Lekarze Lekarz sportowy Radom

świetny lekarz,polecam,wyleczył mi kręgosłup a ja 2 miesiące chodziłem po neurologach i zero efektu,a on dobrał zastrzyki,rehabilitacje,leki i skończyło się cierpienie,jest ok!zawsze miły dla pacjentów, ma zawsze kolejkę,ale warto poczekać,dobrze leczy
Opinia dodana przez: pawel

lekarz Wojciech Pacholicki

"PRZYCHODNIA GOŁĘBIÓW"
Radom

Najlepszy lekarz na świecie.Życzliwy empatyczny kochający swoją pracę fachowiec.Ma doskonałe podejście zarówno do dorosłych jak i do dzieci.Leczymy się u niego z całą rodziną ponad 20 lat i nie mamy żadnych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Roczniak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Północna 11
26-600 Radom

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.
Opinia dodana przez: irena

lekarz Elżbieta Kiercz-Słyk

Przychodnia "Asklepios"
26-600 Radom

Świetna Lekarka nastawiona na cel jakim jest dobro pacjenta. Duża wiedza i skuteczność. Jestem bardzo zadowolony, że Pani Doktor zajęła się naszą córką. Polecam Panią Doktor Elżbietę wszystkim szukającym Lekarza, a nie tylko kogoś do uprzejmych rozmówek.
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lekarz Danuta Prażmowska

Żeromskiego 115/117/5
26-600 Radom

P.dr Danuta Prazmowska to nie tylko cudowny lekarz,ale rowniez wspanialy czlowiek.To kobieta pelna empatii o wielkim sercu.Leczyla moja Rodzine okolo20lat. Wyjechalismy z Polski,ale wciaz pamietamy p.doktor.Takich ludxi sie nie zapomina.
Opinia dodana przez: Malgorzata Fusinska
Jestem bardzo zadowolony z Pana Stanisława, polecam bardzo gorąco! Bardzo szybko poprawiło się moje zdrowie po diagnozie doktora.
Opinia dodana przez: Kacper

dr n. med. Andrzej Szmigiel

Chirurg urazowy, Lekarz sportowy

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Świetny fachowiec ,uratował mi rękę po dwóch partaczach którzy nie potrafili z diagnozować zerwanych ścięgien zgłosiłam się do niego w ostatnim momencie kiedy już mi zanikły mięśnie .z operował,pomógł z rechabilitacją ,świetny gość
Opinia dodana przez: marianna,lidia

lekarz Wioletta Sorbian

Orląt Lwowskich 5, Radom
26-600 Radom

Trochę z dystansem podchodziłem do dzisiejszej wizyty u pani doktor, gdyż był to mój pierwszy z nią kontakt, a doświadczenia z lekarzami mam ogólnie mówiąc średnie. Jednakże podejście, sposób rozmowy i cały szereg innych aspektów sprawiło, że teraz będę wolał poczekać i dostać się na wizytę do pani doktor, od dłuższego czasu nie zostałem potraktowany przez lekarza jak natrętny petent zabierający czas. O rezultatach i skuteczności leczenia napiszę później ale ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Aneta Chwalińska

Kosowska 42/49
26-612 Radom

Pani Chwalińska jest jest moim lekarzem POZ od wielu lat. Bardzo kompetentna, uważna i uprzejma internistka. Bardzo ją polecam, choć muszę przestrzec, że wiele osób się do niej zgłasza i niełatwo jest się zapisać.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Jolanta Ostrowska

Lekarz medycyny pracy, Dermatolog

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Wizyta miała miejsce w lipcu br. Wreszcie właściwie zdiagnozowano moje schorzenie. Było to możliwe dzięki wiedzy medycznej i doświadczeniu zawodowemu Pani doktor, co świadczy o Jej wysokiej kompetencji. Można powiedzieć, że na "własnej skórze" odczułem prawdziwość bardzo dobrych opinii jakie słyszałem o lekarzu Jolancie Ostrowskiej. Szczerze polecam Panią doktor wszystkim, mających dermatologiczne problemy.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Katarzyna Kamińska

Żeromskiego 112/52
26-600 Radom

Byłem dzisiaj z 2 letnim synkiem, który boi się lekarzy. Pani doktor wykazała się niebywałą empatią. Uspokoiła malucha, porozmawiała z nim, pokazała jak jego samochodzik zjeżdża na zjeżdżalni (leżance). Dzięki temu można było go spokojnie osłuchać a nawet zajrzeć do ucha bez trzymania dziecka na siłę. No i oczywiście dostał naklejkę (uwielbia naklejki). Jestem pod bardzo dużym wrażeniem i pozdrawiam serdecznie!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Agata Bartkiewicz

MEDICON
26-600 Radom

Wizyta Radom, POZ ul. Wyścigowa 12 - dr Bartkiewicz od początku wizyty traktuję pacjenta jak natręta, który nie wiadomo po co przyszedł skoro żyje. Brak empatii, zgłębnienia problemu, lekceważące podejście. Na szczeście młodzi lekarze wypierają już tych wyraźnie zmęczonych i zniechęconych do swojego zawodu.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Aneta Wasil-Kieloch

