lekarz Krzysztof Onichimowski

2,1
2,2
1,9
1,8

Byłam u doktora na wizycie w związku z planowaną pierwszą ciążą. Lekarz nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu oprócz pytania czy mam regularne miesiączki. Kazał się rozebrać i wejść na fotel. Nie zapytał czy pomóc ani nie podał zwyczajnie ręki podczas wchodzenia czy schodzenia z fotela. Włożenie wziernika przez tego człowieka było strasznie bolesne, jakby mnie coś rozerwało. Nie popatrzył w ogóle co robi, po prostu wepchnął i tyle. Koszmar straszny! O wszystko musiałam się sama dopytywać. Zapytałam o kwas foliowy, usłyszałam: "tak, niech se pani łyka" Ale jaki, w jakiej dawce? Nic, żadnych wskazówek, to samo z witaminą D - "niech se pani łyka". Strasznie niekompetentny, nie jest w ogóle zajęty pacjentką. Odradzam, omijajcie tego człowieka.

Ginekolog... gapił mi się na piersi obleśnym wzrokiem. Badanie na fotelu bardzo niekomfortowe ze względu na dwuznaczne spojrzenie.

„sama pani rozumie, że nie mogę pomóc bo teraz modne są oskarżenia lekarzy...” -to słowa wypowiadane co kilka chwil podczas wizyty. nie przeszkadzało mu to jednak pobrać opłaty w wysokości 150 zł. wizyta w 23 tc, lekarz jak usłyszał ze pierwsza ciąże donosiłam do 30tc a drugą poroniłam to co chwilę podkreślał, że przecież sama widzę że ta ciąża nie wróży nic dobrego. Badanie manualne pozwoliło mu stwierdzić że zaraz zacznę rodzić i mam pędzić do szpitala i jest mu bardzo przykro. W szpitalu wykonano mi usg-wszystko w porządku, dzis ...

nie przeszkadzało mu to jednak pobrać opłaty w wysokości 150 zł.
W szpitalu wykonano mi usg-wszystko w porządku, dzis jestem w 30tc-wszystko w porządku.
Wizyta spowodowała wielki stres, bo dotychczas lekarzy darzyłam zaufaniem. Niestety ten lekarz to partacz, który zapewne boi się o własne prawo do wykonywania zawodu zdając sobie sprawę ze swojego braku wiedzy i powtarzając „sama pani rozumie, że nie mogę pomóc bo teraz modne są oskarżenia lekarzy...”

te komentarze o tym jaki doktor jest delikatny, fachowy i "męski" to chyba sam pan lekarz napisał. opryskliwy, niedelikatny, badania wykonywane jak gdyby chciał zrobić pacjentce krzywdę, bardzo niedelikatny. traumatyczne doswiadczenie, naprawdę nie warto. plus wygląda jakby trzymał w piwnicy swoje córki

nie warto. plus wygląda jakby trzymał w piwnicy swoje córki

Ten Pan przyjmuje teraz w Nowym Dworze Gdańskim. Miałam niestety z nim do czynienia. Jest chamski, bezczelny, niekompetentny, złośliwy i wulgarny. Powinien leczyć krowy a nie kobiety.

Byłam u tego lekarza parę lat temu w Rumi. Podczas wizyty pytał się mnie, czy zamierzam wziąć ślub. Podczas badania bardzo niedelikatny, skutki badania odzuwałam przez tydzień. Przepisał mi receptę na lek, którego nie ma w aptekach, farmaceutka zareagowała na widok nazwy na recepcie "dziwne, że to pani przepisał, lekarz raczej powinien wiedzieć, że jest to wycofywane". W kontakcie niemiły, naburmuszony. Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam. Jest tylu dobrych, empatycznych ginekologów. Nie ma co tracić czasu na takiego.

