lek. dent. Aleksandra Jaworskalek. dent. Aleksandra Jaworska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Aleksandra Jaworska jest właścicielem i kierownikiem medycznym kliniki Dental-Design, która stanowi ważne miejsce na medycznej mapie okolic Warszawy. Każdy zatrudniony przez nas specjalista, każdy zakupiony sprzęt, każde rozwiązanie oraz udogodnienie, które wprowadzamy - wszystko to ma dla nas jeden nadrzędny cel: nasza klinika pragnie wyznaczać nowe standardy profesjonalnej opieki stomatologicznej.

O tym, że z troską dbamy o komfort i satysfakcję naszych pacjentów, przekonają się Państwo wjeżdżając już na nasz parking, a następnie wchodząc do przestronnej, klimatyzowanej poczekalni.

Nasz wykwalifikowany personel przeprowadzi z Państwem dokładny wywiad dotyczący zabiegu, wyjaśni wszelkie wątpliwości i zaproponuje indywidualny plan leczenia.

Zabiegi wykonujemy w lupach oraz przy
użyciu mikroskopu - wykorzystywany
przez nas nowoczesny sprzęt zapewnia
precyzję i dokładność leczenia.

Nasza kompleksowa opieka obejmuje praktycznie wszystkie obszary współczesnej opieki stomatologicznej. Doświadczony personel przykłada wszelkich starań, by każdy wykonywany przez nas zabieg był jak najmniej bolesny i aby pacjent podczas jego wykonywania czuł się w pełni komfortowo.

Zajmujemy się nawet najbardziej skomplikowanymi przypadkami, przywracając do zdrowia bardzo uszkodzone zęby. Odtwarzamy funkcje i odbudowujemy anatomiczne kształty zębów, uczymy naszych pacjentów, jak dbać o higienę jamy ustnej i jak sprawić, by leczenie było trwałe.

Zdrowe, piękne zęby zapewniają nie tylko wspaniałe samopoczucie, satysfakcję i komfort, ale są również naturalnym świadectwem tego, jak szanujemy siebie i swój organizm. Dzięki codziennej higienie, wspartej specjalistyczną opieką dentystyczną naszej Kliniki, mogą Państwo być pewni, że śnieżnobiały, nieskrępowany uśmiech będzie towarzyszył Wam przez całe życie.

Anonim

21.02.2017

Lekarz godny polecenia. Sympatyczny oraz kompetentny. Indywidualnie podchodzi do każdego przypadku i pacjenta. Zdecydowanie wszystko na plus.

WiktoriaKK

11.04.2016

Najlepszy protetyk w całej Warszawie. Polecam całą klinikę Dental-Design na Ursynowie. Naprawdę wysoki poziom zarówno Pani Jaworskiej jako lekarza jak i standardy kliniki b.wysokie.

Koala

14.03.2016

wszystko bardzo dobrze, leczenie przebiegło bezproblemowo, polecam.!!!!!!!!!!!!!!!!!! dr jaworska to dobry lekarz. !!!

WalentowiczAgnieszka

12.03.2016

Najlepszy protetyk z jakim w ciągu swojego całego życia miałam do czynienia! Polecam baaardzo serdecznie!!!!!

SobierajkaW

02.03.2016

Wystawiam bardzo dużego pozytywa, bo się po prostu należy. Miła i kompetentna pani stomatolog. Polecam każdemu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Pruszków"?

dr
Paweł Fudalej