lekarz Andrzej Wincewicz

Ginekolog, Endokrynolog

Andrzej Wincewicz, jest specjalistą położnikiem-ginekologiem o podwójnych polskich i brytyjskich kwalifikacjach i podwójnym obywatelstwie.

Przez 23 lata pracował w ...

Przez 23 lata pracował w Wielkiej Brytanii, na terenie Londynu i okolic.
Różnorodność szpitali oraz praca z wieloma wybitnymi brytyjskimi specjalistami, często autorami nowatorskich metod leczniczych oraz podręczników i prac naukowych z dziedziny położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej pozwoliły mu zdobyć głębokie doświadczenie t...

Centrum Zdrowia, Nowogrodzka 76 to z pewnością miejsce, w którym nigdy więcej się nie pojawię. Doktor niesympatyczny, opryskliwy. Gdyby jednak wzbudził moje zaufanie swoim profesjonalizmem, nie oceniałabym jego zachowania. Powiedziałam, co mnie sprowadza i jakie mam pytania, usłyszałam, że powinnam stosować pewien suplement i dietę. Zapytałam jaką dietę i na czym ona ma polegać, i... usłyszałam,żebym sobie sprawdziła w Internecie. Doktor widząc, że wstaję i wychodzę dodał że zrobi notatkę i da mi nawet skierowanie na badania. Nie czekałam na nie, wyszłam i z całą pewnością tam nie wrócę. Dodam tylko, ze ta wizyta była w 100% płatna. Teraz już rozumiem, dlaczego były do niego wolne terminy

Bardzo dobry lekarz , wiedza doświadczenie , chodze do niego 20 lat prowadził moją ciąże bardzo kompetentnie a teraz moją menopauze taka wierna jestem tyle lat .Lekarz bardzo ciepły człowiek i sympatyczny a takich niewielu jest.Polecam każdej kobiecie bez dwóch zdań.

Totalny brak profesjonalizmu. Byla to moja pierwsza konsultacja u tego lekarza- po wyrywkowym wywiadzie uslyszalam, ze pracuje on na czas i ze moja wizyta juz sie konczy. Obcesowy- to powtarzane w kolko 'rozumiemy sie?!', zainteresowanie stanem cywilnym jakby to mialo jakiekolwiek znaczenie, opowiesci o chlopaku, ktory rzucil dziewczyne z tym samym schorzeniem co ja bo nie chcial sobie sprawiac klopotu, dyskredytowanie kompentencji innych lekarzy, etc- moglabym wymieniac dlugo. Lekarz nawet nie wykonal badania ginekologicznego (!), sama wymoglam zrobienie usg ("no dobrze, zrobie, ale tak szybko tylko"), na ktorym lekarz nie potrafil znalezc jajnikow! (a zapewniam- mam oba)- bezwartosciowe badanie, za ktore musialam zaplacic 100 zł + 150 zł za sama pseudokonsultacje- oczywiscie bez paragonu czy rachunku. Nasluchalam sie za to od niego samego jakim to jest doswiadczonym lekarzem... Pierwszy i ostatni raz, zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

Odradzam leczenie u dr Wincewicza. Doktor raczej nie chce sluchac pacjentki i niechetnie odpowiada na stawiane, dodatkowe pytania. Daje do zrozumienia, ze po tym, co ma do powiedzenia nalezy sie zbierac i kierowac do wyjscia. Czuje sie zmeczony kiedy pacjentka jeszcze o cos pyta. Odnosze wrazenie, ze lekarz majacy wysokie mniemanie o sobie. Jest stanowczo za drogi. Ponadto nie kazdy krok oraz posuniecie w leczeniu bylo potrzebne - o tym wiem dopiero teraz.

Witam, zdecydowanie odradzam doktora. Nie oceniam jego kompetencji ponieważ moja wizyta trwała 5 minut więc nie byłabym obietywna. Lekarz mierzy wartość człowieka grubścią portfela, uwielbia się przechwalać i kocha bogatych ludzi. Nie polubiłam lekarza jako człowieka .

Witam,
Nie polubiłam lekarza jako człowieka .

