dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikładr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

USG ginekologiczne, Medycyna estetyczna, Ginekolog położnik, Ginekolog

Super kobieta godna polecenia. Rzetelnie i sumiennie podchodzi do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy,wyjaśnia.Miła, sympatyczna, z poczuciem humoru. Można śmiało pogadać- wysłucha ,doradzi. Nie patrzy na zegarek i nie pospiesza pacjentów. Super polecam !!!

Super polecam !!!

Pani doktor jest najlepsza w tym co robi, poprostu lekarz z powołania. Prowadziła moją ciąże wiedzialam wszystko co chciałam z uśmiechem i serdecznością bylam otoczona opieką. Mój mąż również poznał Panią doktor. Razem chodziliśmy na wizyty i za każdym razem był pod wrażeniem jej podejściem, tłumaczeniem itp. Lekarz godny zaufania. Z całego serca polecam wszystkim kobietą .

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Potraktowała mnie bardzo poważnie i dobrała najlepszą dla mnie metodę leczenia. Pani Doktor wykazała się wysoką kompetencją. Zasięgnęła również opinii u innych lekarzy, co tylko potwierdziło wybraną przez Nią metodę leczenia. Była bardzo uprzejma, z wysoką kulturą osobistą. Polecam innym pacjentkom korzystanie z porad i z leczenia przez Panią Doktor.

Polecam innym pacjentkom korzystanie z porad i z leczenia przez Panią Doktor.

Wspaniały lekarz i człowiek! Byłam u Pani doktor już kilka razy , nie stresuję się u niej nawet gdy jest coś nie tak, potrafi uspokoić, wytłumaczyć, pokierować.Za każdym razem robi badanie USG. Bardzo zaangażowana lekarka, słucha pacjentkę i patrzy na nią, gdy miałam wyniki USG od innego lekarza według niego złe i mnie bardzo przestraszył pobiegłam do Niej (bez zapisu na NFZ) przyjęła mnie bardzo serdeczne, poświęciła mi dużo czasu, wytłumaczyła i zleciła badanie (marker), które wykonano natychmiast i o wynikach miała być powiadomiona przez pielęgniarkę (w domu). Uspokoiła mnie bo byłam bardzo roztrzęsiona i zdenerwowana. Najlepszy i najmilszy najbardziej kompetentny lekarz u którego byłam w życiu. Polecam bardzo, chociaż przez to kolejka jeszcze bardziej się wydłuży.

Pani Doktor jest niesamowita. Kompetentna, rzetelna i uśmiechnięta. Daje poczucie bezpieczeństwa. Lekarz z powołania.

Wciąż poszukujesz "USG ginekologiczne Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana