dr n. med. Adam Horzela

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

3,7
3,9

Byłam pare razu u Pana Dr Horzeli. Niestety co mnie bardzo zaskoczyło na jednej wizycie to to, że dał mi zastrzyki i kazał brać tabletki,a na drugiej wymasował i powiedział, że On nic więcej nie zrobi i mam już do niego nie przychodzić. Zajął się jednak moimi biodrami przez ten krótki okres Mimo że z nimi też mam kłopot, w szczególności chodziło mi o kostkę, która przeszła wiele kontuzji, jednak żadna dobrze wyleczona. Mówiłam o niej, ale zlewał temat jakby go w ogóle nie słyszał. Po wszystkim wyszło na to ...

Po wszystkim wyszło na to za zapłaciłam 300 zł i nic się nie dowiedziałam ;) !

Gorąco polecam.Pan dr bardzo pomógł mojej mamie (ból barku),po pierwszej wizycie (masaż +zastrzyk ) jest ogromna poprawa.Jedziemy drugi raz.

Pan doktor pomógł mi i osobom z mojej rodziny. Prawdziwy doktor z powołania, godny polecenia każdemu.

Człowiek bardzo serdeczny, miły i co ciekawe potrafi pomóc nie tylko na ból pleców ale i doradzić w wielu innych problemach zdrowotnych. Oby tak dalej

Lekarz niezwykle kompetentny,kontaktowy wzbudzający zaufanie pacjenta. Pomaga rozładowywać stresy, zauważa i wspomaga wszystkich pacjentów - nie czyniąc między nimi żadnych różnic. Uważam, że jest lekarzem z powołania, któremu satysfakcję daje pomaganie innym.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Tarnowskie Góry"?

44-100 Gliwice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych s.c.
Nakielska 1-3
42-600 Tarnowskie Góry

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie
Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
Rynek 17