lek. dent. Aleksandra Jaworskalek. dent. Aleksandra Jaworska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Aleksandra Jaworska jest właścicielem i kierownikiem medycznym kliniki Dental-Design, która stanowi ważne miejsce na medycznej mapie okolic Warszawy. Każdy zatrudniony przez nas specjalista, każdy zakupiony sprzęt, każde rozwiązanie oraz udogodnienie, które wprowadzamy - wszystko to ma dla nas jeden nadrzędny cel: nasza klinika pragnie wyznaczać nowe standardy profesjonalnej opieki stomatologicznej.

O tym, że z troską dbamy o komfort i satysfakcję naszych pacjentów, przekonają się Państwo wjeżdżając już na nasz parking, a następnie wchodząc do przestronnej, klimatyzowanej poczekalni.

Nasz wykwalifikowany personel przeprowadzi z Państwem dokładny wywiad dotyczący zabiegu, wyjaśni wszelkie wątpliwości i zaproponuje indywidualny plan leczenia.

Zabiegi wykonujemy w lupach oraz przy
użyciu mikroskopu - wykorzystywany
przez nas nowoczesny sprzęt zapewnia
precyzję i dokładność leczenia.

Nasza kompleksowa opieka obejmuje praktycznie wszystkie obszary współczesnej opieki stomatologicznej. Doświadczony personel przykłada wszelkich starań, by każdy wykonywany przez nas zabieg był jak najmniej bolesny i aby pacjent podczas jego wykonywania czuł się w pełni komfortowo.

Zajmujemy się nawet najbardziej skomplikowanymi przypadkami, przywracając do zdrowia bardzo uszkodzone zęby. Odtwarzamy funkcje i odbudowujemy anatomiczne kształty zębów, uczymy naszych pacjentów, jak dbać o higienę jamy ustnej i jak sprawić, by leczenie było trwałe.

Zdrowe, piękne zęby zapewniają nie tylko wspaniałe samopoczucie, satysfakcję i komfort, ale są również naturalnym świadectwem tego, jak szanujemy siebie i swój organizm. Dzięki codziennej higienie, wspartej specjalistyczną opieką dentystyczną naszej Kliniki, mogą Państwo być pewni, że śnieżnobiały, nieskrępowany uśmiech będzie towarzyszył Wam przez całe życie.

Do Pani dr Jaworskiej na wizyty chodzę z przyjemnością. Zna się na swojej pracy na prawdę potrafi pomóc. Jakiś czas temu nawet robiła mi leczenie kanałowe i wszystko poszło bez problemów. Lekarz zdecydowanie godny polecenia

Nie wiem jak to powiedzieć, ale chyba wystarczy napisać, że dr Jaworska to świetny dentysta. Na prawdę od dziecka miałem stracha przed wizytą w gabinecie, ale wszystko się zmieniło kiedy odwiedziłem dr Jaworską. Bardzo miła, ze świetnym podejściem do pacjenta no i przede wszystkim praktycznie nic nie bolało :). Godna polecenia, to pewne!

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pani Doktor Jaworska to najlepszy stomatolog w całym regionie. Miałam okazje leczyć kanałowo zęba w jej gabinecie i jestem bardzo zadowolona. Zarówno z efektów leczenia, jak i atmosfery jaka panuje w gabinecie. Gorąco polecam.

Bardzo dobry i solidny stomatolog. Pani Doktor Jaworska jako jedyna podjęła się trudnego leczenia kanałowego mojego zęba. Darzę ją ogromnym zaufaniem, bo wiem jak profesjonalne są jej usługi. Jest bardzo życzliwa i uprzejma. Widać, że pracuje w tym zawodzie długo, ma odpowiednie kwalifikacje i podejście do pacjenta. Polecam serdecznie.

Z całego serca polecam Panią doktor, profesjonalizm, delikatność, ostrożność. Oddać się w ręce takiego dentysty to sama przyjemność ;-)!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Pruszków"?

dr
Paweł Fudalej