Lekarze Laryngolog

Marzena Klakocar

Canaletta-Bellotta 4 lok. 4
51-665 Wrocław

bardzo fachowe podejście do pacjenta,doradza różne metody leczenia,dokładnie tłumaczy, szuka różnych metod leczenia
daje radę daje radę daje radę daje radę daje radę daje radę daje radę daje radę daje radę daje radę daje radę daje radę

lek. med. Anna Leśnik-Kobos

ul. Hugo Kołłątaja 25
33-300 Nowy Sącz

Bardzo profesjonalny lekarz! Inni od razu chcieli wycinać migdała, a Pani dr Kobos wyleczyła wszystko jednymi tabletkami. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Mieczysław Ossowski

Anestezjolog, Laryngolog

Bojowników o Wolność i Demokrację 9a
89-400 Sępólno Krajeńskie

To był najlepszy lekaż.Żałuję że już go nie ma.Do niego można było dzwonić zawsze do domu i umówić się na wizytę,nawet porade dał przez telefon.Potrafił załatwić wszystko,mi pomugł w załatwieniu aparatu słuchowego przez Narodowy Fundusz i Pomoc Rodzinie ,jestem zato jemu wdzięczna szkoda tylko że już go nie ma.Można było na niego liczyć,tak jak pracował w Ośrodku no i potem jak przyjmowal już tylko w domu.Sama się leczyłam u niego ...

lekarz Jadwiga Rutowska

Szkolna 110
62-571 Żychlin

Lekarka z wieloletnim stażem, stawiająca trafne diagnozy.

lekarz Stanisława Grodecka

Jana Pawła II 1 (Lar-Med) lok. 4
76-200 Słupsk

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Dariusz Zatoński

Prywatny Gabinet Laryngologiczny
Kwiatowa 19
59-800 Lubań

Bardzo miły sympatyczny i konkretny lekarz a do tego znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miło wspominam pobyt w szpitalu w Zgorzelcu na oddziale otolaryngologii gdzie leżałam ponad dwa miesiące temu z powodu ostrego zapalenia zatok czołowych a którego Pan doktor jest ordynatorem. Na oddziale panuje miła i przyjazna dla pacjenta atmosfera. Zarówno pielęgniarki jaki i lekarze z Panem Doktorem Zatońskim na czele to cudowni ludzie wykonujący swoją pracę z ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Sylwester Olczak

Dom
Michałowskiego 20
72-300 Kołobrzeg

Jaki jestem zadowolony i szczęśliwy że trafiłem wreszcie na PRAWDZIWEGO LEKARZA, leczę się laryngologicznie od ponad trzydziestu lat, przez ten czas przeszedłem przez ręce wielu lekarzy i często odwiedzałem szpitale. Myślę że gdybym wcześniej poznał i trafił do doktora Olczaka to nie cierpiałbym aż tyle. Wspaniały lekarz posiada idealne podejście do pacjenta, wyśmienicie zna się na swojej pracy, bardzo skutecznie leczy i co naprawdę najważniejsze zawsze ucieka od używania antybiotyków, ...

lekarz Zbigniew Leszczyński

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Bardzo polecam pana Doktora. Byłam u doktora Leszczyńskiego pierwszy raz i muszę przezywane że bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Super podejście naprawdę jestem bardzo zadowolona z wizyty widać lekarz z powołania. Oby więcej takich fachowców jak pan doktor polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Magda
Przeszłam przez wielu lekarzy. Bezskutecznie. Nic nie widzieli w moim uchu, a Pan Doktor od razu zobaczył problem. Nie znam lepszego specjalisty i mówię to z czystym sumieniem po walce z bólem od 2012 roku i wmawianiu mi przez innych lekarzy, że nic mi nie jest mimo bólu . Tylko takich lekarzy chcę mieć na swojej drodze. Lekarz z powołania, prawdziwy lekarz. Jeśli Pan to przeczyta to chcę żeby Pan ...
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Krzysztof Pakulski