U Pana Doktora leczę się już kilkanaście lat. Od początku postawił dobrą diagnozę (PCO), nigdy nie "naciągał" na nie potrzebne badania, dokładnie przewidział, jakie w związku z moja dolegliwością będę miała problemy jeżeli chodzi o zajście w ciążę. Wspaniale poprowadził mnie przez cały czas leczenia związanego z zajściem w upragnioną ciążę, a następnie przez całą ciążę. Wszystko wyjaśniał, uspokajał, otoczył mnie i moje dziecko świetną opieką. Polecam Pana Doktora z całego serca!!!

Pan doktor prowadził moje obie ciąże. Niektórzy zarzucają mu, że prosi o wyrażenie swojej opinii na forach (najlepiej pozytywnych), prosi również o przyniesienie zdjęcia Dzidziusia po porodzie. No to co? Czy to coś złego? Nie sądzę. Jest to bardzo sympatyczny i ciepły człowiek. Chodziłam do niego jak do wujka w odwiedziny. Odpowiada na wszystkie pytania. Tak! Jeśli pytanie jest… (pierworódki to takie panikary i martwią się bezsensownymi rzeczami) mało poważne to je bagatelizuje. Trzeba mu zaufać. Od 30 lat robi usg i kiedy zadzwoniłam do niego przerażona, że inny lekarz robiący usg powiedział, że zarodek jest martwy bo w 6 tygodni powinno być widać bijące serduszko. Telefonicznie mnie uspokoił, że to bzdura, że wszystko jest dobrze. Ten martwy zarodek waży teraz 4,5 kg. i ma na imię Pawełek. No właśnie zawsze można do niego zadzwonić a on oddzwania kiedy może i wspiera, wspiera, wspiera i uspokaja i koi nerwy i jest naprawdę przecudownym doktorem. Potrafi też nakrzyczeć. Ja ciągle słyszałam, że mam nie jeść tyle węglowodanów i słusznie słyszałam bo dziecko urodziło się 4,300. Mi ot nie przeszkadzało. Ale rozumiem, że nie spodoba się to rozpieszczonym niuniom, które same nie wiedzą czego chcą. Niech idą do państwowego lekarza, który będzie miał 3 pacjentki umówione na jedną godzinę to będą miały porównanie. Tak! Pan doktor ma swoje dziwactwa: lubi się chwalić. No to co? Ma czym to się chwali! Zdarza mu się, że na kolejnej wizycie tłumaczy coś co wyjaśniał na poprzedniej (poprzednich ) wizycie. Mi to nie przeszkadzało. Podsumowując: kompetentny lekarz mający swoje urocze dziwactwa.

Bardzo dobry lekarz ginekolog - nie mam zastrzeżeń. Długo szukałam specjalisty endokrynologa i wreszcie trafiłam na profesjonalistę. To przyjemny, serdeczny człowiek, z tego co mówił, długą część życia spędził w Anglii i to widać, ma nieszablonowe podejście do pacjenta i traktuje go jak człowieka, a nie jak natrętnego petenta od którego trzeba wycisnać kasę. polecam!

Świetny ginekolog, dyskretnie i szybko mi pomógł. Ja mogę tylko polecić, co czynię;), dodam, że gdyby nie on, to moje marzenia rozmazałyby się jak dym... Dodatkowo to bardzo miły i sympatyczny człowiek

Zdecydowanie nie polecam. JUż na 1wizycie zostałam "przestraszona", że mam nowotwór szyjki macicy- bez żadnych badań. Po ponad nerwowym tygodniu oczekiwania na wyniki okazało się, że wszystko jest jak najbardziej ok... Kolejna błędna diagnoza na początku ciązy sprawiła, że niepotrzebnie faszerowana byłam hormonami, po których czułam się fatalnie (dr Wincewicz kwitował to dziwną miną, jakbym symulowała, nawet usłyszałam pytanie, czy moje złe samopoczucie nie wynika z tego, że ciąża była nieplanowana!!!). Dopiero konsultacja u 2 innych lekarzy utwierdziła mnie o zakończeniu "przygody" z dr Wincewiczem. ps. Na pierwszych wizytach witał ...

Zdecydowanie nie polecam.

ps. Na pierwszych wizytach witał mnie pytaniem, jak do niego trafiłam i już po 1wizycie prosił, żebym napisała kilka "miłych słów w opinii o nim"....