dr n. med. Anna Trocka

Laryngolog

Serdecznie Polecam Panią Doktor Annę. Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Przez lata tułałem się od lekarza do lekarza z moim problemem, ale to waśnie Pani Doktor udało się postawić prawidłową diagnozę i teraz mój problem został rozwiązany. Mam 100 % procentowe zaufanie do Pani Doktor i z przyjemnością będę polecać bo takich,dobrych, uprzejmych i kompetentnych lekarzy to tylko ze świecą szukać.

Znakomity laryngolog. Pani doktor A.Trocka podeszła do mego przypadku bardzo profesjonalnie, konkretnie. Polecam wizyty ze wszystkimi przypadłościami laryngologicznymi. Postawiła mój słuch na nogi w ciągu kilku wizyt, z czym nie poradzili sobie inni fachowcy tej branży.

Pani Doktor wyleczyła mnie bardzo szybko z zapalenia krtani i strun głosowych.Trafnie zdiagnozowała chorobę i przepisała leki.W ekspresowym tempie odzyskałam głos. Dodam, że wcześniej zdiagnozowała problem z migdałkami u mojej córki, choć wielu innych lekarzy tego problemu nie zauważało. Dokładna, dbająca o detale i profesjonalista w swoich fachu. Bardzo polecam panią Doktor.

Dziekuje bardzo za długoletnia opiekę medyczna pani dr Trockiej Za wszystkie przeprowadzone zabiegi i operacje wykonane bardzo profesjonalnie. Zawsze na wizycie była dłuższa rozmowa co sprawiało że człowiek czuł się wysłuchany . Dziękuję za wszystko pani doktor..

Dziekuje bardzo za długoletnia opiekę medyczna pani dr Trockiej
Za wszystkie przeprowadzone zabiegi i operacje wykonane bardzo profesjonalnie.
Dziękuję za wszystko pani doktor..

Świetny lekarz. Dopiero pani doktor pomogła mi wyleczyć ostre zapalenie ucha. Wcześniej męczyłam się 2 tygodnie odwiedzając dwóch innych lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gniezno"?

ul. Leona Barciszewskiego 12
ul. Sienkiewicza 3