lek. med. Anita Tarnowskalek. med. Anita Tarnowska - zdjęcie profilowe

lek. med. Anita Tarnowska

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

Wspaniała Doktor, z super podejściem do pacjenta. Wyjątkowa empatia , tłumaczenie choroby i fachowość leczenia. Dzięki pomocy udało mi się uregulować cukrzycę ,tarczycę i zrzucić zbędne kilogramy. Życzymy sobie więcej takich lekarzy, a nie będzie można narzekać na służbę zdrowia

Ogromnie cieszę się, że udało mi się trafić do Pani Doktor. Profesjonalizm, podejście do pacjenta, czas i uwaga poświęcona podczas konsultacji specjalistycznej przy dużym uroku osobistym, potwierdzają mój trafny wybór.

Wspaniała lekarka....mnie również uratowała przed śmiertelną chorobą, dzięki wczesnej diagnozie, właściwemu leczeniu dziś mam 100% wyleczenie, pani doktor jest sumienna i wnikliwa, leczy ludzi nie dla statystyk, leczy naprawdę, ogromnie się cieszę ,że mogę być jej pacjentką.......życzę dużo zdrowia i satysfakcji z pracy zawodowej. z całego serca DZIĘKUJĘ, przez duże D......

Wspaniały człowiek , znakomity lekarz,wyjątkowa kultura i profesjonalizm. Doktor pomogła mi w walce z otyłością , wyleczyła chorą tarczycę , nadciśnienie i cukrzycę. Polecam wszystkim. Wdzięczny pacjent.

Przemila ,kompetentna.Profesjonalizm jest na pierwszym miejscu.Takich lekarzy ze swieca szukac albo udac się do CKLINICA-MEDICA Gdynia

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Gdynia"?

Centrum Zdrowia Starmed
10 lutego 21