dr Krzysztof Stanek

Chirurg ogólny

Świetny lekarz, uprzejmy, profesjonalny, godny polecenia. Operował mnie dwa razy, dwie przepukliny kilka lat temu, zrobił to moim zdaniem najlepszą metodą a po za tym w tego typu zabiegach zdarzają się po operacyjne uciski na nerw i bóle które mogą trwać miesiącami, ja takich nie miałem co potwierdza tylko fachowość dr Stanka. Dziękuję

Bardzo kompetentny i zyczliwy lekarz.Polecam wszystkim tego lekarza.Podchodzi do pacjenta z duza uwaga i nie lekcewazy go.Konkretny i rzeczowy.Operacje i zabiegi wykonywane sa w krotkim czasie-raz,dwa i po wszystkim.

Lekarz z powolania,konkretny i bardzo profesjonalny.Jestem po dwoch zabiegach u pana doktora i czekam na trzeci.Bardzo polacamtego lekarza.Wszystko z NFZ.

Bardzo dobry lekarz,profesjonalny i kompetentny.Polecam dr K.Stanka,nikt sie na nim nie zawiedzie .Rzetelnosc to glowna cecha tego lekarza.

Jestem po dwóch zabiegach u pana doktora na NFZ, szybko, skutecznie i konkretnie. Bardzo polecam tego lekarza!

Chciallbym,zeby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Krzysztof Stanek.Lekarz z powolania.Podchodzi do swojego zawodu bardzo profesjonalnie.Rzeczowy,konkretny,doswiadczony.

Wspanialy lekarz,bardzo profesjonalny,budzacy zaufanie,ma swietne wyniki pomimo tego,ze pracuje w ciezkich warunkachBardzo polecam tego lekarza.