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Pielęgniarstwa i Rehabilitacji Sp. z o.o. - filia w Radomiu
Domagalskiego 7
26-600 Radom

Pani doktor podczas wizyty potraktowała mnie w bardzo niewłaściwy sposób, odnosi się do pacjentów bardzo chamsko i wyróżnia się brakiem kultury osobistej. jest osobą bardzo nie miłą, źle odnosząca się do pacjentów, osobiście uważam, że takie osoby nie nadają się do pracy, w której ma się kontakt z ludźmi. Stanowczo odradzam wizyty u tej pani, gdyż kosztuje ona sporo nerwów. Może i jest dobrym lekarzem, ale nie potrafi się zachować ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dariusz Michalczewski

Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej "POŁUDNIE" w Radomiu
Czarnoleska 19
26-600 Radom

Przyszłam do doktora z dzieckiem gorączkującym, z wynikami badań moczu. Doktor 5 min siedział z telefonem w ręku i z wynikami badań moczu przed sobą. Miałam wrażenie, że sprawdza wyniki badania w internecie. Nie wzbudził mojego zaufania zupełnie. Niezbyt delikatny dla dziecka i niezbyt uprzejmy. Nie wyjaśnia, co może być przyczyną stanu dziecka.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Zdecydowanie najbardziej nieuprzejma, niemiła i niewzbudzająca zaufania lekarka jaką znam. Wizyta u niej to już ostateczna konieczność. Może i kompetentna, wiedzę jakąś tam chyba ma, ale na pewno nie jest to lekarz godny polecenia, a przede wszystkim nie jest to człowiek o którym można coś ludzkiego powiedzieć. Ja mojego i moich najbliższych zdrowia i życia nie oddam w jej ręce. I innym doradzam to samo.

lekarz Danuta Sekuła

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Poradnia Centrum
ulica Warszawska 4
26-600 Radom

Byłam niedawno na wizycie, od wejścia wyglądało jakbym popełniła przestępstwo przychodząc na umówiona wizytę w czasie choroby. Miałam maseczkę, wchodząc do gabinetu zakaszlałam a pani dr na to "ale proszę spróbować wstrzymać ten kaszel, jakby mi każdy tu tak kaszlał...". Gardło sprawdzone w ten sposob: "proszę na dosłownie sekundę odchylić maseczkę (krótkie zajrzenie z odległości 1-1,5 m)... No brzydkie". :D Bez zadania pytań siedzi się w ciszy. Pani dr, czy ...

lekarz Henryk Jędrasek

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

ORZECZNICTWO MOPS
26-600 Radom

Dyrekcja Radomskiego Szpitala Specjalistyczny im. T. Chałubińskiego SKARGA Niniejszym składam skargę na oburzające zachowanie dr Henryka Jędraska, jakie miało miejsce w dniach 09.01.2014r. i 13.01.2014r. na oddziale neurologii Szpitala. Byłem pacjentem na oddziale neurologii Radomskiego Szpitala Specjalistycznego z udarem, leczony przez dr Jędraska. Również leczyłem się u dr Jędraska w Przychodni przy ul. Okulickiego w Radomiu i prywatnym gabinecie przy ul. Głównej. W związku z tym zwróciłem się do doktora ...
Opinia dodana przez: jacek

lekarz Małgorzata Szczodry

Londyńska 20
26-600 Radom

Okropna kobieta, mój 17,5 letni syn sam wszedł do gabinetu, ponieważ moja wizyta w tym czasie się przeciągnęła u innego lekarza, wyszedł zmieszany i zrażony, wytrząsała się o wszystko: o to że nie pamiętał nazwy antybiotyku jaki brał miesiąc wcześniej, dlaczego się nie szczepi na grypę bo koniecznie trzeba się szczepić. Chamska, arogancka i niemiła, totalny brak kompetencji - w zaleceniach błędy - leki, które należy przyjmować rano napisała, żeby ...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Michał Frączek

Sowińskiego 13/19
26-600 Radom

Chorowac ludzka rzecz . Nie udaje sie do lekarza z byle katarkiem, ale tym razem zmoglo mnie na maxa. Wiec szukam pomocy doraznej w dni wolne . no i jest Radom ul. Tochtermana 1 .ok , jade. no i spoko. kolejka normalna wiec cierpliwie czekam .przychodzi moja kolej, wiec wchodze okazujac dowod osobisty zgodnie z wymaganiami . no i sie zaczyna .pan doktor grzecznie informuje iz dowod jest niepotrzebny, iz ...

lekarz Teresa Stępień

NZOZ Falck Medycyna Przychodnia Lekarska
ul. Tytoniowa 2/6
Radom

Pani dr. Stępień jest bardzo nie miła osobą, nie dokończywszy rozmowy rozłączyła się. Nie polecam tej lekarz
Opinia dodana przez: Piotr