Lekarz z uprzedzeniami. Odradzam kobietom w ciąży wizytę u tego lekarza. Jeśli tylko wspomnicie, że nie żyjecie w małżeństwie, ale powiedzmy z narzeczeństwie to doktor pokaże swoje rogi. Od razu zmienia ton na nieuprzejmy, wręcz prostacki. W moim przypadku uzyskanie jakichkolwiek danych (a byłam w 3 trymestrze ciąży) to istna kpina - nic nie powie poza tym co ma prawnie narzucone. Dodatkowo robiąc usg, mimo 3 krotnego uprzedzenia o to by nie mówił płci dziecka, chamsko wam zdradzi płeć dzidziusia. Widać w życiu się kieruje sprawami wiary albo polityką. ODRADZAM!! ...

Widać w życiu się kieruje sprawami wiary albo polityką.

ODRADZAM!! Strzeżcie się przyszłe mamy.

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Podczas usg wręcz krzyczał na mnie bo nic nie widziałam, szarpał moją nogą i miał pretensję że nic nie widzi. Na koniec stwierdził, że mam wielką torbiel na jajniku, która zaraz mi pęknie.. Oczywiście poszłam do innego lekarza po czym okazało się , że nic tam nie ma!! Minął rok i żyję!! NIGDY PRZENIGDY TAM NIE IDZCIE..

Cel: konsultacja na temat usg robionego u innego lekarza, gdzie zaniepokoila mnie diagnoza: macica dwurożna. Poczytalam- dość powazna wada budowy macicy( problemy z zajsciem i z donoszeniem ciąży). Chcialam się o tym dowiedziec wiecej,poznac drugą opinię- dlatego postanowilam zapisac się na wizytę do innego lekarza. Do tego doktora bylo wiele wolnych terminow, to było już zastanawiające. Po opowiedzeniu mu całej sytuacji - położyłam mu na biurku wydruk z usg - zdjecia wraz z opisem lekarza, ktory je robił. Rzucił okiem tylko na opis i powiedzial, że nie jest to nic ...

Do tego doktora bylo wiele wolnych terminow, to było już zastanawiające.
Po opowiedzeniu mu całej sytuacji - położyłam mu na biurku wydruk z usg - zdjecia wraz z opisem lekarza, ktory je robił. Rzucił okiem tylko na opis i powiedzial, że nie jest to nic takiego i, że z tym nic sie nie robi. Odpowiedzialam, że wiem, ze z tym nic nie da się zrobić, ale że chcialabym wiedzieć czy wada jest u mnie duza, czy niewielka i jakie jest ryzyko w ciąży. (nie wiemy, czy planowac dziecko.)
Ponownie nie uzyskalam odpowiedzi, tylko krotkie słowa o tym, ze to nic takiego... Poprosilam, by w paru zdaniach cos wiecej mi o tym powiedzial (poniewaz wciąż nie uzyskalam od niego zadnych konkretnych informacji.) Znow uslyszalam to samo.
Powiedzialam więc, że myslalam,ze spojrzy przynajmniej na zdjecia usg i dopiero po tych słowach wziął do ręki zdjęcia i je obejrzał (!)
Poprosilam, jesli to mozliwe, o powtorzenie usg. Na co pochylil sie nade mną i jak do małego dziecka, czy kretynki powiedzial:"USG nie leczyyyy" , ja na to z czystą ironią: "taaak?" , on ponownie: "USG nie leczyyy." Ja na to: "Czy pan ma mnie za idiotkę?!" Moimi slowami nie przejął sie zupelnie. USG oczywiscie nie zlecił.
Niekompetentny, nieszanujący pacjentki, prostacki lekarz. Wychodząc powiedzialam kulturalnie "do widzenia", jednak nie uslyszalam tego samego w zamian. Żenada. Nic wiecej.

Nie zrozumiałe są dla mnie te komętarze to bardzo dobry lekarz,godny polecenia.Jeśli ktoś potrzebuje fachowej porady to polecam .Wizyty w innym celu mogą nie być już tak satysfakcjonujące.