Chirurg szczękowo twarzowy, Laryngolog

Klinika stomatologiczna Dent Innovation
Ołtaszyńska 92C/4
53-034 Wrocław

W 2021 roku operacyjne usunięcie ósemki. Po zabiegu sparaliżowane, tak jakby trzymało dalej znieczulenie. Polecone u doktora płatne lasery nic nie pomogły. Zostałam pozostawiona sama sobie. Lekarz powiedział, że to się zdarza i minie. Upłynęło już 2,5 roku a ból narasta i paraliż nie minął :(

dr Michał Wieczorski

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA LEKARSKA "ZAMŁYNIE" SP.Z OO
Radom , ul. Klonowicza 10 /12
26-600 Radom

Dobry lekarz z dobrym podejściem miły wiele razy mi pomógł każda wizytę u niego dobrze wspominam jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Krzysztof Gajewski

Laryngolog

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

Znakomity fachowiec, bardzo dobre podejście do dzieci. Szczególowo odpowiada na zadane pytania. Zabieg metodą laserową u mojego syna był bezkrwawy i bezbolesny. Personel Oddzialu Chirurgii Jednego Dnia bardzo sympatyczny, profesjonalny anestezjolog. Polecam wizytę u doktora Gajewskiego.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Daniela Łodej

Daszyńskiego 56 lok. 3
44-100 Gliwice

Pani Dr to najlepszy lekarz z Gliwic,z czystym sumieniem polecam Panią doktor. Podejście do dzieci jest super. Wszystko wytłumaczy i doradzi. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marcin Kawczyński

Laryngolog, Audiolog

Poradnia Otolaryngologiczna
Staszica 12
64-980 Trzcianka

Bardzo kompetentny oraz budzący zaufanie lekarz, do tego bardzo sympatyczny. Jestem pacjentką lekarza id 14 lat i zawsze otrzymuję fachową pomóc.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Natalia Urbaniec-Domżalska

pl. Kopernika 3 lok. 4
44-200 Rybnik

Zdecydowanie polecam Panią Doktor, wyciągnęła naszego starszaka z permanentnie nawracających zapaleń ucha, a na ten moment diagnozujemy pod tym kątem nasze młodsze dziecko. Jeśli tylko trzeba Pani Doktor ogranicza możliwość stosowania zbędnej antybiotykoterapii, działamy miajscowo i tak udało się pokonać kolejne zapalenie bez uszczerbku na zdrowiu. Mam do Pani Doktor pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Kornela

lek. med. Adam Gresyk

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Świetny lekarz, specjalista wysokiej klasy. Operował moją przegrodę nosową. Bardzo się bałam tej operacji. Jestem bardzo z niej zadowolona, chociaż do pełnego wyzdrowienia muszę jeszcze trochę poczekać. Podejście do pacjenta pana doktora jest bardzo życzliwe, pełne zrozumienia, ale i poczucia humoru. Nie czuje się presji, że już trzeba wyjść. Pan doktor słucha i odpowiada na wszystkie pytania. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Barbara Sobieszek

MCZ
ESCULAP - Lubin
59-300 Lubin

Właśnie wyszłam ze szpitala p. Sobieszek dwa dni temu robiła mi przegrodę nosowa lekarz godny polecenia kompetentna konkretna sympatyczna, a co najważniesze życzliwa. Idąc do niej na wizytę nie koniecznie prywatną ma się wrażenie, że tylko jednego pacjenta przyjmuje w ciagu dnia wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

lekarz Piotr Glamowski

Amicmed
Kochanowskiego 28
86-300 Grudziądz

Moim zdaniem najlepszy laryngolog w Grudziądzu, uprzejmy i serdeczny, wszystko tłumaczy.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Elżbieta Zwolińska-Grębosz

Laryngolog

Wojska Polskiego 140 (Med-Complex)
41-208 Sosnowiec

Jestem pod wrażeniem nie tylko kompetencji lekarskich Pani Doktor ale i niesamowitej kultury osobistej oraz ciepła. Oby świat był pełen takich Aniołów. Życzę Pani Doktor wszystkiego co najlepsze i każdemu polecam takiego Lekarza. Wielki szacunek, szczególnie w dzisiejszych czasach. M. Janikowska, nauczyciel.
Opinia dodana przez: Monika