lekarz Agnieszka Pietrzykowska

Świetna Doktor, efekty naturalne, prawdziwy specjalista anti aging, rezultaty niesamowite!!!! Początkowo byłam sceptyczna bo na efekt woow trzeba moment poczekać ale warto!!!!!!!!! Dzień po dniu młodsza skóra, czysta, jędrna, a owal twarzy boski!! Nic nie wisi, wszystkona miejscu chociaż już dawno nie było!!! POLECAM !! FENOMENALNIE NATURALNIE KWINTESENCJA MŁODOŚCI

Lekarz z powołania, wiedza, umiejętności z Medycyny antiaging, osoba godna najwyższego polecenia. Od 2 lat uczęszczam systematycznie na zabiegi na twarz i wyglądam pięknie i młodo, w porównaniu do innych Pań, które wyglądają karykaturalnie po korzystaniu z zabiegów Medycyny Estetycznej. Ocena 100%

Ocena 100%

Rewelacyjna! Jestem pacjentką od paru lat, efektu olśniewające. Warto zaufać Pani doktor i oddać się w Jej profesjonalne ręce. Naturalna buzia, bez efektu maski a wszystko naprawione, odmłodzone, zregenerowane! BARDZO polecam!!!

Rewelacyjna!

Pani Doktor jest bez wątpienia mistrzem w swoim fachu. Nie tylko doskonale wie, co robi, ale także potrafi świetnie doradzić. Co bardzo ważne - efekty pracy Pani Doktor wyglądają super naturalnie, co bez wątpienia jest dodatkowym atutem.

Gorąco polecam . Jest super bo pełen profesjonalizm i super ekspertyza. Polecam i zachęcam bo na prawdę warto ...

Wciąż poszukujesz " Warszawa"?

Maciej Krajewski

Emilii Plater 47 lok.73
Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy "Izis"Lecznica Nr 34
Emilii Plater 47
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
Londyn
Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)