy nie. Po badaniach nawet nie powie czy wszystko jest ok czy nie. Stanowczo nie polecam.

Jestem zadowolona, że taki kompetentny lekarz jest w tym mieście. Prowadził moją pierwszą ciąże. W odpowiednim momencie zauważył że z płodem coś się złego dzieje i to właśnie dzieki temu lekarzowi mam zdrowego synka. Lekarz po prostu super:-)

Omijać jeśli zależy Ci na własnym zdrowiu i zdrowiu dziecka. Ma gdzieś zdrowie pacjetki !! Skutki jego braku kompetencji odczulam na sobie !!! pobyt w szpitalu !!!

Chodzę do niego od 6 lat.Prowadzi moja drugą ciążę i jestem z niego bardzo zadowolona. Ma najlepszy sprzęt w Świdwinie, długi staż pracy i doświadczenie. A to, że za część badań trzeba zapłacić to nie jego wina tylko NFZ, to oni wymyślają głupoty tj.4 USG w ciąży

Leczę się u pana doktora od pół roku i jestem bardzo zadowolona, wyleczył mnie w kilka miesięcy. Przez rok chodziłam do doktora Pietrasa i on leczył mnie na stan zapalny, a w rzeczywistości było to zupełnie co innego, co wyszło dopiero w kolparoskopi. Drogie Panie piszecie, że doktor naciąga na usg, ale pomyślcie troszeczkę :świadomość tego, że my same czy nasze nienarodzone jeszcze dziecko jest zdrowe jest bezcenna i dlatego doktor oferuje nam te badania, żebyśmy później nie miały sobie nic do zarzucenia. Wszystkim polecam doktora Czaple.

Leczę się u doktora już przeszło 6 lat i jak do tej pory nie mogę nic złego powiedzieć.Kompetencja i profesjonalizm,ale zgadza się -to nie gabinet dla osoby niedojrzałej emocjonalnie, która boi się usłyszeć prawdy co ją czeka gdyby nie chciała się badać, czy leczyć.To,że pacjentki opisują,że doktor wymienił im wszystkie zagrożenia to nic innego jak tłumaczenie danej choroby, a nie jak piszą straszenie.Drogie internautki zastanówcie się co chcecie i nie mylcie pojęć.A może stworzyć stronę internetową co lekarze myślą na temat pacjentów?

Ta kobieta, ktora przychodzi do lekarza i wie wszystko lepiej, niech sobie same recepte wystawi w zaciszu domowym, a nie przychodzi taka, komentuje w poczekalni glosno co ona to tez nie miala , jakie porody i........ po co mi to wszystko ??? Nie mam ochoty słuchac o tym wszystkim od kogos obcego i sie nakrecac jak one !!!!

ja też tak myślałam jak moje poprzedniczki "zwykły naciągacz". w związku z powyższym pozwoliłam sobie na zadzwonienie do Narodowego Funduszu Zdrowia. Niestety moje Panie, jeżeli chodzi, o przyjmowanie na "kasę chorych, to więcej nam się nie należy ( słowa dyrektora NFZ-tu )Ponieważ długo korzystam z porad Pana doktora z pełną swiadomością - POLECAM! Super sprzęt, podejście do pacjentek,i bez głupich żartów. Konkretny, rzeczowy, trafne diagnozy i widać z dużym doświadczeniem. Zaletą jest również to , że przyjmuje codziennie